Sogou SS-10465 - krátká recenze

20. dubna 2021 0
SOGO SS-10465
 • Objem: 10 l
 • Vyjímatelná nádoba: ano
 • Možnost mýt v myčce: ano
 • Příkon: 1800 W
 • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Fritézy
4 599 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Heureka.cz

Multifunkční horkovzdušná fritéza Sogo SS-10465, která dokáže nejen zdravě fritovat, ale i péct suroviny či sušit ovoce. Při přípravě jídel využívá horký vzduch, což umožní až 80% úsporu tuku. Ke fritování slouží rošty, které lze umístit do pěti úrovní. Trouba umí i péct a během pečení můžete stav připravovaného jídla kontrolovat přes skleněné okénko s využitím vnitřního osvětlení a v případě potřeby regulovat otáčky ventilátoru a časovač po dobu 60 minut.

Pomocí otočného držáku můžete také grilovat. Na dotykovém displeji s LED osvětlením si nastavte požadovanou teplotu v rozmezí od 65 do 200 °C, nebo vyberte jednu z osmi přednastavených funkcí a ostatní zvládne fritéza sama. Spotřebič dokonce dokáže i sušit ovoce. Jednotlivé kousky si dokonale usušíte s možností využití časovače až na 24 hodin. Příkon je 1800 W a objem nádoby až 10 litrů.

Výhody

 • vyjímatelná nádoba o objemu velkorysých 10 litrů
 • časovač až na 60 minut, při sušení až na 24 hodin
 • 8 přednastavených programů
 • 3 funkce - pečicí trouba, horkovzdušná fritéza a sušička ovoce

Nevýhody

 • vysoká cena
 • trochu obtížnější vyjímání nádoby

Závěr recenze: Velká a výkonná horkovzdušná fritéza 3 v 1, která nahradí troubu, horkovzdušnou fritézu a dokonce i sušičku ovoce.

Přečtěte si více...

porovnání cen
Heureka.cz ⭐️ srovnání cen ve všech dostupných eshopech
⭐️ možnost bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkem"
4 599 Kč Do obchodu Heureka.cz
patro.cz ⭐️ všechny způsoby doručení s cenami → najdete zde
⭐️ platba: hotově, dobírkou, kartou online, Mall Pay, PayU, převodem, na splátky
zjistit cenu Do obchodu patro.cz
digiboss.cz ⭐️ možnosti dopravy → najdete zde
⭐️ platba: v hotovosti / kartou na pobočce, Uloženka, dobírka, kartou online, převodem, na splátky
zjistit cenu Do obchodu digiboss.cz

Co o Sogou SS-10465 píše eshop

Při fritování je využito horkého vzduchu, což omezí nutnost použití velkého množství tuku. Připravovaný pokrm můžete umístit až do pěti pozic a s přebytečným tukem si poradí odkapávací miska. V troubě můžete upéct maso i sladkou dobrotu. Během pečení jistě využijete skleněné okénko a vnitřní osvětlení. Mezi příslušenstvím naleznete otočný gril na plátky masa nebo na kuře. Také sušení, ohřívání, zapékání i rozpékání bude snadné. Při přípravě si můžete vybrat z osmi přednastavených automatických programů. Pro nastavení slouží podsvícený dotykový displej, který zobrazuje zvolenou funkci, teplotu a zbývající čas. Během této doby bliká červená kontrolka a na konec programu upozorní zvukový signál. Snadná údržba s možností vložení celého příslušenství do myčky na nádobí je velkou výhodou.

Fritujte téměř bez oleje

Při smažení pokrmů využívá fritéza horkého vzduchu, což umožní až 80% úsporu tuku. Ke fritování slouží rošty, které lze umístit do pěti úrovní a přebytečný tuk kape do odkapávací misky. S touto unikátní technologií je připravovaný pokrm zdravější a chutná výborně. Nemusíte se tak vzdát svých oblíbených smažených pochoutek, pouze je budete připravovat zdravěji.

Upečte si oblíbenou pochoutku

Trouba umí i péct. Připravit si v ní můžete skvělou masovou pochoutku nebo oblíbený dezert. Během pečení můžete stav připravovaného pokrmu kontrolovat přes skleněné okénko s využitím vnitřního osvětlení a v případě potřeby regulovat otáčky ventilátoru a časovač po dobu 60 minut.

Grilujte snadno a bez námahy

Na otočném grilu si můžete připravit masové či zeleninové špízy, celé kuře anebo plátky masa. Stačí jen umístit pokrm na otočný držák a na dotykovém displeji s LED osvětlením nastavit požadovanou teplotu v rozmezí od 65 do 200 °C, nebo vybrat jednu z osmi přednastavených funkcí. O ostatní se postará již sama trouba.

Usušte si ovoce

Trouba je vhodná i pro milovníky sušeného ovoce. Jednotlivé kousky si dokonale usušíte s možností využití časovače až na 24 hodin.

Udržujte vše v čistotě

Celé příslušenství včetně drenážního systému, odkapávací misky a nádoby na vodu jsou vhodné do myčky. Vše tak bude stále dokonale čisté.

Bezpečnost především

Přístroj má zabudovanou ochranu proti přehřátí, což umožní bezstarostné dlouhodobé sepnutí přístroje, např. při sušení. Na konec programu upozorní zabudovaný zvonek. Díky protiskluzovým nožkám bude trouba stále na svém místě a nedojde k nechtěnému posunu.

Parametry produktu

Souhrn
ZařazeníHorkovzdušný fritovací hrnec
VýrobceSogo
Hmotnost6.8 kg
Rozměry39.15 x 32.2 x 36.4 cm
Objem nádoby10 l
Možnost mytí v myčceano
Termostatano
Časovačano
Displejano
Regulace teplotyano
Horkovzdušnéano
Energetické údaje
Příkon1400 W

Vývoj ceny SOGO SS-10465


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.