Mlýnek na kávu Delimano Joy – rozseká nejen kávová zrna rychle, snadno a hravě (recenze)

Veronika Štrbová Recenze 23. ledna 2021 0
Kávomlýnek Delimano Joy
 • výrobce: Delimano
 • typ mlýnku: elektrický
 • objem zásobníku: 40 gramů
 • Dostupnost: Vyprodáno
Zařazeno do: Mlýnky na kávu
PRODUKT JE NEDOSTUPNÝ

Dopřejte si neodolatelnou aroma čerstvě mletých kávových zrn díky mlýnku na kávu Delimano Joy. Začněte den s kávou, která vás nakopne a dodá vám energii v ten správný čas. Každý milovník kávy nám dá jistě za pravdu, že nejlepší káva je ta, která je připravena z čerstvě namletých kávových zrn. A na ty potřebujete samozřejmě kvalitní mlýnek, který vám je semele raz dva.

Kávomlýnek Delimano Joy je kompaktní a praktický malý spotřebič, který nezabírá mnoho místa a prakticky jej můžete uložit kamkoliv. A co je nejlepší, mletím kávových zrn jeho využití nekončí. Dokáže toho mnohem více a vzhledem k tomu, vás zřejmě příjemně překvapí i jeho cena. Vše důležité se nyní dozvíte v následující recenzi.

Čím se vyznačuje kávomlýnek Delimano Joy

Najednou rozseká 40 g kávy

Kávomlýnek Delimano Joy má elegantní bílý design, který podtrhuje celkový vzhled mlýnku. Dokáže najednou umlít až 40 gramů kávových zrn, což je dostačující přibližně na 6 šálků chutných káv pro vaše blízké a přátele. Pokud zrovna nepotřebujete připravit tolik káv, rozemele si jen požadované množství a zbytek si odložte na přípravu dalších čerstvých lahodných kávových nápojů.

Kávomlýnek Delimano Joy

Elegantní bílý design mlýnku

 

Vysoký výkon a kvalita

Čepele z nerezové oceli jsou poháněny výkonným motorem jediným stisknutím tlačítka a výsledkem jsou dokonale rozemleté kávová zrna pro kávu, kterou máte nejraději. Ať už je to turecká káva nebo espresso, zalévaná káva nebo cappuccino, vždy dosáhnete ten nejlepší výsledek.

Tlačítko na spuštění mletí kávy

Stačí jediné stisknutí tlačítka

 

Praktický napájecí kabel

Napájecí kabel vás příjemně překvapí svojí praktičností, protože je navíjecí a nebude vám tedy zabírat mnoho prostoru a nikde překážet.

Napájecí kabel pro mlýnek na kávu Delimano Joy

Praktický systém navíjení napájecího kabelu

 

Průhledné víko

Na vrchu má mlýnek průhledné víko, díky kterému máte celý proces mletí plně pod kontrolou. Můžete sledovat mletí a zároveň dle potřeby jej spustit nebo zastavit. A má dokonce i bezpečnostní pojistku, která zaručuje, že čepele se nemohou otáčet, pokud víko není na svém místě.

 

Jak funguje mlýnek na kávu Delimano Joy

Pokud váš automatický kávovar nedisponuje mlýnkem na kávu, toto je nejlepší volba pro čerstvé semletí kávových zrn. Jeho použití je vždy velmi jednoduché. Vše, co musíte udělat, je nasypat potřebné množství kávových zrn do mlýnku a stisknout tlačítko pro mletí.

Tento kompaktní a stylový elektrický mlýnek na kávu dokáže vše, od hrubých zrn na přípravu silné turecké kávy až po nejjemnější zrna na pravé espresso, které je oblíbené u velké části populace. Konkrétní stupeň hrubosti se zde však manuálně nastavit nedá, proto je třeba si ho kontrolovat přes víko na mlýnku a zastavit mletí v tom správném čase.

 

Co všechno rozseká mlýnek od Delimano

Při mletí kávových zrn to však nekončí. Kávomlýnek Delimano Joy vám pomůže i s dalšími surovinami, které potřebujete rozdrcené. Patří mezi ně například mák nebo ořechy. Došel vám moučkový cukr? Nasypte do mlýnku krystalový a za okamžik se promění na prášek.

Kávomlýnek Delimano Joy rozseká:

 • ořechy na přípravu chutných koláčů či na přípravu snídaně
 • krystalový cukr v okamžiku promění na jemný práškový
 • mak semele také najemno
 • najemno naseká a namíchá bylinky a koření na přípravu různých omáček, marinád či dresinků
 • rozseká semínka jako zdravý doplněk do smoothies a jiných receptů

 

Recenze na mlýnek na kávu

Abychom vám přinesli co nejvíce informací o tomto spotřebiči, nemůžeme zapomenout na recenze. Kávomlýnek od Delimano Joy jejich nemá až tak mnoho, ale ty, které jsme našli jsou převážně pozitivní ale bohužel na slovenské heuréce. Lidem se líbí zejména nízká hlučnost a perfektní skladnost mlýnku. Velmi praktický je i napájecí kabel, který díky navíjecímu mechanizmu nikde nepřekáží a šetří místo.

Recenze zákazníků na slovenské Heuréce (na české jsme nenašli)

Recenze zákazníků na mlýnek na kávu Delimano Joy

Zkušenosti zákazníků na Delimano.sk (na české jsme nenašli)

Zkušenosti zákazníků - kávomlýnek Delimano Joy

Pro někoho však může být velikost nádobky na kávu malá. Vše však záleží na tom, pro kolik lidí zvyknete dělat kávu a kolik jí vypijete. Tento fakt je třeba zvážit ještě před koupí konkrétního mlýnku.

💡 TIP: Přečtěte si náš test nejpopulárnějších kávomlýnků a porovnejte si různé modely a značky kávových mlýnků.

 

Zhodnocení na závěr

Kávomlýnek Delimano Joy vám pomůže při přípravě kávy kdykoli na ni dostanete chuť. Dokáže na jedenkrát umlít 40 gramů kávových zrn, což představuje přibližně 6 porcí chutné kávy. V závislosti na tom, jakou hrubost zrn si přejete, tak dlouho budete mlít. Proto se vám hodí v tomto případě průhledné víko na vrchu mlýnku. Tento pomocník si umíte pořídit za cenu 499 Kč (členové klubu Club 5* mají slevu 270 Kč). Nejideálnější a nejpohodlnější způsob je objednání přes internet a rovnou můžete využít i přímý eshop výrobce, kterým je deliomano.cz.

Co se týče velikosti zásobníku na kávu, standardem zvykne být objem do 250 gramů. Proto je tento mlýnek od Delimano vhodný pro méně početnou rodinu nebo pro pár, který si vystačí i se 40 gramové objemem. Cenově patří tento model do nejlevnější kategorie, běžné domácnosti s ním však mohou být spokojeny. Také hned automaticky neznamená nízká cena i nízký výkon. Důležitá je celková kvalita kávy.

Výhody

 • vždy čerstvě namleté kávová zrna
 • elegantní bílý design
 • praktický navíjecí mechanismus napájecího kabelu
 • průhledné víko na vrchu mlýnku
 • rozseká i jiné druhy surovin

Nevýhody

 • malý objem zásobníku kávy
 • nedá se nastavit stupeň hrubosti mletí

Závěr recenze: Malý praktický mlýnek na kávu pro běžné domácnosti za přiměřenou cenu, který semele i jiné druhy surovin.

Hodnocení autora
 • Provedení
 • Spotřeba elektrické energie
 • Možnosti mletí
 • Cena
 • Manipulace

Souhrn

Malý praktický mlýnek na kávu pro běžné domácnosti za přiměřenou cenu, který semele i jiné druhy surovin.

4.2

Kávomlýnek Delimano Joy

✅ Cena: 499 Kč

Chci Delimano Joy
Delimano.cz
Vývoj ceny Delimano Joy


Autor článku
Veronika Štrbová

Rada píšu články, které jsou zajímavé a mají přidanou hodnotu. Praktické rady do domácnosti, návody či nápady, které využijí mnozí z vás v každodenním životě. Věřím, že i mé články vám pomohou najít odpověď na různé, dosud nevyřešené otázky.

Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.