Lamax Sounder SO-1 (recenzia)

Veronika Štrbová Recenze 20. dubna 2021 0
LAMAX Sounder SO-1
 • výrobce: LAmax
 • konstrukce: přenosná
 • čas přehrávání: 10 hodin
 • odolnost: IP65
 • Wi-Fi: ne
 • připojení: NFC, Bluetooth, 3,5 mm jack audio kabel
 • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Bluetooth reproduktory
1 390 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Heureka.cz

Vychutnávejte si svou oblíbenou hudbu kdekoliv a kdykoliv prostřednictvím přenosného bluetooth reproduktoru, jakým je například Lamax Sounder SO-1. Postará se vám o zábavu vždy, když to budete potřebovat. A je jedno zda půjde jen o zlepšení nálady během pobytu v dětském pokoji nebo vytvoření super atmosféry na nějaké párty s přáteli. Kvalitní zvuk a skvělé basy jsou zárukou perfektní zábavy za každých okolností. Stačí si už jen vybrat šikovný model, se kterým budete spokojeni. A jeden z nich vám nyní představíme.

Lamax Sounder SO-1 je přenosný bluetooth reproduktor, který má kvalitní a oku lahodící provedení. Barevné kryty se dají vyměňovat. Nabízí velkolepý 360 stupňový zvuk. Reproduktory, o maximálním výkonu až 24 W, jsou rozmístěny tak, aby ozvučili celé okolí stejně kvalitně. Rozměry reproduktoru jsou také šikovné, nezabere vám mnoho místa, proto si ho můžete vzít kamkoli s sebou. Je přizpůsoben pro venkovní použití, proto se nemusíte bát menšího deště nebo stříkající vody. A co je nejlepší, 4000 mAh baterie zajistí nepřetržité přehrávání po dobu až 10 hodin.

Přečtěte si více...

porovnání cen
Heureka.cz ⭐️ srovnání cen ve všech dostupných eshopech
⭐️ možnost bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkem"
1 390 Kč Do obchodu Heureka.cz
smarty.cz ⭐️ aktuální výprodej → najdete zde
⭐️ platby: převodem, hotově, dobírkou, kartou, splátky, apple pay, faktura
⭐️ možnosti dopravy → najdete zde (nad 3499 Kč zdarma)
1 290 Kč Do obchodu smarty.cz

Základní informace

Lamax Sounder SO-1 je bezdrátový bluetooth reproduktor nové generace. 360 stupňové řešení zvuku se silnými basy, maximální výkon 24 W, inovativní dotykové a rotační ovládání a baterie s kapacitou až 4000 mAh. Je přizpůsoben pro venkovní použití a vodotěsný podle IP56. S vyměnitelnými barevnými kryty mu můžete dopřát každý den nový design. Tento reproduktor vás zaujme hned na první pohled jedinečným designem a příjemnými barevnými provedeními.

Další informace:

Konstrukcepřenosný
Bezdrátová technologieBluetooth v4.1
Oočet reprodebien1 + 0
Výkon RMS24 W
Bezdrátový systém přenosuano
Provoz na baterieano
Doba přehrávání na baterieaž 10 hodin
Čtečka karetne
Wi-Fine
Podpora NFCano
Podpora iPodano
Doba nabíjení4 – 5 hodin
Frekvenční rozsah180 Hz až 20 KHz
VodotěsnostIP56
Hmotnost560 gramů
Vzdálenost párování10 metrů
USBne
Vstup AUX (audio)ano
Přijímání telefonních hovorůano
Napájenívestavěný akumulátor
Rozměry7,8 x 19 x 7,5 cm (Š x V x H)
Možnosti přehráváníBluetooth, 3,5 mm jack audio kabel

Funkce a vlastnosti reproduktoru

Velkolepý 360 ° zvuk

Reproduktory s maximálním výkonem 24 W jsou rozmístěny tak, aby ozvučili stejně kvalitně celé okolí. Bezdrátový reproduktor Sounder SO-1 perfektně ozvučí nejen vaši párty na bytě díky S-Bass módu a mocným basovým linkám, ale bez problémů vytvoří dokonalou atmosféru i venku, kde dá zas ekvalizace reproduktoru vyznít jasným tónem s parádním dosahem až 10 metrů. S rychlým NFC připojením můžete svou oblíbenou hudbu začít hrát okamžitě. Tato technologie umožňuje spárovat jakýkoliv audio zdroj disponující technologií Bluetooth pouhým dotykem. 360 stupňové řešení reproduktorů a pasivního zářičem dělá toto zařízení středem pozornosti.

Kvalitní zvuk Lamax Sounder SO-1

Vychutnejte si kvalitní zvuk i při nejvyšší hlasitosti

 

S-Bass ekvalizace

Pro změnu ekvalizace stiskněte tlačítko „S-Bass / Normal”. Mód S-Bass zvýrazní nízké tóny, mód „Normal” nastaví opět vyrovnaný zvuk. Při módu Normal” vyzní jasné tóny s vyšším dosahem.

 

NFC připojení

Reproduktor jednoduše spárujete pomocí jediného dotyku s bezdrátovou technologií NFC. Pokud touto funkcí vaše mobilní zařízení nedisponuje, využijte připojení přes Bluetooth, případně svůj přehrávač propojte s reproduktorem pomocí 3,5 mm audio jack kabelu. Dosah signálu je až do vzdálenosti 10 metrů.

 

Handsfree

Reproduktor má dokonce zabudovaný mikrofon, díky kterému dokážete přijímat telefonní hovory nahlas a s volnýma rukama.

 

Hudba vždy a všude

Reproduktor Sounder SO-1 bude vašim společníkem během celého dne. Můžete si ho vzít třeba do posilovny, kde budete s lehkostí cvičit vedle tónech oblíbených písniček. S hudbou můžete samozřejmě i relaxovat. I při tom vám pomůže přenosný reproduktor, například při čtení knížky na terase nebo opalování a podobně. S vyměnitelnými barevnými kryty, které můžete měnit podle nálady, se dokáže přizpůsobit okolí. Díky vodotěsné úpravě ho využijete i v outdoorovém prostředí a nemusíte se bát, pokud ho zasáhnete vodou u bazénu.

Reproduktor Lamax Sounder SO-1 v posilovně

Využijte přenosný reproduktor Lamax Sounder SO-1 vždy a všude, například i při cvičení.

 

Barevné vyměnitelné kryty

Určitě vás potěší možnost vyměnit si barvu krytu reproduktoru, například podle vaší nálady. Nebo jej můžete sladit s okolím, aby dokonale zapadl do celkové atmosféry a na každou příležitost. Výrobce bezdrátového Bluetooth reproduktoru nové generace myslel opravdu na všechno. Stačí si tedy pořídit další vyměnitelné kryty a můžete vytvořit svému „repráku” každý den nový design.

Barevná provedení reproduktoru Lamax Sounder SO-1.

Barevné kryty můžete měnit podle nálady nebo příležitosti.

 

Vodotěsnost IP56

Svůj přenosný reproduktor se nemusíte bát vzít ani do přírody. Je totiž uzpůsoben pro venkovní použití. Má pogumovanou konstrukci a díky vodotěsnosti IP65 mu neublíží ani déšť či stříkající voda.

 

Ovládání reproduktoru

Díky úžasnému dotykovému displeji můžete přepínat skladby a ovládat hlasitost jednoduchým rotačním pohybem. Přepínat mezi skladbami můžete také na touchscreen displeji.

Nastavení ekvalizace na reproduktoru Lamax Sounder SO-1

Jednoduché ovládání ekvalizace či hlasitosti

 

Výkonná baterie

Baterie s kapacitou 4000 mAh vám zajistí nepřetržité přehrávání po dobu až 10 hodin. Poslouchejte hudbu celý den. Čistý a průzračný zvuk dokonce zůstává i tehdy, pokud zvolíte vysokou hlasitost na reproduktoru.

Popis reproduktoru Lamax Sounder SO-1

 

Obsah balení

Pokud vám kurýr přinese balík, ve kterém se nachází váš vysněný přenosný bluetooth reproduktor samozřejmě můžete očekávat i další příslušenství. Které to je:

 • reproduktor
 • Micro USB nabíjecí kabel
 • 3,5 mm jack audio kabel
 • obal na reproduktor
 • návod k obsluze
 • bezpečnostní informace

Viz na videu podrobnou recenzi na přenosný reproduktor Lamax Sounder SO-1:

LAMAX Beat - Sounder SO-1 - bluetooth reproduktor

 

Požívání reproduktoru

 

Bluetooth připojení

Zapněte reproduktor podržením tlačítka pro zapnutí / vypnutí. Modré LED světlo začne blikat a reproduktor je v režimu párování. Aktivujte připojení Bluetooth v telefonu nebo jiném zařízení. V nastaveních Bluetooth dejte vyhledávat nové Bluetooth zařízení. Vyhledejte „Lamax Beat SO-1” a spárujte se s ním. Pokud musíte vyplnit párovací kód, zadejte „0000” a potvrďte. Při úspěšném spárování vydá reproduktor zvukový signál a LED světlo začne svítit modře. Pokud váš telefon nebo jiné zařízení využívá technologii NFC, můžete ho s reproduktorem jednoduše spárovat, přiložením ke ikoně „N” na reproduktoru.

 

Připojení přes audio vstup

Reproduktor můžete spárovat přes audio vstup, označený jako AUX IN, pomocí audio kabelu s 3,5 mm jack konektorem. Kabel je součástí balení. Pokud je reproduktor připojen přes audio vstup, svítí na něm zelené LED světlo. Ovládání skladeb na reproduktoru není možné, pokud je připojen přes audio vstup.

 

Nabíjení

Pokud stav baterie klesne pod 10%, reproduktor to oznámí krátkým zvukovým signálem. Chcete-li reproduktor nabíjet, připojte micro USB kabel do nabíjecího portu, označeného jako DC IN. Druhý konec kabelu připojte do počítače nebo USB nabíječky. Kabel je součástí balení. Červené LED světlo svítí během nabíjení. Zelené LED světlo svítí, když je reproduktor plně nabitý. Nabíjení trvá přibližně 4 až 5 hodin. Reproduktor nabíjejte pod dozorem. Používejte pouze nabíječky a USB porty s napětím 5V. Vyšší napětí může poškodit zařízení.

💡 TIP: V případě, že byste si chtěli prohlédnout i jiné modely přenosných reproduktorů, máme pro vás recenzi například i na reproduktor JBL Charge 4.

 

Recenze zákazníků

Recenze zákazníků na stránce Heureka.sk vám mohou při výběru produktu také pomoci. Co se týče přenosného reproduktoru Lamax Sounder SO-1, jsou více než pozitivní. Svůj perfektní zvuk překvapil nejednoho uživatele. A to i za vysoké hlasitosti. Největší výhodou je, že na jedno nabití vydrží skvělých deset hodin přehrávání oblíbené hudby, proto si ho můžete vzít kamkoli se sebou. Přečtěte si, co všechno zhodnotili zákazníci ve svých recenzích na tento produkt:

Recenze na přenosný reproduktor Lamax Sounder SO-1

Zkušenosti s přenosným reproduktorem Lamax Sounder SO-1

Více recenzí → naleznete zde

 

Shrnutí na závěr

Moderní vychytávka v podobě přenosného Bluetooth reproduktoru Lamax Sounder SO-1 ohromí svým moderním vzhledem a nadčasovými funkcemi. Patří mezi nejoblíbenější přístroje nové generace. Výborné parametry, vysoký výkon a dokonalý vzhled, co víc si přát. Ani při nejvyšší hlasitosti neubírá na kvalitě perfektního zvuku. Kreativní design vyzdvihuje jeho dotykové a rotační ovládání. Zábava s reproduktorem bude ještě větší, protože mu díky voděodolnosti IP65 nevadí ani stříkající voda. 10 hodin přehrávání v nejlepší kvalitě, to je Lamax Sounder SO-1. Co se týče jeho cenové kategorie, můžete si jej zakoupit již za 1 390 Kč, což je určitě přiměřená cena vzhledem k jeho kvalitě.

Výhody

 • 360 stupňové řešení reproduktorů a pasivního zářičem
 • certifikace odolnosti IP65
 • ovládání pomocí touchscreen na displeji nebo jednoduchým rotačním pohybem
 • vyměnitelné barevné kryty
 • doba přehrávání až 10 hodin
 • handsfree integrovaný reproduktor i mikrofon

Nevýhody

 • při nízké hlasitosti mírný šum
 • nemá zabudované rádio
 • trochu problémové dotykové ovládání

Závěr recenze: Perfektní přenosný bluetooth reproduktor s kvalitním zvukem i při vysoké hlasitosti, který vydrží hrát nepřetržitě až 10 hodin. Velmi dobrá volba.

Hodnocení autora
 • Kvalita zvuku
 • provedení
 • cena
 • ovládání
 • funkce

Souhrn

Perfektní přenosný bluetooth reproduktor s kvalitním zvukem i při vysoké hlasitosti, který vydrží hrát nepřetržitě až 10 hodin. Velmi dobrá volba.

4.2

LAMAX Sounder SO-1

✅ Cena: 1 390 Kč

Chci LAMAX Sounder SO-1
Heureka.cz
Vývoj ceny LAMAX Sounder SO-1


Autor článku
Veronika Štrbová

Rada píšu články, které jsou zajímavé a mají přidanou hodnotu. Praktické rady do domácnosti, návody či nápady, které využijí mnozí z vás v každodenním životě. Věřím, že i mé články vám pomohou najít odpověď na různé, dosud nevyřešené otázky.

Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.