Sodastream Spirit One Touch černá - krátká recenze

28. listopadu 2021 0
Sodastream Spirit One Touch černá
  • Objem láhve: 0,9 l
  • Výdrž bombičky: 80 litrů
  • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Sodastream
2 479 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Heureka.cz

Zajímavým výrobníkem sody je tento elektrický přístroj značky SodaStream. Je vybaven třemi přednastavenými režimy perlivosti, a tak si můžete vybrat, zda chcete jemně, středně nebo extra perlivou vodu. Praktické je také uchycení láhve bez šroubování. Líbí se nám také elegantní design plastové láhve ve tvaru kapky s nerezovým dnem.

Používání tohoto výrobníku sody je maximálně jednoduché a pohodlné, takže ho zvládne opravdu každý. Jelikož jde o elektrické zařízení, přístroj je vybaven síťovým adaptérem.

Náhradní bombičky do tohoto přístroje můžete získat zde.

Výhody

  • 3 režimy přípravy perlivé vody
  • láhev netřeba šroubovat
  • jednoduché ovládání

Nevýhody

  • zřízení musí být připojeno k elektřině

Závěr recenze: Elegantní elektrický výrobník sody s velmi pohodlným ovládáním.

Přečtěte si více...

porovnání cen
Heureka.cz ⭐️ srovnání cen ve všech dostupných eshopech
⭐️ možnost bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkem"
2 479 Kč Do obchodu Heureka.cz
patro.cz ⭐️ všechny způsoby doručení s cenami → najdete zde
⭐️ platba: hotově, dobírkou, kartou online, Mall Pay, PayU, převodem, na splátky
zjistit cenu Do obchodu patro.cz
Mall.cz ⭐️ prodej na splátky, doprava zdarma nad 1000 Kč
⭐️ aktuální probíhající akce → slevománie
2 579 Kč Do obchodu Mall.cz

Co o Sodastream Spirit One Touch černá píše eshop

Pokud máte rádi perlivou vodu, nebaví vás věčné tahání těžkých láhví nahoru do schodů a rádi byste něco udělali pro přírodu, pak je právě pro vás ideální volbou výrobník perlivé vody SodaStream. Stačí jednoduše zasunout a zacvaknout opakovaně plnitelnou láhev s čerstvou kohoutkovou vodou a stisknout tlačítko nabízející příslušnou intenzitu perlivosti. Hned poté si můžete pochutnávat na osvěžujícím drinku, nebo obyčejné perlivé vodě přesně tak, jak ji máte rádi. Z jedné bombičky CO2 plynu připravíte až 80 litrů vlastní domácí perlivé vody. Díky tomu víte, co pijete. Jeden litr domácí perlivé vody vás přitom vyjde na necelé tři koruny. Spotřebovanou bombičku pohodlně vyměníte za novou originální v síti více než dvou tisíc výměnných míst napříč republikou.

Praktické automatické uchycení láhve

Snazší už to být nemůže. Láhev jednoduše zasunete jednou rukou bez nutnosti cokoli šroubovat. Je to rychlé a intuitivní. SodaStream vám nabídne kompletní sadu se vším potřebným pro výrobu vlastní perlivé vody, včetně opakovaně použitelné láhve a potravinářského CO2 plynu.

Perlivý nápoj přesně podle vašeho gusta

Připravte si nápoj přesně tak perlivý, jak ho máte rádi. Jemná, střední, nebo silná perlivost vody je řízená chytrou elektronikou. Díky tomu se vždy můžete těšit na stejně kvalitní a chutný nápoj. Zkuste třeba sklenici vody s kouskem šťavnatého ovoce a jednou kostkou ledu. Je to osvěžující a lahodné.

Ke štěstí stačí tři tlačítka

Na první pohled vás jistě zaujmou tři nenápadná, modře podsvícená tlačítka, která jsou umístěná v horní části přístroje. Na nich je symbol jedné, dvou, nebo tří kapek. Díky tomu si můžete vybrat různou intenzitu perlivosti vody. Nechte se zlákat.

Perlivá voda v pohodlí vašeho domova

Kdykoli doma dostanete chuť na perlivou vodu, není problém. Pomocí tohoto modelu snadno a rychle připravíte vždy čerstvou vodu, která bude perlivá přesně tak, jak to vyhovuje vám a vaší rodině. Díky tomu se vyhnete pití vody, která byla dlouho skladovaná v plastových láhvích.

Dopřejte si pohodlí a zároveň omezte spotřebu plastových láhví

Jedna bombička s náplní plynu vystačí až na 80 litrů domácí perlivé vody a ušetří 53 klasických 1,5 litrových láhví vody, které byste jinak museli vynosit až domů. Spotřebovanou bombičku pohodlně vyměníte za novou originální v síti více než dvou tisíc výměnných míst napříč republikou.

Udělejte něco pro sebe i pro přírodu

SodaStream je rychlé, levné a dobré řešení pokud máte rádi perlivou vodu. Značka SodaStream je Earth Friendly a vyvíjí ekologické výrobníky domácí perlivé vody, které zanechávají až o 70 % nižší uhlíkovou stopu. Během tří let navíc přírodu ochráníte před cca 2500 prázdných PET láhví.

Levnější už to být nemůže

Kolik stojí lahev vaší oblíbené balené perlivé vody? Plynová náplň vám vydrží na 80 litrů a stojí přibližně 199 korun, což znamená jeden litr domácí perlivé vody již od 2,57 Kč. Perlivá voda vyrobená pomocí SodaStream je tedy opravdu výrazně levnější.

Parametry produktu

Souhrn
Zařazenísodastream přístroj
VýrobceSodastream
Typ produktupřístroje
Objem láhve1 l
Skleněné láhvene

Vývoj ceny Sodastream Spirit One Touch černá


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.