Microlife Miobebee (na baterky) - krátká recenze

19. října 2021 0
Microlife Miobebee Dětská odsávačka nosních hlenů
  • typ: na baterie
  • počet nástavců v balení: 3
  • materiál odsávací hlavice: silikon
  • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Odsávačky hlenů
1 099 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Heureka.cz

Odsávačka hlenů malých dětí je neocenitelný pomocník v domácnosti. Miobebee je odsávačka od společnosti Microlife, firmy z Taiwanu s 37-letou tradicí. Můžete ji používat kdekoli a kdykoli, protože je na baterie typu AA, které vydrží až 1000 odsátí.

Nástavec na odsávání je ze silikonu, takže si můžete být jisti, že nebude ani příliš velký a ani příliš malý na jakýkoliv nos. Díky této specifikaci předchází podráždění nosní sliznice prostřednictvím poranění. Toto zařízení, které přichází do styku s bakteriemi je plně sterilizovatelné, protože všechny komponenty přicházející do styku s hlenem můžete vyvařit v horké vodě.

Výhody

  • 3 silikonové nástavce
  • relativně méně hlučná

Nevýhody

  • slabší výkon

Závěr recenze: Odsávačka na baterie nikdy nebude mít takový výkon jako ty, které pracují na principu několik-wattového vysavače. A za pohodlné používání na cestách si třeba připlatit.

Přečtěte si více...

porovnání cen
Heureka.cz ⭐️ srovnání cen ve všech dostupných eshopech
⭐️ možnost bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkem"
1 099 Kč Do obchodu Heureka.cz
Mall.cz ⭐️ prodej na splátky, doprava zdarma nad 1000 Kč
⭐️ aktuální probíhající akce → slevománie
1 190 Kč Do obchodu Mall.cz

Co o Microlife Miobebee (na baterky) píše eshop

Microlife Miobebee Dětská odsávačka nosních hlenů Miobebee Dětská odsávačka nosních hlenů pro snadné a rychlé čištění dětských nosních dírek – pro děti od narození do 3 let. Výdrž baterií až na 1000 odsátí, adaptabilita pro malý dětský nosánek, 3 velikosti silikonových nástavců. Odsávačka je přenosná, snadno omyvatelná a udržovatelná. Na pravidelné čištění dětských nosních dírek od narození do 3 let věku dítěte. Poslouží kdekoli, doma i na cestách. Výdrž baterií až 1000 odsátí. Měkký silikonový nástavec je adaptabilní pro dětské nosní dírky, nepoškozuje nosní membrány. Všechny části přístroje, přicházející do styku s nosním hlenem, je možné sterilizovat ve vařící vodě nebo pomocí sterilizátoru na dětské lahve. 3 různé velikosti silikonových nástavců pro pohodlnější používání a čištění: růžový (pro děti od narození do 3 měsíců), modrý (pro středně velké množství hlenu) a bílý (pro velké zahlenění). Další informace: Sací podtlak 50 kPa. Potřeba jsou 2 baterie AA (, které nejsou součástí balení). Microlife Miobebee Dětská odsávačka nosních hlenů od výrobce Microlife v kategorii Péče o dítě | Zdraví a bezpečnost dítěte | Nosní odsávačky za skvělé ceny na e-shopu Prodeti.cz

Vývoj ceny Microlife Miobebee (na baterky)


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.