Philips Avent Natural SCF330 20 (manuální) - krátká recenze

23. října 2021 0
Philips Avent Natural manuální SCF330 20
  • počet fází odsávání: 1
  • typ: manuální
  • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Odsávačky na mléko
950 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Heureka.cz

Odsávačka Philips Avent Natural SCF330 20 má jednoduchou a nenáročnou obsluhu. Je vybavena nástavcem, který je šetrný k vašemu prsu, a jeho tvar umožňuje napodobit přirozený sací reflex dítěte. Odsávat můžete přímo do lahví či nádob, které můžete následně uskladnit v chladničce.

Odsávačka má ergonomicky řešený tvar. Je možné nastavit ji do různých poloh, které vyhovují i vzpřímené poloze těla. V balení je i dudlík, jehož design je napodobením prsu, aby bylo dítě přirozeně stimulováno jako během kojení. Ruční zařízení má snadné skladování a nemusí vás trápit žádné připojení na elektrickou síť.

Výhody

  • cena
  • velmi jednoduchá obsluha
  • masážní vložka na odsávací hlavici

Nevýhody

  • vhodná na občasné používání
  • zdlouhavé odsávání

Závěr recenze: Kvalitná odsávačka z rady manuálnych odsávaček. Jednoduchá manipulácia a šetrnosť k vášmu telu.

Přečtěte si více...

porovnání cen
Heureka.cz ⭐️ srovnání cen ve všech dostupných eshopech
⭐️ možnost bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkem"
950 Kč Do obchodu Heureka.cz
Mall.cz ⭐️ prodej na splátky, doprava zdarma nad 1000 Kč
⭐️ aktuální probíhající akce → slevománie
1 179 Kč Do obchodu Mall.cz

Co o Philips Avent Natural SCF330 20 (manuální) píše eshop

I přesto, že budete sedět rovně, mléko bude proudí z prsu do lahve. Už nemusíte sedět v nepřirozených polohách, aby jste dosáhla účinku. Odsávačku můžete snadno nastavit do vámi požadované polohy. Budete mít nad ní úplnou kontrolu a lze jí snadno skladovat. Je vybavená měkkou masážní vložkou, která během sání napodobuje sání dítěte a tím přirozeně spouští. Odsávačku můžete používat společně s láhvemi nebo nádobami na skladování mléka. Dudlík je navržen ve tvaru prsu, aby podporoval přirozené přisátí jako u kojení. Snadno se čistí a obsluhuje.

Výjimečný design a pohodlí

Odsávačka má unikátní design, takže i když sedíte rovně, mléko proudí z prsu do lahve. Už nemusíte sedět v nepřirozených polohách, abyste dosáhla stejného účinku. Odsávačku můžete snadno nastavit do vámi požadované polohy. Rukojeť ergonomického tvaru zajišťuje pohodlné držení a úplnou kontrolu nad odsáváním. Je také snadno skladovatelná a přepravitelná.

Masážní vložka pro nejlepší pocit

Masážní vložka se sametově měkkou strukturou hřejivě působí na pokožku a zajišťuje příjemný tok mléka. Během sání napodobuje sání dítěte a tím přirozeně spouští mléko a zajišťuje klinicky ověřenou účinnost. Masážní vložka je navržena tak, aby byla univerzální pro většinou maminek.

S lahví i dudlíkem

Odsávačku můžete používat společně s láhvemi nebo nádobami na skladování mléka. Aby si dítě snadno zvyklo na krmení z lahve, byl navržen dudlík ve tvaru prsu, aby podporoval přirozené přisátí jako u kojení.

Snadné sestavení, čištění a obsluha

Díky malému počtu samostatných součástí odsávačku snadno vyčistíte. Navíc je můžete umýt i v myčce na nádobí. Odsávačka lze snadno obsluhovat jednou rukou. Díky snadnému vizuálnímu sestavení odsávačku sestaví opravdu každý.

Parametry produktu

Souhrn
VýrobcePhilips
Typ odsávačkymanuální

Vývoj ceny Philips Avent Natural SCF330 20 (manuální)


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.