Tefal FZ 760030 - krátká recenze

23. října 2021 0
Tefal FZ 760030
  • Objem: 1,2 kg
  • Vyjímatelná nádoba: ano
  • Možnost mýt v myčce: ano
  • Příkon: 1350 W
  • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Fritézy
4 394 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Heureka.cz

Fritéza Tefal FZ760030 je vybavena technologií Dual Motion, která spojuje sílu horkovzdušného ohřevu a automatického jemného míchání. V nabídce má 9 automatických programů pro několik smažené pokrmy, ale i na přípravu jídel na woku.

Pro přípravu jídla v této fritéze postačí minimum oleje a do fritézy se vejde až 1,2 kg potravin, a tak je vhodná pro menší i větší rodiny. Vybavená je možností nastavení teploty a času vaření. Díky průhlednému věku můžete sledovat přípravu jídla. Možné je mytí v myčce a součástí je i kniha s recepty.

Výhody

  • disponuje více programy
  • možnost mytí v myčce
  • použití minima oleje

Nevýhody

  • vyšší cena

Závěr recenze: Fritovací hrnec s více programy vhodný pro menší i větší rodiny.

Přečtěte si více...

porovnání cen
Heureka.cz ⭐️ srovnání cen ve všech dostupných eshopech
⭐️ možnost bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkem"
4 394 Kč Do obchodu Heureka.cz
expert.cz ⭐️ akční leták → najdete zde
⭐️ doprava od 99 Kč
⭐️ platba: kartou, převodem, dobírkou, na splátky
⭐️ odvoz starého spotřebiče zdarma
zjistit cenu Do obchodu expert.cz

Co o Tefal FZ 760030 píše eshop

Zdravý a snadný způsob, jak si vychutnat vaše oblíbené smažené pokrmy
Geniální každodenní vaření s bezolejovou fritézou Tefal ActiFry Genius! Inteligentní a dokonale všestranná fritéza ActiFry Genius nabízí 9 automatických nastavení pro nejrůznější smažené pokrmy a dokáže s minimem oleje, případně zcela bez oleje, připravit zdravé a chutné pokrmy. Díky exkluzivní technologii Dual Motion tato vzduchová fritéza zaručuje bezproblémové vaření, které nevyžaduje žádné zásahy ani hlídání pokrmu.

Zdravé smažení
Jedinečná kombinace horkovzdušného ohřevu a jemného míchání vede k dokonalým výsledkům zravějšího smažení bez nutnosti zásahů nebo hlídání pokrmu, takže nabízí naprosté pohodlí a rychlost. Věnujte se rodině nebo přátelům v průběhu vaření,automatická funkce vás osvobodí od dlouhého a zbytečného stání u plotny!

Příprava pokrmů na minimu oleje nebo zcela bez oleje
Ať už vaříte z čerstvých, nebo mražených surovin, fritéza ActiFry Genius zachovává nutriční hodnoty a brání spálení a vysušení, takže jsou pokrmy zdravější. V případě použití smažení s olejem si pro vybrané programy můžete vybrat i oleje s nižším bodem zakouření které nejsou vhodny na tradiční fritování z důvodu smažení horkým vzduchem s nižší teplotou. Objem použitého oleje pro jedno smažení je dle receptu jenom jedna lžička a tak můžete upřednostnit zdravější oleje které jsou dražší. V srovnání s klasickou fritézou je spotřeba oleje výrazně nižší a tak s ActiFry Genius ušetříte na oleji. Pro každé smažení tak používate nový olej bez zápachu po předešlém smažení v jeho nejvyšší kvalitě co oceníte na výsledné chuti vašeho pokrmu.

9 automatických nastavení
Hranolky, pokrmy obalené ve strouhance, pokrmy obalené v těstíčku, závitky, masové a zeleninové kuličky, kuře a moučníky plus 2 inovativní nastavení pro jednorázovou přípravu pokrmů, pokrmy na pánvi wok a světovou kuchyni. Podle zvoleného programu přístroj reguluje automaticky teplotu, rychlost míchaní a dobu vaření pro perfektní výsledky bez vašeho dalšího zásahu nebo hlídaní. Program po skončení udržuje pokrmy teplé po dobu xxx min.

Ideální velikost pro rodinné vaření
Kapacita 1,2 kg stačí pro přípravu hlavního chodu až pro 4 osoby a příloh až pro 6 osob. Ušetříte čas a usnadněte si vaření pro celou rodinu.

Praktické vaření v jednom kroku
Inteligentní displej s různými surovinami umožňuje praktickou přípravu dokonalých pokrmů v jednom kroku a přípravu více surovin zároveň

Snadno použitelný dotykový displej
Velký displej s dotykovým ovládáním nabízí možnosti odloženého startu ohřívání, takže máte regulaci na dosah ruky.

Široké spektrum výborných receptů
Dodává se s kuchařkou a prostřednictvím mobilní aplikace MyActiFry lze získat přístup k více než 300 receptům, z nichž přes 150 využívá dostupných 9 nastavení

Snadné čištění
Čištění přístroje po přípravě nebylo nikdy snažší. Víko, mísa a hnětač jsou odnímatelné a lze je mýt v myčce. Mísa je opatřena nepřilnavým povrchem Tefal co usnadňuje čištění a zabraňuje připálení.

Téměř žádný zápach oleje
Díky technologii ohřevu horkým vzduchem fritéza ActiFry Genius nevydává zápach smaženého oleje a ani neuvolňuje mastné páry vody obsažené v oleji a potravinách.

Nastavitelná teplota
Při použití v ručním režimu si můžete díky přesnému termostatu fritézy ActiFry Genius v rozsahu 70 °C až 220 °C vychutnat dokonale křupavé pokrmy. Variabilní nastavení teploty vám umožňuje použití oleje s nižším bodem zakouření pro zdravější vaření.

Časovač na 60 minut
V ručním režimu můžete zvolit dobu přípravy vhodnou pro vaše oblíbené pokrmy až do délky 60 minut.

Průhledná skleněná poklice
Průhledná skleněná poklice fritézy ActiFry Genius nabízí dokonalý přehled při přípravě pokrmů.

Parametry produktu

Souhrn
ZařazeníHorkovzdušný fritovací hrnec
VýrobceTefal
Hmotnost3.5 kg
Vyjimatelná nádobaano
Objem nádoby1.2 kg
Objem oleje l
Možnost mytí v myčceano
Časovačano
Pachový filtrano
Displejano
Regulace teplotyano
Horkovzdušnéano
Energetické údaje
Příkon1350 W

Vývoj ceny Tefal FZ 760030


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.