Philips Sonicare for Kids s Bluetooth HX6322/04 - krátká recenze

17. října 2021 0
Philips Sonicare for Kids s Bluetooth HX6322/04
 • Typ: Elektrický zubní kartáček pro děti
 • Technologie čištění: sonický
 • Napájení: akumulátorové
 • Frekvence čištění: 31000 stěrů / min.
 • Dostupnost: Skladem
927 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Heureka.cz

Chcete, aby měly vaše děti z čištění zubů radost? Pak jim zkuste vybrat sonický elektrický zubní kartáček Philips Sonicare for Kids s Bluetooth HX6322/04. Díky možnosti výběru dvou hlavic a nastavení jemného či intenzivního programu mohou kartáček používat děti od 3 i od 7 let.

K dispozici je až 8 různých designů v podobě samolepek, takže mytí zubů dítě tak snadno neomrzí. Pro ještě více zábavy je možnost nainstalování speciální aplikace do mobilu nebo tabletu, která je spárována s kartáčkem. Díky sonické technologii je čištění zubů jednoduché, šetrné a účinné. K dispozici je i chytrý časovač.

Výhody

 • možnost nastavení jemného i intenzivního programu
 • chytrý časovač s prodlužujícím intervalem
 • možnost výběru až 8 designů
 • možnost propojení s telefonem či tabletem

Nevýhody

 • někdy je problém se spárováním s aplikací
 • trochu hrubší ručka od kartáčku

Závěr recenze: Cenově dostupný zubní kartáček pro děti od 3 i 7 let

Přečtěte si více...

porovnání cen
Heureka.cz ⭐️ srovnání cen ve všech dostupných eshopech
⭐️ možnost bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkem"
927 Kč Do obchodu Heureka.cz
Notino.cz
zjistit cenu Do obchodu Notino.cz

Co o Philips Sonicare for Kids s Bluetooth HX6322/04 píše eshop

Sonický dětský kartáček s interaktivní aplikací učí děti čistit zuby lépe, déle a častěji. Kartáček má zabudovanou technologii Bluetooth, díky níž je propojen s aplikací Sonicare for Kids, která učí děti správné péči o zuby zábavnou formou. Kartáček pracuje s 500 stěry za vteřinu a odstraňuje až o 75% více plaku, než je tomu u manuálních dětských kartáčků. Balení obsahuje také zábavné samolepky k polepení. Správné návyky k péči o tělesné zdraví začínají právě v dětském věku, tímto kartáčkem toho dosáhnete nenuceným způsobem, jelikož se děti budou bavit.

Sonický kartáček s bluetooth

Interaktivní sonická technologie pomáhá rozvíjet zdravé návyky dětí pro jejich celý život. Kartáček je opatřen technologií Bluetooth, která jej spojí s telefonem nebo tabletem. Vzdělávací aplikace pak děti povede k samostatnému, pravidelnému a kvalitnějšímu čištění zubů.

Zábava spojená s užitečností

Aplikace Sonicare for Kids mění čištění zubů v zábavu. Děti v ní najdou kamaráda Sparklyho a starají se o jeho zuby. Když úkony plní správně, je šťastný a může se plně rozvíjet. Děti se tak budou bavit a vytvoří si pozitivní přístup k péči o zuby úplně sami a bez přesvědčování.

Až o 75% více odstraněného plaku

Unikátní dynamická vlna tohoto kartáčku vytváří 500 stěrů za vteřinu. Tím je odstraněno až o 75% více plaku v těžko dostupných místech oproti manuálním dětským kartáčkům. Navíc má zabudovaný časovač, který po dobu dvou minut děti provede čištěním všech čtyřech kvadrantů. Výkon lze navíc nastavit podle věku dítěte na dva režimy - od 3 a od 7 let..

Zábavné samolepky k dozdobení

Kartáček si děti mohou přizpůsobit osmi hravými samolepkami. Budou tak mít vlastní oblíbený nástroj, se kterým je čištění zubů bude bavit ještě více.

Parametry produktu

Souhrn
VýrobcePhilips
Napájeníakumulátorové
Počet kmitů za minutu31000 ot./min.
Dětskéano
Časovačano
Hmotnost0.378 g
Počet stěrů za minutu31000
Typsonický

Vývoj ceny Philips Sonicare for Kids s Bluetooth HX6322/04


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.