Rancilio Silvia E - krátká recenze

17. října 2021 2
Rancilio Silvia E
 • Typ: Pákový kávovar na dva šálky
 • Příkon: 1100 W
 • Objem mosazného bojleru: 0,3 litru
 • Objem nádoby na vodu: 2,4 litru
 • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Kávovary
15 899 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Heureka.cz

Mercedes mezi kávovary, tak by se dal označit kávovar Rancilio Silvia E. Rozhodně nepatří mezi nejlevnější, ale jde o jeden z nejkvalitnějších a nejvíce žádaných modelů na světě. Pokud víte ocenit lahodnou kávu, tento espressovač si zamilujete.

Kávovar spojuje eleganci, tradici a nové technologie. Jde o 1 pákový kávovar vyrobený v Itálii, který má až 3 termostaty pro dokonalou přípravu espressa i jiných nápojů. Kávovar disponuje tryskou na mléko i výpustí horké vody, má velký zásobník vody a mohutnou páku pro dokonalou přípravu kávy i ve větším množství.

Výhody

 • káva na úrovni originálního espressa z kavárny
 • robustní a kvalitní celonerezové provedení těla
 • 3 termostaty a speciální 3 cestný ventil
 • jednodušší čištění s funkcí backflush

Nevýhody

 • pomaleji nahřívání šálků, někdy i 30 minut
 • náročnější příprava kávy pro laika

Závěr recenze: Špičkový pákový kávovar s nekompromisním výkonem

Přečtěte si více...

kde koupit
Heureka.cz ⭐️ srovnání cen ve všech dostupných eshopech
⭐️ možnost bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkem"
15 899 Kč Do obchodu Heureka.cz

Co o Rancilio Silvia E píše eshop

Rancilio Silvia vytváří v podstatě vlastní třídu domácích kávovarů. Zatímco většina výrobců vyrábí jak domácí, tak profesionální kávovary, firma Rancilio je primárně výrobcem jen profesionálních kávovarů. Rancilio Silvia je pouze jedním modelem domácího kávovaru, který Rancilio vyrábí. Do modelu Silvia firma Rancilio vtiskla veškerou svojí odbornost, kvalitu a zkušenosti z profesionální oblasti výroby kávovarů. Domácnosti nyní mají možnost využít tyto přednosti v cenově dostupném kávovaru.

Velký mosazný boiler (0,3l) dovoluje využít potenciál páry pro přípravu různých nápojů. Mohutnou 58mm mosaznou hlavu z profesionálních kávovarů, která přispívá k vynikající tepelné stabilitě, doplňuje mohutný 580g portafilter (páka) s nově ergonomicky tvarovanou rukojetí a standardním příslušenstvím (jedno a dvouporcový filtr).

Tělo kávovaru je vyrobeno z komaxitovaného kovu a je potaženo mohutnými kryty z nerezové oceli, aby byla zachována dlouhá životnost. Silvia je vybavena pasivním nahříváním šálků a dodávkou horké vody pro přípravu prodlouženého espressa, popřípadě i jiných nápojů jako čaj nebo čokoláda. Nově je instalovaná parní tryska na kloubu, která umožňuje všestranný pohyb pro lehčí a snazší našlehání mléka s použitím konviček různých velikostí a tvarů. Velká nádoba na vodu (2,4l) plněna zvrchu zajišťuje dlouhý provoz bez nutnosti častého doplňování.

Silvia je také vybavena důležitými bezpečnostními prvky. Obsahuje tři termostaty, jeden pro boiler – teplota pro espresso, druhý pro teplotu páry, třetí proti přehřátí boileru s možností resetu po odšroubování a odklopení vrchního krytu. Silvia také obsahuje třícestný ventil pro uvolnění tlaku vody po vypnutí tlačítka pro vydávání vody na espressso, což je prevence před opařením a odkapáváním horké vody z prostoru hlavy, kdy je přebytečná voda uvolněna do odkapávače. Tím také zanechá vyschlý kávový puk pro snazší vyprázdnění portafilteru (páky). Tento ventil umožňuje zpětný oplach kávovaru pomocí slepého sítka či ucpávky.

Rancilio se učí z předchozích problémů a tyto problémy se snaží na základě informací od spotřebitelů v nových verzích odstraňovat. Proto se k Vám dostane odladěný kávovar za rozumnou cenu, který si v domácích podmínkách zamilujete. Pro výsledné správné espresso je třeba kávovar vhodně ovládat a používat správně namletou čerstvou kávu, jen tak si dokážete vychutnat správně připravené espresso.

Parametry produktu

Souhrn
VýrobceRancilio
Typespressovače
Tryska na páruano
Funkce přístroje
Typ ovládánímechanické
Časovačano
Nahřívač šálkůano
Technické údaje
Objem vody2.4 l
Připojení na vodune
Energetické údaje
Příkon1100 W
Rozměry
Hmotnost14 kg
Šířka24 cm
Výška34.5 cm
Hloubka29 cm

Vývoj ceny Rancilio Silvia E


Komentáře

toto není recenze,nýbrž doslovně opsaný marketing mimo jiné z buacafe.cz -:(((.

bunacafe.cz/rse220-rancilio-silvia-e

Dobrý den, je to naše krátká recenze (nahoře), ke které se připojuje text z eshopu (dole), který eviduje náš katalog produktů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.