Dyson AM07 - krátká recenze

8. března 2021 0
Dyson AM07
  • Hlučnost: 29 dB
  • Příkon: 56 W
  • Počet rychlostí: 10
  • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Ventilátory
9 790 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
dyson.cz

Bezlopatkový ventilátor Dyson AM07 zaujme i ty nejnáročnější zákazníky. Jde totiž nejen o designově poutavý kousek, ale také o technologickou vychytávku bez lopatek. Je speciálně navržen tak, aby redukoval hlučnost až o 60%, což z něj dělá skutečně velmi tichého společníka. Jeho součástí je i dálkové ovládání a z funkcí zmíníme například časovač automatického vypnutí či oscilaci.

Proudění vzduchu je kontinuální a bez nárazů, výkon je stabilní a ventilátor patří k těm úspornějším. Absence lopatek vám usnadní jeho čištění a také nehrozí žádné poranění.

Výhody

  • tichý chod
  • zajímavý design
  • maximální bezpečnost
  • mnoho rychlostních stupňů

Nevýhody

  • vyšší cena

Závěr recenze: Cenově náročnější ventilátor, který je však skutečnou technologickou i designovou vychytávkou.

Přečtěte si více...

Dyson AM07 - ve kterých eshopech nakupovat
dyson.cz ⭐️ oficiální prodejce
⭐️ vlastní servisní podpora
⭐️ platba: karta, bankovní převod, dobírka, hotově
9 790 Kč Do obchodu dyson.cz

Co o Dyson AM07 píše eshop

Neobvyklý ventilátor podivného tvaru, postrádající lopatky. Tak by se dal charakterizovat vzhled tohoto přístroje. Nové tvary a technologie foukání přináší vysoký výkon s příjemným proudem vzduchu. Proudění je kontinuální bez nárazů. Navíc je speciálně navržen, aby redukoval hlučnost, a to až o 60 %. Velice užitečným se stane i dálkové ovládání, automatická oscilace či časovač automatického vypnutí.

Tichý výkon

Řešení těchto kvalitních ventilátorů spočívá v kombinaci silného proudění vzduchu za minimálního hluku a úspory energie. Právě tichost je předností. V porovnání s předchozím modelem je až o 60 % tišší, a přitom stále výkonný. Toho bylo dosaženo modifikací vzduchových kanálů, které upravují proudění.

Lopatky nenajdete

Speciální vzhled a technologie distribuce vzduchu. Vzduch je zde hnán z elipsovitého prstence. Ten s sebou bere i vzduch z okolí, a tak vzniká příjemná vlna jemně, ale stabilně proudícího vzduchu, jež vás osvěží i při těch největších vedrech. Navíc díky absenci lopatek nehrozí poranění a také se na ně nechytá přebytečný prach. Jeho údržba je proto velice snadná.

Nezpůsobí vítr v peněžence

Díky inovativní technologii proudění a unikátnímu tvaru dochází k efektivnímu využití proudícího vzduchu. To zaručí stabilní výkon, ale i příjemné osvěžení. Navíc je tento ventilátor navržen tak, aby při své činnosti spotřeboval ještě méně energie než jeho předchůdce, a to až o 10 %.

Další vychytávky

Ventilátor na první pohled ohromí designem a inovativní technologií proudění vzduchu. Není to ale jen designový kousek. Vyniká i doplňujícími vlastnostmi a prvky, které usnadňují jeho použití. Sami můžete regulovat oscilaci a časovač umožní nastavení automatického vypnutí, a to až za devět hodin. Praktickou pomůckou je i dálkový ovladač, díky kterému můžete upravovat intenzitu ventilace z pohodlí vaší pohovky.

Parametry produktu

Souhrn
VýrobceDyson
Provedenístojanové
Hlučnost29 dB
Příkon56 W
Dálkové ovládáníano
Hmotnost2.853 kg
Průtok vzduchu1800 m3/h
Počet rychlostí10
Oscilaceano
Osvětleníne
Výška100.7 cm
Šířka19 cm

Vývoj ceny Dyson AM07


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.