Delimano Joy – výkonný multifunkční mlýnek na maso (recenze)

Veronika Štrbová Recenze 26. listopadu 2021 0
Delimano Joy mlýnek na maso
 • výrobce: Delimano
 • rychlost mletí: 0,8 kg/min
 • zpětný chod: ano
 • průměr otvorů kotoučů: 3,0 - 4,5 - 8 mm
 • výkon: 1800 W
 • hlučnost: 85 dB
 • Dostupnost: Vyprodáno
Zařazeno do: Mlýnky na maso
PRODUKT JE NEDOSTUPNÝ

Mlýnek na maso Delimano Joy vám pomůže připravit různé oblíbené pochoutky z masa a to rychle a jednoduše. Stane se nedílnou součástí vaší domácnosti a využijete ho samozřejmě i jinak, než jen na klasické mletí masa. Zvládne toho mnohem více.

Mlýnek na maso je dodáván se třemi hliníkovými nástavci na různou tloušťku namletého masa. Kromě toho obsahuje také posuvník potravin a adaptér na výrobu klobás. Mlýnek má perfektní výkon 1800 W a dokáže zpracovat až 0,8 kg masa za jednu minutu.

Základní informace

Delimano Joy mlýnek na maso je skvělý pomocník, pokud si chcete připravit své oblíbené pokrmy z mletého masa. Co byste řekli na chutné domácí hamburgery či tradiční boloňské špagety? Stačí jen namlít čerstvé maso a pustit se do vaření. Mlýnek na maso má perfektní výkon 1800 W, díky kterému dokáže nejen rychle, ale i efektivně zpracovat až 0,8 kilogramu masa za jednu minutu. Patří proto mezi oblíbené modely mlýnků na maso u zákazníků.

Mlýnek Delimano Joy má pevnou a stabilní konstrukci, je vyroben z kombinace plastu a hliníku. Nástavce jsou hliníkové. Co je nevýhodou u tohoto výrobku, náhradní díly nelze dokoupit. Pokud se vám však mlýnek pokazí, není problém s jeho reklamací.

➡️ Další informace:

Výkon1800 W
Rychlost mletí800 g/1 minutu
Hmotnost3,7 kg
Rozměry33,9 x 18 x 42,1 cm (Š x V x H)
Zpětný chodano
Počet kotoučů3
Napětí220 – 240 V
Hlučnost85 dB

 

Jak používat mlýnek na maso Delimano Joy

Mlýnek na maso Joy poskytuje rychlou a jednoduchou přípravu různých masových pokrmů. Dokáže toho však mnohem více, než jen umlít maso. Můžete díky němu umlít i ořechy či připravit domácí klobásy nebo masové rolky. Má opravdu multifunkční využití, protože ho dokážete použít i na mletí ovoce či zeleniny, například při výrobě domácího džemu nebo kečupu.

Mlýnek na maso Delimano Joy pomele i ovoce na váš džem

Připravte si chutný džem díky mlýnku Delimano Joy

 

➡️ Použití mlýnku:

 1. Namontujte plnicí trubici do hlavní jednotky. Vložte ji do těla zařízení, srovnejte drážky, zatlačte a následně ji otočte proti směru hodinových ručiček úplně na doraz, uslyšíte kliknutí.
 2. Smontujte šnekový hřídel, mlecí nůž, mlecí disk a pojistnou matici. (Při montáži se ujistěte, že okraj nože směřuje k mlecími disku. Nikdy nůž nezakládejte naopak).
 3. Nasaďte trychtýř na plnicí trubici.
 4. Zkontrolujte, zda je spínač v pozici „O”, a zapojte zařízení do elektrické sítě.
 5. Přepněte spínač do polohy „ON” (šnekový hřídel a mlecí nůž se začnou otáčet), když zařízení normálně funguje, vložte do nálevky kousek masa a postupně ho zatlačte dolů šoupátkem potravin.
Tlačítko na mlýnek na maso Delimano Joy

Dávejte pozor, aby byl spínač vždy ve správné poloze

 

Zpětný chod

Při používání jakéhokoliv mlýnku na maso se stává, že se maso zasekne uvnitř přístroje. Díky funkci zpětného chodu se vám to s mlýnkem Delimano Joy nestane. Zapomeňte proto na rozebírání a nehygienické ruční vyjímání potravin, nyní stačí jednoduše zapnout zpětný chod a problém bude vyřešen.

 

Recept na domácí klobásy

Jak jsme již zmínili, mlýnek na maso Delimano Joy je mimo jiné skvělý na výrobu domácích klobás. Pokud byste si je chtěli připravit i vy, máme pro vás jeden recept i s postupem, jak na to.

💡 domácí klobásy

Nástavec na výrobu klobás pro Delimano Joy mlýnek na maso

výroba klobás na Delimano Joy

Ingredience:

 • 10 kg masa (bůček, plec)
 • 20 dkg soli
 • 12 dkg sladká červená paprika
 • 2 dkg pálivá červená paprika
 • 4 dkg pepř
 • 2 dkg mletý kmín
 • 4 dkg čerstvý česnek
 • vepřové střeva

Postup:

Maso nakrájejte na menší kousky a rozemele v mlýnku na maso Delimano Joy. Následně přidejte sůl, všechny koření a česnek. Vše pořádně promíchejte. Aby se vám směs lépe míchala, přidejte asi 2 dcl vody. Nechte nějaký čas odstát a směsí začněte plnit vepřové střeva.

 

Doplňky k mlýnku na maso

Nástavce

Mlýnek na maso Delimano Joy je dodáván spolu se třemi nástavci na mletí, z nichž každý má jiný rozměr. Můžete si proto potraviny namlít přesně podle vašich potřeb. A to buď nahrubo, na středně hrubě nebo najemno. Ať si zvolíte jakýkoliv rozměr, vždy se dočkáte perfektního výsledku.

Kromě těchto nástavců disponuje mlýnek na maso i dalšími speciálními nástavci. Ty využijete na přípravu chutných domácích klobás nebo masných rolí. Na to, abyste maso mohli bezpečně umlít, obsahuje mlýnek samozřejmě i posuvník potravin. Se všemi těmito pomocníky si můžete připravit skvělé pochoutky, jaké jen budete chtít.

Všechny nástavce na mlýnek na maso Delimano Joy

 

Údržba mlýnku

Mlýnek na maso Delimano Joy můžete rozebrat a jeho součástky umýt v myčce nádobí (ne však všechny části). Co je vždy důležité, před čištěním odpojte přístroj z elektrické sítě. Odmontujte plnicí trubici, mlecí nůž, mlecí disk, pojistnou matici, trychtýř na klobásky, kužel a tvarovač na kebbe, přítlačný píst, trychtýř a podobně – veškeré příslušenství kromě hlavní jednotky a ponořte je do vody a omyjte. Nebo vložte do zmíněné myčky. Mlecí nůž je ostrý, buďte při čištění a manipulaci opatrní.

Vnější povrch hlavní jednotky otřete navlhčeným hadříkem a poté důkladně osušte. Při čištění nikdy neponořujte tělo zařízení do vody. Ocelové mlecí disky vyžadují extra péči, aby se zabránilo korozi. Abyste předešli jejich prorezavění, doporučujeme je po umytí důkladně otřít dosucha a před uskladněním potřít lehkou vrstvou oleje nebo tuku. Před každým použitím je důkladně omyjte.

Pozor: Plnicí trubice, pojistná matice, šnekový hřídel, velký mlecí disk, střední mlecí disk ani malý mlecí disk nejsou podle výrobce vhodné do myčky (zbylé části ano). Omyjte je vodou se saponátem a důkladně osušte hadříkem.

 

Recenze na Delimano Joy mlýnek na maso

Stejně jako u jiných produktech, i při tomto mlýnku na maso naleznete na internetu různé recenze zákazníků. Potvrdí vám kvalitu produktu, co se týče výkonu. Mletí na mlýnku je jednoduché a rychlé. Ani čištění není vůbec složité a konstrukce je pevná a stabilní. Co může být nevýhodou mlýnku na maso, jeho náhradní díly nelze dokoupit. Proto, pokud se vám pokazí, je třeba ho reklamovat. S reklamací nemá výrobce žádné problémy. Rušit vás může i hlasitost mlýnku, protože dosahuje 85 dB, což je dost. Nicméně, při takovém výkonu, co dokáže nabídnout, je to zanedbatelný údaj.

Našli jsme jen slovenské reakce zákazníků, zde jsou (zdroj: Heureka.sk):

Zkušenosti s mlýnkem na maso Delimano Joy

Recenze zákazníků na Delimano Joy mlýnek na maso

 

Zhodnocení na závěr

Delimano Joy mlýnek na maso vám rychle a jednoduše pomůže umlít maso, ořechy, ovoce či zeleninu. Ačkoli je trochu hlučnější, má skvělý výkon a dokáže zpracovat až 0,8 kilogramu potravin za jednu minutu. Mlýnek na maso je stabilní a pevný a dodáván s několika nástavci. Nevýhodou je, že jeho náhradní díly nelze dokoupit. Tento produkt koupíte již od 1 799 Kč. Můžeme říci, že patří do střední cenové kategorie a svůj účel splňuje perfektně.

💡 TIP: Jak jistě víte, značka Delimano má ve své nabídce mnoho dalších pomocníků do kuchyně. Podívejte se na testy kuchyňských robotů nebo fritéz, ve kterých porovnáváme i produkty Delimano s ostatními značkami.

Výhody

 • stabilní a pevná konstrukce
 • multifunkční využití díky různým nástavcům
 • výborný výkon 1800 W
 • rychlé a jednoduché mletí potravin
 • snadná údržba, některé díly jsou vhodné do myčky nádobí

Nevýhody

 • trochu hlučnější
 • nedají se zakoupit náhradní díly

Závěr recenze: Multifunkční mlýnek na maso nabízí dobrý poměr ceny a výkonu. Je však třeba počítat s tím, že není možné dokoupit náhradní díly.

Hodnocení autora
 • Design
 • Cena
 • Rychlost mletí
 • Výkon
 • Možnosti využití

Souhrn

Multifunkční mlýnek na maso nabízí dobrý poměr ceny a výkonu. Je však třeba počítat s tím, že není možné dokoupit náhradní díly.

4.1

Delimano Joy mlýnek na maso

✅ Cena: 1 799 Kč

Chci Delimano Joy Delimano.cz
Vývoj ceny Delimano Joy


Mohlo by vás zajímat

  Autor článku
  Veronika Štrbová

  Rada píšu články, které jsou zajímavé a mají přidanou hodnotu. Praktické rady do domácnosti, návody či nápady, které využijí mnozí z vás v každodenním životě. Věřím, že i mé články vám pomohou najít odpověď na různé, dosud nevyřešené otázky.

  Komentáře
  Zatím se zde nenachází žádný komentář.
  Napsat komentář

  Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.