oneConcept Carribean Blue - krátká recenze

20. dubna 2021 0
oneConcept Carribean Blue
 • průtok vzduchu: 400 m³ / h
 • chlazení odpařováním vody: ano
 • nádrž na vodu: 4l
 • spotřeba: 70 Wattů
 • rozměry: 25 x 55 x 28 cm (ŠxVxH)
 • hmotnost: 4,6 kg
 • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Mobilné klimatizácie
2 399 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Electronic-star.cz

OneConcept CarribeanBlue je ochlazovač vzduchu, který sice neudělá zázraky (klasické mobilní klimatizace jsou značně lepší, ale i nesrovnatelně dražší), ale ve své třídě mu těžko najdete konkurenta. Má slušný výkon (průtok vzduchu: 400 m³ / h), absolutně jednoduché ovládání, designově neruší. Velmi pozitivně hodnotíme i rozměry - rozměry: 25 x 55 x 28 cm a nízkou hmotnost, jen 4,6 kg. Snad jedinou nevýhodou je hlučnost, ale ta je obdobná u všech ochlazovacím (i mobilních klimatizacích). Pokud potřebujete si zpříjemnit pobyt v menší místnosti, např. v kanceláři, či malém bytě, nechcete investovat do násobně dražší mobilní klimatizace (nebo vrtat nástěnnou), určitě německý OneConcept CarribeanBlue doporučujeme.

Výhody

 • vynikající cena
 • lehké, kompaktní a snadno přenosné
 • výkon (v kategorii ochlazovacím, nikoli klimatizací)

Nevýhody

 • hlučnost
 • vhodný jen do menších prostorů (byt, kancelář)

Závěr recenze: Lehký a kompaktní mobilní ochlazovač vzduchu Německé kvality, vhodný do malých chovné prostory.

Přečtěte si více...

kde koupit
Electronic-star.cz ⭐️ elektro, spotřebiče a fitness německé kvality
⭐️ akciové produkty → naleznete zde
2 399 Kč Do obchodu Electronic-star.cz

Co o oneConcept Carribean Blue píše eshop

Přineste si domů chladný vánek z Karibiku. Chladič vzduchu Carribean Blue od společnosti oneConcept zajistí i v nejteplejších letních dnech svěží vzduch.

Ventilátor Carribean Blue přesouvá lamely ve 3 stupních rychlosti v horizontálním nebo vertikálním směru a vytváří osvěžující vánek, když všude jinde se vzduch ani nehne. Tímto způsobem zařízení pohybuje až 400 m3 vzduchu za hodinu. Když se přidá funkce chlazení, chladič začíná odpařovat vodu ze své 4 l nádrže, čímž se vzduch výrazně ochlazuje. Tento proces je založen na čistě fyzikálních principech, funguje tedy bez chladicího prostředku s velmi nízkou spotřebou elektrické energie 70 W. Aby se výkon chlazení ještě zvýšil, disponuje možností zmrazit dodávané ledové balíčky a přidat je do nádrže nebo přidáte do zásobníku na vodu kostky ledu.

Na rozdíl od běžných klimatizací nemá vzduchový chladič oneConcept žádnou potřebu instalace odsávací hadice. Díky tomu můžete Caribbean Blue umístit, kde chcete a potřebujete. Pomohou vám při tom 4 spodní kolečka, s nimiž lze zařízením snadno pohybovat.

Jako speciální bonus lze zařízení používat nejen jako klimatizaci, ale i jako osvěžovač vzduchu. Veškerý vzduch, který nasaje přes ventilační systém, prochází jednoduchým, ale účinným filtračním systémem proti prachu. Všechny filtry lze jednoduše odebrat a ručně vyčistit. V letních suchých měsících se zvlhčovač vzduchu rychle postará o výrazně lepší vnitřní klima. Provoz všech funkcí, jakož i nastavení rychlosti ventilátoru, probíhá pomocí 6 velkých tlačítek na horní straně zařízení.

Chladič vzduchu Carribean Blue od společnosti oneConcept zaboduje i svým designem. Je to kompaktní zařízení, které se hodí do mnoha prostor, kam se vrtulové ventilátory nevejdou. Jeho konstrukce je z pěkného bílého plastu s černým lemem hran a dá se snadno vyčistit prachovkou nebo vlhkým hadříkem.

Dostupné barvy: bílá/černá, černá/bílá (produkt 10028181)

Vezměte prosím na vědomí, že ochlazovač vzduchu nepředstavuje klasickou klimatizaci. Ochlazování vzduchu probíhá vypařováním vody / ledu ze zásobníku.

Parametry produktu

Souhrn
VýrobceOneConcept
Typmobilní
Hmotnost7 kg
Průtok vzduchu400 m3/h

Vývoj ceny oneConcept Carribean Blue


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.