Oral-B Vitality 3D White D12.513 - krátká recenze

2. prosince 2021 0
Oral-B Vitality 3D White D12.513
 • Typ: Elektrický zubní kartáček pro dospělé
 • Technologie čištění: oscilačně-rotační
 • Napájení: akumulátorové
 • Frekvence čištění: 7600 otáček / min.
 • Dostupnost: Skladem
548 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Heureka.cz

Do našeho srovnání sme zaradili i kartáček známé značky Oral-B Vitality 3D White D12.513. Jde o cenově velmi dostupný kartáček založený na oscilačně-rotačním mechanismu čištění zubů, který je osvědčenou technologií tohoto výrobce.

Zubní kartáček je velmi jednoduchý na používání i ovládání. Díky speciálním vláknům a čisticí hlavě se speciální lešticí prohlubní docílíte nejen efektivní čištění zubů, ale i jejich přeleštění a přirozené vybělení. Kartáček disponuje 2 minutovým časovačem a pro pohodlnost i indikátorem potřeby výměny opotřebované hlavice.

 

Výhody

 • dobrá cena vzhledem na známou značku
 • ergonomická rukojeť a jednoduché ovládání
 • speciální čistící hlavice pro dokonalé přeleštění
 • indikátor nutnosti výměny hlavice

Nevýhody

 • vydrží na plné nabití jen 5 dní
 • jen 2D technologie čištění, čemuž odpovídá i cena

Závěr recenze: Cenově dostupná kartáček známé značky s jednoduchým použitím

Přečtěte si více...

kde koupit
Heureka.cz ⭐️ srovnání cen ve všech dostupných eshopech
⭐️ možnost bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkem"
548 Kč Do obchodu Heureka.cz

Co o Oral-B Vitality 3D White D12.513 píše eshop

Oral-B Vitality White & Clean Elektrický Zubní Kartáček 

Elektrický zubní kartáček Oral-B Vitality zajišťuje v porovnání s běžným manuálním zubním kartáčkem klinicky prokázanou špičkovou čistotu ústní dutiny. Design kartáčkové hlavy 3DWhite se inspiroval profesionálními nástroji na čištění zubů a je určen k preciznímu čištění. Kartáčková hlava má speciálně navrženou lešticí vložku, která pomáhá odstraňovat ze zubů povrchové skvrny, zatímco její vlákna odstraňují zubní plak. Je ideální pro pokrokové čištění a bělení zubů. Časovač na rukojeti pomáhá čistit zuby po dobu 2 minut, které doporučují zubní lékaři. To vše vám navíc přináší Oral-B – zubními lékaři nejpoužívanější značka zubních kartáčků na světě.

Výhody:

 • Zubní kartáček důležitý pro dosažení každodenní čistoty
 • Odstraňuje více zubního plaku než běžný manuální zubní kartáček
 • Špičková 2D technologie čištění svými oscilacemi a rotacemi odstraňuje zubní plak lépe než běžný manuální zubní kartáček
 • Součástí balení je: 1 akumulátorová rukojeť, 1 kartáčková hlava, 1 nabíjecí stanice
 • Spokojenost zaručena nebo vám vrátíme peníze: Vyzkoušejte bez rizika na 60 dní. Pokud nebudete 100% spokojeni, získáte plnou náhradu. Podrobnosti na obalu
 • Oral-B, zubními lékaři nejpoužívanější značka zubních kartáčků na světě

Varování:
Pravidelně kontrolujte, zda není poškozený síťový kabel. Pokud k jeho poškození dojde, předejte nabíjecí jednotku do servisního střediska Oral-B Braun. Poškozenou nebo nefunkční jednotku dále nepoužívejte. Tento výrobek není určen pro používání dětmi do 3 let. Tento přístroj není určen pro používání dětmi nebo osobami se sníženými fyzickými, smyslovými či duševními schopnostmi, pokud nejsou pod dohledem osoby zodpovědné za jejich bezpečnost. Doporučujeme přístroj uchovávat mimo dosah dětí. Dávejte pozor, aby děti přístroj nepoužívaly na hraní. Pokud výrobek spadne na zem, kartáčkovou hlavu před dalším použitím vyměňte, i když není viditelně poškozena. Nabíjecí jednotku neumisťujte ani neuchovávejte na místě, ze kterého může spadnout nebo ze kterého může být stržena do vany či umyvadla. Nabíjecí jednotku neponořujte do vody nebo jiné kapaliny. Nedotýkejte se nabíjecí jednotky, která spadla do vody. Nabíjecí jednotku okamžitě odpojte od elektrické sítě. Výrobek neupravujte ani neopravujte. Mohlo by dojít k požáru, úrazu elektrickým proudem či zranění. S opravami se obracejte na prodejce nebo kontaktujte servisní středisko Braun Oral-B. Výrobek nerozebírejte s výjimkou případu, kdy chcete vyměnit baterii. Při vyjímání baterie si dávejte pozor, abyste nezkratovali kladný (+) a záporný (-) pól. Do žádného otvoru na přístroji ani nabíjecí jednotce nevkládejte cizí předměty. Nedotýkejte se elektrické zástrčky mokrýma rukama. Můžete si tak přivodit úraz elektrickým proudem. Při odpojování přístroje z elektrické sítě vždy uchopte vidlici, nikdy netahejte za síťový kabel. Tento výrobek používejte pouze v souladu s jeho určením tak, jak je popsáno. Nepoužívejte příslušenství, které výrobce nedoporučuje. Pokud podstupujete léčbu jakéhokoliv onemocnění ústní dutiny, poraďte se před použitím přístroje se zubním lékařem.

 

Parametry produktu

Souhrn
VýrobceOral-B
Napájeníakumulátorové
Počet kmitů za minutu7600 ot./min.
Orální centrumne
Časovačne
Doba nabíjení12 hod
Hmotnost300 g
Typoscilačně-rotační

Vývoj ceny Oral-B Vitality 3D White D12.513


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.