Philips Sonicare Black DiamondClean HX9352/04 - krátká recenze

30. července 2021 0
Philips Sonicare Black DiamondClean HX9352/04
 • Typ: Elektrický zubní kartáček pro dospělé
 • Technologie čištění: sonický
 • Napájení: akumulátorové
 • Frekvence čištění: 31000 stěrů / min.
 • Dostupnost: Skladem
4 290 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Heureka.cz

Elektrický zubní kartáček Philips Sonicare Black DiamondClean HX9352/04 zaujme už na první pohled svou elegantní černou barvou v limitovaném designu. Nejen navenek je tento sonický zubní kartáček výjimečný, má totiž i bezkabelové indukční nabíjení ve sklenici na vodu.

Pro dokonalou péči o chrup je vybavena speciální bělicí hlavicí označenou jako DiamondClean, která díky 5 různým programům čištění zubů zajistí výborné výsledky. Kartáček má speciální programy určené k odstranění zabarvení zubů a obnovení jejich lesku. Cestovní pouzdro má nabíjecí USB koncovku a je také v černé barvě.

Výhody

 • speciální bělící hlava DiamondClean
 • indukční nabíjení přímo v skleněném poháru
 • ideální kartáček i na cesty kvůli kvalitnímu pouzdru
 • až 5 různých režimů čištění chrupu

Nevýhody

 • nadprůměrná cena oproti konkurenčním modelům
 • pro začátečníky příliš silné vibrace

Závěr recenze: Kartáček i pro náročnější bez kompromisů v účinnosti

Přečtěte si více...

kde koupit
Heureka.cz ⭐️ srovnání cen ve všech dostupných eshopech
⭐️ možnost bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkem"
4 290 Kč Do obchodu Heureka.cz

Co o Philips Sonicare Black DiamondClean HX9352/04 píše eshop

Sonický kartáček Philips Sonicare DiamondClean Black odstraňuje až 7krát více plaku a bělí zuby 2krát lépe než manuální kartáček. Zlepšuje zdraví dásní za pouhé 2 týdny. Sklenice s indukčním nabíjením a cestovní pouzdro s USB.

5 režimů čištění: Clean, Gum Care, Polish, Sensitive a White

Barva: Limitovaná černá edice.

Balení obsahuje: 1 sonický kartáček DiamondClean, 2 hlavice DiamondClean Black Standard, 1 nabíjecí sklenice, 1 cestovní pouzdro s USB nabíjením.

Vítěz dTestu elektrických zubních kartáčků.

Podrobná specifikace produktu:

Odstraňuje až 7x více plaku než manuální kartáček: Z obtížně dosažitelných míst odstraňuje až 7x více plaku než manuální zubní kartáček.

Zlepšuje zdraví dásní během dvou týdnů: Optimální čištění mezizubních prostor a linie dásní tímto elektrickým zubním kartáčkem Philips Sonicare umožňuje zlepšit zdravotní stav dásní už za dva týdny. Kartáček umožňuje mnohem lepší vyčištění mezizubních prostor a odstraní mnohem více plaku v porovnání s ručním kartáčkem.

2x lepší bělení zubů než manuálním kartáčkem: Sonický zubní kartáček Philips Sonicare DiamondClean zaručuje 2x efektivnější odstranění pigmentace z povrchu zubů než manuální zubní kartáček během pouhého týdne. Odstraní až o 100 % více skvrn a zajistí bělejší zuby během 1 týdne.

Hlavice DiamondClean pro efektivnější odstranění pigmentů z povrchu zubu: Hlavice Philips Sonicare DiamondClean s průřezy vláken ve tvaru diamantového brusu je vyvinuta pro efektivnější odstranění pigmentů z povrchu zubu. Odstraňuje skvrny od kávy, čaje, červeného vína, cigaret a tabáku už během 1 týdne.

Systém dvojího nabíjení: Nabíjecí sklenice a luxusní černé cestovní pouzdro 1) Unikátní skleněný pohár s indukčním nabíjením 2) Elegantní cestovní pouzdro, které dobíjí váš kartáček Philips Sonicare DiamondClean přes USB ať už jste kdekoliv.

Režim Sensitive: čištění šetrné k zubům a dásním Sonický kartáček Philips Sonicare s režimem Sensitive: šetrně, avšak důkladně čistí citlivé dásně.

Funkce Quadpacer napomáhá rovnoměrnému vyčištění: Časovač na 30 vteřin upozorní na uplynutí čtvrtiny doby čištění. Můžete tak každému kvadrantu věnovat přiměřenou dobu a čištění zubů si lépe rozvrhnout.

Časovač na 2 minuty hlídá doporučenou délku čištění: 2minutový časovač tohoto sonického zubního kartáčku Philips Sonicare pomáhá dodržet dobu čištění doporučenou odborníky

Zubní kartáček Philips Sonicare pomáhá s bělením zubů Sonický zubní kartáček Philips Sonicare DiamondClean byl vyvinut pro efektivnější odstranění pigmentů z povrchu zubu pro krásný a zdravý úsměv.

Dynamický čistící účinek sonického kartáčku Philips Sonicare způsobuje proudění tekutiny do mezizubních prostor Jedinečný dynamický účinek sonického zubního kartáčku Philips Sonicare DiamondClean šetrně a efektivně čistí hluboko mezi zuby a podél linie dásní.

Parametry produktu

Souhrn
VýrobcePhilips
Výdrž akumulátoru1.4 hod.
Napájeníakumulátorové
Počet kmitů za minutu31000 ot./min.
Dětskéne
Orální centrumne
Časovačano
Hmotnost1120 g
Typsonický
Počet stěrů za minutu31000

Vývoj ceny Philips Sonicare Black DiamondClean HX9352/04


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.