Thule VeloCompact 926 - krátká recenze

14. září 2021 0
Thule VeloCompact 926
 • montáž: na tažné zařízení
 • kapacita: 3 kola
 • max.hmotnost 1 kola: 20 kg
 • uzamykání: ano
 • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Nosiče na kolo
13 990 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Heureka.cz

Thule VeloCompact 926 upevníte 3 kola a s přídavným adaptérem dokonce až čtyři. Na jeho montáž nepotřebujete žádné nářadí. Disponuje bezpečnostními zámky, pomocí kterých kolo jednoduše a stabilně připevníte na nosič. Připevněné kola vám nijak nebrání v přístupu do zavazadlového prostoru díky promyšlenému sklápěcímu systému. Součástí balení jsou i zámky na kola i na uzamčení nosiče k autu. Pokud nosič právě nepoužíváte, dá se složit a uskladnit v zavazadlovém prostoru vašeho auta.

Výhody

 • stabilní a masivní konstrukce
 • když se nepoužívá dá se složit do zavazadlového prostoru
 • kola bezpečně drží
 • ověřená značka

Nevýhody

 • vyšší hmotnost
 • žárovka se složitě vyměňuje

Závěr recenze: Osvědčená značka nosičů, kromě malých detailů, ani v tomto případě nezklame.

Přečtěte si více...

kde koupit
Heureka.cz ⭐️ srovnání cen ve všech dostupných eshopech
⭐️ možnost bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkem"
13 990 Kč Do obchodu Heureka.cz

Co o Thule VeloCompact 926 píše eshop

Nosič kol je nezbytný doplněk automobilu pro všechny milovníky cyklistiky. Ale na standardní nosiče je možné připevnit jedno, maximálně dvě kola. Proto švédská společnost Thule přichází s prostorný nosičem na tažné zařízení, který pojme 3 kola. Přidáním přídavného adaptéru zvýšíte kapacitu až na 4 jízdní kola, a můžete tak bez starostí vyrazit na výlet. Instalace samotného nosiče je velmi jednoduchá a rychlá, stejně jako i upevnění samotných jízdních kol. Navíc nepotřebujete žádné nářadí, protože nosič je kompletně sestavený a stačí jej pouze rozložit. Nosič je vybaven speciálními bezpečnostními zámky, které kola rychle, snadno a navíc bezpečně připevní k nosiči. Díky možnosti sklopení se nemusíte bát, že by vám kola bránila v přístupu do zavazadlového prostoru,

Malý velký pomocník

Tento nosič jízdních kol se dokáže plně přizpůsobit situaci. Když je potřeba, je možné jej složit a bez problému uschovat do zavazadlového prostoru. Jakmile budete služby nosiče potřebovat, snadno, rychle a bez použití jakéhokoliv nářadí jej rozložíte a připojíte k tažnému zařízení automobilu.

Vaše kola v bezpečí

Nejdůležitější vlastnost kvalitního nosiče je samozřejmě spolehlivost udržení kol. Právě proto naleznete na tomto nosiči nejeden bezpečností zámek a popruh, který instalovaná kola bez problému udrží. Navíc jsou součástí balení také zámky proti odcizení, pomocí kterých uzamknete kola k nosiči a stejně tak i nosič k automobilu.

Nenechte se omezovat

Nosič je vybaven důmyslným sklápěcím systémem, který pomocí nožního pedálu skloní připojený nosič a uvolní vám tak přístup do zavazadlového prostoru, i když jsou jízdní kola již připevněna.

Parametry produktu

Souhrn
ZařazeníNosič kol pro tažná zařízení
Montážna tažné zařízení
VýrobceThule
Maximální počet jízdních kol3
Parametry nosiče
Hmotnost19 kg
Maximální zatížení60 kg
Šírka126 cm
Uzamčení kola k nosičiano

Vývoj ceny Thule VeloCompact 926


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.