Klarfit Jumpanatic fitness, 112 cm - krátká recenze

17. září 2020 0
Klarfit Jumpanatic fitness 112 cm
  • průměr: 112 cm
  • hmotnost: 9 kg
  • nosnost: 120 kg
  • počet nožiček: 8
  • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Trampolíny
2 199 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Heureka.cz

Klarfit Jumpanatic je velmi praktická a skladná trampolína na doma, která splní vaše očekávání. Tvar trampolíny je podle návrhu zakladatelů Jumpingu přizpůsoben na trénink. Guma je připevněna pomocí lanek. K dispozici je výškově nastavitelné držadlo s protiskluzovou rukojetí. Ocelová konstrukce zvládne nosnost až do 120 kg.

Stabilitu zajišťuje 8 nožiček, které jsou potaženy gumou. Trampolína je vhodná pro domácí použití, které je diskrétní a nerušivé. Je dostupná ve dvou barvách, ze kterých si můžete vybrat.

Výhody

  • snadné uskladnění
  • uchycení gumičkami
  • nastavitelné držadlo
  • vysoká nosnost

Nevýhody

  • složitější montáž

Závěr recenze: Trampolína vhodná pro profesionální hodiny jumpingu.

Co o Klarfit Jumpanatic fitness, 112 cm píše eshop

Náročný fitness trénink a zábava že nelze kombinovat? Ale no tak! S fitness trampolínou Jumpanatic od společnosti Klarfit se kalorie spalují velmi rychle. Současně cvičíte vytrvalost, koordinaci a balanc. Skákání na trampolíně není jen zábavou, ale také výzvou až pro 400 svalů a spálíte při něm vícenásobně více kalorií než při joggingu se stejným trváním Plachta na skákání fitness trampolíny Klarfit Jumpanatic o průměru 112 cm s plochou na skákání s průměrem 84 cm je inovativně připevněna k stabilnímu rámu z ocelových trubek pomocí gumových lan a dodává se předmontovaná. Má velmi měkké pružení, které je šetrné k Vašim kloubům a díky odolným pružinám nezpůsobuje žádné rušivé zvuky. O bezpečný úchop - i při odvážnější cvičeních - se postará 6stupňově výškově nastavitelná, polstrovaná rukojeť. Dodatečnou bezpečnost zařízení dodává protiskluzová plachta na skákání. Díky své přiměřené velikosti je fitness trampolína Klarfit Jumpanatic ideálním nástrojem na cvičení do interiéru i exteriéru a je zvláště vhodná jako domácí zařízení na cvičení pro mladé i starší s vysokým faktorem zábavy. Když se právě nepoužívá, je možné ji uprostřed sklopit a prostorově úsporně uložit. Dostupné barvy: černá (produkt 10032109), bílá (produkt 10032110). Prosím, mějte na vědomí, že trampolína se dodává jako montážní sada. Montáž je velmi jednoduchá a zabere Vám přibližně 30 minut.

Parametry produktu

Souhrn
VýrobceKlarfit
Průměr112 cm
Nosnost120 kg

Vývoj ceny Klarfit Jumpanatic fitness 112 cm


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*