Thule FreeRide 532 - krátká recenze

14. září 2021 0
Thule FreeRide 532
  • montáž: na střechu
  • kapacita: 1 kolo
  • max.hmotnost 1 kola: 17 kg
  • uzamykání: ano
  • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Nosiče na kolo
1 840 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
inSPORTline.cz

Střešní nosič Thule FreeRide 532 nabízí díky své konstrukci rychlé a bezpečné připevnění kola pomocí bezpečnostních řemínků. O stabilitu se nemusíte bát ani na náročném terénu. Součástí balení jsou speciální zámky, kterými uzamknete kolo k nosiči a zároveň nosič k střeše vašeho auta. Na tomto modelu je sympatická i jeho cena, která je velmi přátelská. Maximální nosnost tohoto modelu je 17 kilogramů, hmotnost nosiče samotného je 3,5 kilogramu.

Výhody

  • pevná konstrukce
  • bezpečné uchycení
  • jednoduchá manipulace

Nevýhody

  • špatně srozumitelný návod

Závěr recenze: Spolehlivý nosič ověřené značky za rozumnou cenu.

Přečtěte si více...

kde koupit
inSPORTline.cz ⭐️ jasně stanovené datum doručení zboží k zákazníkovi
⭐️ garance vrácení peněz, kvalitní, spolehlivý a známý eshop
⭐️ výprodej slevy a aktuální akce → najdete zde
1 840 Kč Do obchodu inSPORTline.cz

Co o Thule FreeRide 532 píše eshop

Pokud rádi cestujete na kole a už jste křížem krážem projeli všechna zajímavá i nezajímavá místa ve vašem okolí, budete se muset s jízdním kolem přepravit do jiné oblasti. Nejrychlejším a nejpohodlnějším způsobem je přeprava pomocí automobilu a rozhodně byste měli pro tuto příležitost využít i nosič jízdních kol, například na střechu. Pokud hledáte cenově přijatelnou a zároveň stále vysoce kvalitní variantu, tak jste ji právě našli. Tento nosič totiž díky své stabilní konstrukci a pevnému úchytu vaše kolo po celou cestu bezpečně udrží na svém místě a vy si můžete vyrazit na cyklistický výlet přesně tam, kam vás srdce potáhne.

Rychlá instalace

Proč byste čas, který můžete trávit na kole na výletech měli trávit nekonečným připevňováním k nosiči? Díky důmyslné konstrukci nosiče nebudete muset trávit dlouhé chvíle kurtováním a uchycováním kola k nosiči, ale stačí pouze snadno zajet kolem do stojanu a několika rychlými pohyby jej připevnit.

Vše drží na svém místě

Nosič je vybaven lehce uvolnitelnými bezpečnostními řemínky, které dokáží rychle, ale především bezpečně připevnit vaše jízdní kolo k nosiči. Nemusíte se tak bát projíždět autem ani více off-road cestami, protože vaše kolo se ze stojanu ani o kousek nepohne.

Opravdu v bezpečí

Výrobce Thule si uvědomuje, že jízdní kola jsou častým terčem zlodějů a připevnění pouze pomocí řemínků se nemusí zdát jako nejbezpečnější varianta. Proto jsou součástí balení i speciální zámky, pomocí kterých připevníte jak kolo k nosiči, tak pro jistotu i samotný nosič k automobilu.

Parametry produktu

Souhrn
ZařazeníStřešní nosič kol
Montážna střechu
VýrobceThule
Maximální počet jízdních kol1
Parametry nosiče
Hmotnost3.5 kg
Maximální zatížení17 kg
Šírka21 cm
Uzamčení kola k nosičiano

Vývoj ceny Thule FreeRide 532


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.