Rovus mop s rozprašovačem – recenze

Georgina Babinová Recenze 4. prosince 2021 0
Rovus rozprašovací mop
 • Objem nádoby: 350 ml
 • Hmotnost mopu: 621 g
 • Materiál: hliník + plast
 • Barva: fialová, zelená, bílá
 • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Mopy
390 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Rovus.cz

Rovus mop s rozprašovačem V3 je lehký a snadno použitelný sprejový mop, který se dá použít na mokrý nebo suchý úklid. Díky vestavěné odnímatelné nádržce na vodu a praktickému rozprašování získáte pohodlný a efektivní způsob údržby podlah. Utěrka z měkkého mikrovlákna snadno klouže po téměř jakémkoliv tvrdém povrchu – je vhodná pro použití na dlaždice, linoleum, dřevo, kámen i laminátové podlahy.

Přečtěte si více...

porovnání cen
Rovus.cz ⭐️ vynikající kvalita a známá značka
⭐️ možnost na splátky
⭐️ aktuální probíhající akce → naleznete zde
390 Kč Do obchodu Rovus.cz
TopShop.cz ⭐️ vynikající kvalita a známá značka
⭐️ možnost platit na splátky
⭐️ aktuální probíhající akce → naleznete zde
390 Kč Do obchodu TopShop.cz

Rovus mop s rozprašovačem V3 – detaily produktu

 • čistící prostředek v rozprašovači – 350 ml integrovaná láhev s rozprašovačem uvolní jemnou mlhu, která navlhčí opakovaně použitelnou utěrku pro dokonalý výsledek úklidu
 • otočná hlava mopu – o 360° otočná hlava mopu snadno zvládne i těžko přístupné povrchy a přitahuje prach, nečistoty, zablácené otisky tlapek, vlasy i vlhkost
 • na míru vašeho domova – zvolte kterýkoli čistící prostředek, který nejlépe vyhovuje vašemu interiéru, nebo prostě umývejte povrch pouze vodou
 • šetrné k životnímu prostředí – opakovaně použitelné utěrky z mikrovlákna lze prát v pračce. Vydrží až 120 použití. Mop nevyžaduje žádné baterie, jednorázové utěrky nebo čisticí roztok. Integrovaná láhev na rukojeti neobsahuje BPA.
 • utěrka z mikrovlákna  – zachycuje nečistoty a namísto toho, aby je tlačila po podlaze, uzamkne je a zaručí tak efektivní čištění. Hygienická alternativa k mopu a kbelíku. Mikrovlákno je jedním z nejpoužívanějších materiálů na trhu. Vlákna se vyrábějí kombinováním polyesteru a nylonu, díky čemuž je utěrka velmi odolná a trvanlivá. Kromě toho, že mikrovlákno je odolnější než většina ostatních materiálů, je také hygieničtější a vyžaduje méně údržby než jiné možnosti.
 • odnímatelná hliníková tyč  – zjednoduší uskladnění

 

 

Objem nádoby:350 ml
Hmotnosť:621 g
Rozmery:43 x 14.5 x 120 cm

 

Proč stojí koupě tohoto mopu za zvážení?

Je zde několik jeho výhod, které by vás mohly zajímat:

 

➡️ Neztrácíte čas

Utírání podlah může být časově náročná a frustrující fuška. Zejména pokud používáte klasický mop a těžké vědro s vodou. S Rovusem můžete okamžitě vyrazit a během několika minut budete hotovi s kompletní podlahou.

 

➡️ Neplýtvá vodou

Samozřejmě budete používat mnohem méně vody, než byste použili s tradičním mopem a vědrem. S čistícím roztokem v 350 ml nádobě skončíte s úklidem dříve, než ho budete muset doplnit. Když si uvědomíte kolik vody vám mop s rozprašovačem ušetří, už jiný druh mopu ani nebudete chtít.

 

➡️ Je univerzální

Bez ohledu na typ podlahy ve vaší domácnosti Rovus spray mop ji zvládne. Ať už je to mramor, dřevo, dlaždice, kámen, linoleum nebo jiné materiály. Tato všestrannost v soutěži s klasickými, mokrými mopy, které nejsou nejlepším řešením pro podlahy z tvrdého dřeva, jednoznačně vítězí.

 

➡️ Šetří váš záda

Pokud trpíte bolestmi a diskomfortem zad víte, jak těžké je držet krok s mopem a vědrem. S Rovusom pracujete, aniž byste se museli ohýbat a vláčet se s těžkým vědrem a vaše záda vůbec namáhán.

 

➡️ Můžete použít jakýkoliv čistící prostředek

Nemusíte kupovat speciální čisticí prostředky. Můžete použít i prací prostředek nebo prostředek na mytí nádobí. Čisticí roztok s pracím prostředkem můžete použít na většinu podlah. Trocha opatrnosti si však zaslouží dřevěné podlahy.

 

➡️ Je lehký

Na rozdíl od jiných mopů na trhu je Rovus lehký a snadno se s ním manipuluje. Přestože je jeho hmotnost jen 620 g, je odolný a dokáže zvládnout práci v takové kvalitě jako těžší mopy.

 

➡️ Je levný

Používání tohoto mopu je nákladově velmi efektivní. Kromě opravdu přátelské ceny samotného zařízení, další náklady zahrnují pouze náhradní utěrky a minimální množství čistícího roztoku.

 

💡 Náhradní utěrky? Pokud vám dojdou náhradní utěrky, tak si je můžete zakoupit → zde.

 

Jak správně používat Rovus mop s rozprašovačem V3?

Nejprve vyberte integrovanou láhev a naplňte ji teplou vodou a vašim oblíbeným čisticím roztokem. Znovu připojte láhev a můžete začít. Stříkejte roztok na podlahu jako posouváte mop přes danou oblast. Pokud narazíte na těžko odstranitelné skvrny, drhněte oblast větší silou nebo ji odstraňte škrabkou nebo drátěnkou. Pokračujte v úklidu, dokud nebudete hotovi. Na dřevěné podlahy nepoužívejte příliš mnoho roztoku. Po dokončení utěrku z mikrovlákna jedním pohybem sejmete z mopu a před dalším použitím ji můžete vyprat i v pračce.

 

Co se nám na tomto mopu líbí?

 • díky kompaktním rozměrům skladování není problém
 • je okamžitě připraven k použití
 • jednoduše se s ním manipuluje
 • žádné natahování se s těžkým vědrem
 • žádný kontakt s vodou
 • utěrky z mikrovlákna lze prát v pračce a opakovaně použít

 

Recenze zákazníků

 

Zkušenosti a názory zákazníků jsou různé. Najde se mnoho pozitivních, ale často se v nich skloňuje i nedostatečně kvalitní výkon a výrazně kratší životnost utěrek z mikrovlákna, než je deklarováno v popisu výrobku. Zde je malá ukázka recenzí:

Rovus mop s rozprašovačem V3 - recenzeVíce recenzí → najdete zde

 

Shrnutí na závěr

 

Mop s rozprašovačem V3 Rovus je praktickým pomocníkem pokud potřebujete rychle odstranit stopy rozlitých ingrediencí při vaření v kuchyni, nebo zablácené otisky tlapek vašeho domácího mazlíčka v předsíni. V malých domácnostech může být plnohodnotnou náhradou klasického mopu, i když je spíše jeho vynikajícím doplňkem a je dobré mít ho ve svém „úklidovém arzenálu“.

Viz také reklamní video tohoto produktu:

Výhody

 • nízká hmotnost
 • lehká manévrovatelnost
 • otočná hlava
 • dostupná cena

Nevýhody

 • utěrky nemají deklarovanou životnost
 • plastové části se časem opotřebovávají

Závěr recenze: Mop, který je v „akutních” případech dobré mít po ruce a v malém bytě může zcela nahradit i klasický mop.

Hodnocení autora
 • Výkon
 • Snadnost použití
 • Provedení
 • Cena

Souhrn

Kompaktní mop s nízkou hmotností, díky čemuž je práce s ním komfortní a jednoduchá.

4.5

Rovus rozprašovací mop

✅ Cena: 390 Kč

Chci Rovus rozprašovací mop Rovus.cz
Vývoj ceny Rovus rozprašovací mop


Autor článku
Profilový obrázek

Redaktorka magazínu Cestakbydleni.cz. Rada cestuji, mám ráda lidi a život, který bychom si už bez různých pomocníků do kuchyně nebo domácnosti ani neuměli představit. Někdy se však ztrácíme v bludišti nesčetných možností, které nám moderní technologie nabízejí. Doufám, že i mé články vám trochu pomohou v orientaci a také díky nim se rozhodnete vždy správně.

Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.