Thule ProRide 598 - krátká recenze

14. září 2021 0
Thule ProRide 598
  • montáž: na střechu
  • kapacita: 1 kolo
  • max.hmotnost 1 kola: 20 kg
  • uzamykání: ano
  • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Nosiče na kolo
2 780 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Heureka.cz

Thule ProRide 598 se umísťuje na střechu a na jeden kolo. Montáž je velmi jednoduchá a rychlá. Hmotnost kola je rozložena rovnoměrně podél délky nosiče. „Smart” zařízení. kterým je nosič vybaven vás průběžně informuje o intenzitě utažení popruhů. Držák je kompatibilní s různými typy kol a nabízí bezpečné a stabilní upevnění. Úchyty mají měkký povrch a chrání tak rám kola před poškozením. Maximální hmotnost zatížení je 20 kg.

Výhody

  • rychlá montáž
  • stabilní i na nerovných cestách
  • kvalitní provedení
  • vhodný i pro karbonové rámy

Nevýhody

  • ochrana proti odcizení není dokonalá

Závěr recenze: Jelikož jde o téměř dokonalý nosič, jeho uzamčení by nemělo být tak snadno překonatelné.

Přečtěte si více...

porovnání cen
Heureka.cz ⭐️ srovnání cen ve všech dostupných eshopech
⭐️ možnost bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkem"
2 780 Kč Do obchodu Heureka.cz
Sport365.cz ⭐️ speciální akce - poštovné za polovinu (od 35,- Kč)
3 290 Kč Do obchodu Sport365.cz

Co o Thule ProRide 598 píše eshop

Jako milovníci cyklistiky jste se již určitě setkali s problémem transportu jízdního kola na větší vzdálenosti. Právě pro vás je tu tento střešní nosič kol od společnosti Thule, který na rozdíl od konkurence nabídne snadné a především rychlé a spolehlivé upevnění na střechu vašeho automobilu. Jízdní kolo se díky speciálnímu žlábku usadí do nosiče ještě před začátkem připevňování, a vy se tak můžete nerušeně věnovat montáži. I samotná montáž je díky diagonálním rychlouvolňovacím popruhům velmi snadná a rychlá. Váha kola je rozprostřena co nejrovnoměrněji po celé délce nosiče a kolo je tak nejen pevně přichyceno, ale navíc má i vyšší stabilitu a vy se nemusíte bát poškození jízdního kola ani na polních cestách.

Neztrácejte čas

Díky otočnému voliči omezovače momentu utažení jste permanentně během utahování upozorňováni, jak moc jsou popruhy utaženy, což vám dozajista urychlí práci s nekonečným kontrolováním. Navíc dokážete kolo připevnit bez jakékoliv pomoci druhé osoby, protože díky speciálním žlábkům dokáže kolo v nosiči provizorně držet samo.

Bezpečnost na prvním místě

Aby vaše jízdní kolo drželo na automobilu co nejlépe, nestačí pouze pevně přitáhnout popruhy. Nosič je navržen tak, aby byl kompatibilní s více typy kol a zároveň aby každé kolo mělo co možná největší stabilitu a bylo tak minimalizováno jakékoliv nebezpečí pádu kola.

Vaše kolo v dobrých rukách

Nejen, že jste během utahování informováni, jak moc je kolo popruhy svíjeno, ale navíc je tlak rozložen do povrchu měkkých úchytů, které se přizpůsobí potřebám jízdního kola a minimalizují tak riziko poškození.

Parametry produktu

Souhrn
ZařazeníStřešní nosič kol
Montážna střechu
VýrobceThule
Maximální počet jízdních kol1
Parametry nosiče
Hmotnost4.2 kg
Maximální zatížení20 kg
Šírka32 cm
Uzamčení kola k nosičiano

Vývoj ceny Thule ProRide 598


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.