Haxe NS 1 (na baterky) - krátká recenze

23. října 2021 0
Odsávačka HAXE NS 1
  • typ: na baterie
  • počet nástavců v balení: 4
  • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Odsávačky hlenů
498 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Heureka.cz

Odsávačka soplíka na baterky značky Haxey NS 1 je snadno použitelná, přenosná a lze ji mýt i sterilizovat. Určená je pro novorozence a děti do tří let. Zajímavé na ní je, že obsahuje až 12 melodií, které dítě během odsávání mohou rozptýlit či zabavit.

Součástí této odsávačky jsou i čtyři koncovky, přičemž dvě jsou určeny na hustý a dvě na řidší soplík. Přestože nejde o známou značku, jde o odsávačku s poměrně silným výkonem. Napájena je bateriemi, které jsou součástí balení. Tak, jako většina elektrických odsávaček na hlen, i tato je kompaktní a přenosná.

Výhody

  • možnost pustit 12 melodií
  • baterie součástí balení
  • až 4 nástavce
  • poměrně silný výkon

Nevýhody

  • nic jsme nenašli

Závěr recenze: Celkem výkonná elektrická odsávačka, která navíc dítě zabaví různými melodiemi.

Přečtěte si více...

kde koupit
Heureka.cz ⭐️ srovnání cen ve všech dostupných eshopech
⭐️ možnost bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkem"
498 Kč Do obchodu Heureka.cz

Co o Haxe NS 1 (na baterky) píše eshop

Odsávačka nosního hlenu na baterie Haxe NS1 Odsávačka nosního hlenu na baterie Haxe NS1

Elektrická odsávačka hlenů pomáhá rychle a jednoduše. Je přenosná, omyvatelná a je možné ji sterilizovat. Doporučuje se na čištění nosních dírek dětí od 0 do 3 let.

  • Charakteristika:- 12 melodií, ze kterých si můžete vybrat - rozptýlí dítě- dvě velikosti koncovek, z nichž si můžete vybrat - umožňují odsát hleny bez ohledu na to, zda jsou hustá nebo vodnatá, a to jak u malých novorozenců, tak u starších dětí. Souprava obsahuje 2 úzké a 2 široké koncovky.- snadno se čistí a udržuje - snadné sterilizace koncovek do nosu a nádobky na hleny,- není třeba kupovat žádné výměnné kazety, hygienické - nezpůsobuje podráždění- kompaktní, jednoduchý design - vhodny i na cesty- lehká - může být používáno často a po dlouhou dobu- tichá - neovlivňuje pocit bezpečí malého dítěte- elektrická odsávačka na baterie - zajišťuje vysokou účinnost a současně snižuje riziko přenosu infekce osobám, které pečují o dítě
  • Certifikace: CE, TÜV RheinlandMaximální efektivní sací tlak: 430 mmHg (57,3 kPa)Hlučnost: 75 - 80 dBNapájení: 2x AA baterie 1,5 V (součástí balení)Rozměry (šířka / délka / výška): 4x11x15cmVáha: 180gObsah balení:Odsávačka2x úzké a 2x široké koncovky2x AA baterie 1,5 V Hygienické a koupací potřeby » Nosní odsávačky » Odsávačka nosního hlenu na baterie Haxe NS1

Vývoj ceny Haxe NS 1 (na baterky)


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.