Sencor SFE 4030WH - krátká recenze

25. ledna 2021 0
Sencor SFE 4030WH
  • Hlučnost: 50 dB
  • Příkon: 50 W
  • Počet rychlostí: 3
  • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Ventilátory
599 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Heureka.cz

Rozměrově kompaktní stolní ventilátor Sencor SFE 4030WH je snadno přenosný a vybavený je lopatkami o průměru 40 cm a třemi rychlostními stupni. Disponuje také možností rotace o 90 stupňů a nastavitelným úhlem sklonu. K bezpečnostním prvkům patří ochranná mřížka, protiskluzové nožičky a ochrana proti přehřátí. Příkon ventilátoru je 50 W, což je takový zlatý střed.

Rotaci ventilátoru můžete zapnout a vypnout podle svých představ, takže pokud potřebujete, ventilátor bude foukat proud vzduchu jen jedním směrem. Celkově jde o jednoduchý stolní ventilátor, který splňuje to, na co je určen.

Výhody

  • cenově dostupný
  • kompaktní
  • výkonný

Nevýhody

  • nic jsme nenašli

Závěr recenze: Jednoduchý stolní ventilátor se základními funkcemi za dostupnou cenu.

Co o Sencor SFE 4030WH píše eshop

Mějte po ruce spolehlivý a kompaktní ventilátor, který si oblíbíte nejen v průběhu léta. Model SFE 4030WH od značky Sencor je díky své stolní konstrukci snadno přenosný a vejde se téměř kamkoli. Je vybaven třemi lopatkami o průměru 40 centimetrů a třemi rychlostními stupni. Kromě toho disponuje rotací v úhlu 90°, kterou můžete aktivovat dle svých potřeb. Nastavitelný je i úhel sklonu. Samozřejmou součástí ventilátoru jsou ochranné mřížky, protiskluzové nožky a ochrana proti přehřátí.

Kompaktní společník do horkých dnů

Model SFE 4030WH je praktický stolní ventilátor s příkonem 50 wattů, který můžete díky malým rozměrům a nízké hmotnosti umístit téměř kamkoli. Přístroj váží pouhé 2 kilogramy a je vysoký necelých 60 centimetrů.

3 rychlostní stupně

Zvolte si rychlost foukání přesně podle svých představ. Ventilátor disponuje třemi rychlostmi, z nichž si vždy vyberete tu ideální. Průměr lopatek činí 40 centimetrů.

Směr foukání dle vás

Ventilátor je vybaven praktickou horizontální rotací v úhlu 90°. Dle svých potřeb ji však můžete kdykoli vypnout a nechat přístroj foukat jedním směrem. Kromě toho si můžete nastavit i úhel sklonu.

Bezpečnost na prvním místě

Ventilátor značky Sencor splňuje všechna bezpečností opatření. Na přístroji najdete přední i zadní ochrannou mřížku a praktické protiskluzové nožky. Součástí ventilátoru je navíc ochrana proti přehřátí.

Parametry produktu

Souhrn
ZařazeníStolní ventilátor
VýrobceSencor
Provedenístolní
Hlučnost50 dB
Příkon50 W
Dálkové ovládáníne
Hmotnost2 kg
Průměr vrtule40 cm
Průtok vzduchu2940 m3/h
Počet rychlostí3
Oscilaceano
Osvětleníne
Barvabílá
Výška57.4 cm
Šířka42 cm

Vývoj ceny Sencor SFE 4030WH


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.