Klarfit Rocketstart, 250 cm – kvalitní a bezpečná trampolína pro zábavné chvíle (recenze)

Veronika Štrbová Recenze 20. dubna 2021 0
Klarfit Rocketstart 250cm + vnitřní ochranna síť + žebřík
 • nosnost: 150 kg
 • průměr: 250 cm
 • výška: 150 cm
 • materiál podložky: polypropylen
 • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Trampolíny
5 399 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Electronic-star.cz

Klarfit Rocketstart, 250 cm trampolína je skvělým pomocníkem na zábavu pro malé, ale i velké. Výrobce dbá především na bezpečnost a proto i tento model ještě o něco vylepšil oproti jeho předchůdci. Jak již název napovídá, průměr trampolíny je 250 cm, což je dostatečný prostor na skvělé vydovádění se a odreagování. Ačkoli je to skvělá zábavka hlavně pro děti, nikdy byste je neměli nechat skákat bez dozoru.

Trampolína se dodává samozřejmě i se sítí a žebříkem, který má protiskluzové, extra široké plastové schůdky. V balení dokonce nechybí ani pláštěnka proti dešti. A co je nejdůležitější, nosnost trampolíny je až 150 kilogramů, proto nebude mít ani dospělák problém si pohodlně zaskákat a vyřádit se jako v mládí. Všechny další potřebné informace ohledně tohoto produktu naleznete níže.

Přečtěte si více...

kde koupit
Electronic-star.cz ⭐️ elektro, spotřebiče a fitness německé kvality
⭐️ akciové produkty → naleznete zde
5 399 Kč Do obchodu Electronic-star.cz

Čím se vyznačuje trampolína Klarfit Rocketstart 250

Zábava pro malé i velké

Trampolíny jsou v dnešní době velmi populární a oblíbené. Ať už se nacházejí v různých centrech nebo ji máte právě doma na dvoře, určitě nezůstane jen tak bez povšimnutí. Trampolíny se používají hlavně na relaxační účely a celkové posilování těla, existují však i modely pro gymnastický sportovní činnost a závodění. Klarfit Rocketstart 250 cm se však zaměřuje právě na to zábavnější odvětví. Jeden z nejdůležitějších údajů při trampolíně je její maximální nosnost. V tomto případě je to 150 kilogramů, proto si ji může užít nejen dítě, ale i dospělák, který splňuje tento parametr.

Trampolína Klarfit Rocketstart 250 cm

 

Dostatečně prostorná

Trampolína Klarfit Rocketstart má průměr skákací plochy 250 cm, což je dostatečný prostor pro různé skoky, menší i větší. V rámci bezpečnosti o vlastní zdraví však výrobce nedoporučuje dělat na trampolíně salta a už vůbec ne na ni skákat z vyvýšených míst, jakými je například žebřík.

 

Bezpečnost na prvním místě

Výrobce si dává záležet na bezpečnosti, což potvrzuje i tento model trampolíny. Důkazem toho je, mimo jiné, i obnovený vstupní žebřík, jehož příčky byly nahrazeny protiskluzovými plastovými schůdky. Ty se na přímém slunci méně zahřívají a tím pádem nabízejí bezpečný výstup na trampolínu. Dále má trampolína tři dvojité nohy, které se starají o pevné a stabilní umístění, přičemž speciální konstrukce stabilitu ještě více zvyšuje. Základním předpokladem je však v každém případě rovný podklad. Volitelná bezpečnostní síť je odolná a nabízí dodatečnou ochranu před zraněními. Síť zařízení Rocketstart od Klarstein je připevněna zevnitř, díky čemuž nelze z trampolíny spadnout nebo se dostat do kontaktu s pružinami. Držadla sítě jsou samozřejmě polstrované.

Otevřený zip na trampolíně

Na síti samozřejmě nechybí ani zip

 

Materiál, ze kterého je trampolína vyrobena

Kromě všech bezpečnostních prvků je třeba zmínit i materiál, ze kterého je trampolína vyrobena. Podložka na skákání je vyrobena z polypropylenu a má ochranný UV povrch pro zvýšenou životnost. Je to praktické hlavně během horkých letních dnů, kdy je trampolína vystavena přímému slunečnímu záření. Zařízení má také 48 pozinkovaných pružin, které nabízejí nezapomenutelný zážitek z vašeho skákání. Pružiny jsou skryté pod velkým zeleným polstrováním, které zabrání skřípnutí nebo sklouznutí.

Kovový rám i vstupní žebřík jsou práškově lakované, čímž se design a životnost kovových dílů ještě zlepšují. Spolu s krytem proti dešti je trampolína odolná proti povětrnostním vlivům a může být proto použita i v silném dešti na svém obvyklém místě. Pokud ji během nepříznivého počasí používat nebudete, zakryjte ji tímto krytem, abyste prodloužili její životnost.

Žebřík na trampolínu Klarfit Rocketstart 250

Vstupní žebřík s protiskluzovými plastovými schůdky

 

Sestavení trampolíny

Sestavení trampolíny je ta nejdůležitější část. Jako první je třeba najít vhodné místo, které bude mít rovný, pevný a rovnoměrný povrch. Následně ji sestavte podle návodu a užívejte si volné chvíle takovou zábavnou formou. Při montáži myslete na to, abyste dodržovali vzdálenost 8 metrů od elektrických kabelů, větví stromů, bazénů, mřížek a plotů. K sestavení trampolíny budete potřebovat dva silné pomocníky v dobré fyzické kondici.

💡 TIP: Pokud hledáte trampolínu na jumping a aktivní sportovní využití, pomůže vám náš test Vybíráme nejlepší fitness jumping trampolíny s držadlem.

 

Čištění trampolíny

K čištění této trampolíny nepoužívejte žádné těkavé tekutiny, jako například spreje proti hmyzu. Tlak při utírání může vést k poškození vnější plochy. Nepoužívejte ani žádné přípravky na drhnutí nebo jiné chemické čisticí prostředky. K čištění postačí mokrá utěrka.

 

Důležitá upozornění při skákání na trampolíně

Právě trampolína je sportovní náčiní, se kterým je spojeno mnoho úrazů. Proto se netřeba střemhlav pouštět do velkých akrobatických kousků, ale vše s rozumem a i zábava bude obrovská. Třeba proto myslet na některé rady, které zvyšují bezpečnost na trampolíně:

 • trampolínu by měla používat pouze jedna osoba, ne více najednou, protože hrozí riziko úrazu
 • neskákejte na trampolínu z vyvýšených míst jako jsou střechy, žebříky a podobně
 • při sestupu se pevně přidržujte rámu
 • nepoužívejte trampolínu, pokud se pod ní nacházejí předměty, osoby nebo zvířata
 • během skákání byste neměli v rukou držet žádné předměty ani je ukládat na trampolínu
 • trampolínu používejte především za dobrého počasí
 • před použitím vždy zkontrolujte zda podložka a krycí pokrývka není roztrhána nebo opotřebovaná, zda rám není ohnutý, nechybí části zařízení, pružiny nejsou uvolněné nebo defektní a zařízení je stabilní
 • během používání nástroje dbejte na vhodný oděv, vyhýbejte se širokému oblečení, které se může zachytit na zařízení a které omezuje vaše pohybové schopnosti

 

Recenze na trampolínu

Velmi mnoho o výrobku napoví i recenze. O trampolíně Klarfit Rocketstart 250 jsme je několik našli a zákazníci jsou s ní opravdu spokojeni. Pochvalují si především kvalitní pevnou konstrukci nebo přídavnou krycí plachtu proti dešti. Za nevýhodu můžeme pokládat ne tak docela stručný manuál, ale konec konců, stačí dva páry šikovných rukou a půjde to i samo. Někteří ještě tvrdí, že se jim zdá být cena trampolíny trochu vysoká.

Přečtěte si pár recenzí od zákazníků, kteří se podělili o své zkušenosti s trampolínou (na portálu Heureka.sk):

Recenze na trampolínu Klarfit Rocketstart 250 cm

 

O značce Klarfit

Klarfit

Tato moderní značka nabízí široké spektrum produktů pro váš pravidelný pohyb a zdravý životní styl. Ve svém repertoáru má nejen kvalitní trampolíny, ale i další sportovní náčiní. Jsou vhodné pro všechny věkové kategorie a různé druhy cvičení a jejich levely obtížnosti. Cvičením s těmito vysoce kvalitními zařízeními pro domácí cvičení či s vnějším vybavením dle vašeho výběru získáte skvělou formu. Pro výrobce je prvořadá bezpečnost při používání sportovního náčiní, což v konečném důsledku vidět i na kvalitě výrobku a jeho bezpečnostních prvcích, což jistě ocení každý zákazník.

 

Zhodnocení na závěr

Trampolína Klarfit Rocketstart 250 cm je skvělou volbou pro zábavu a trávení volných chvil. A to nejen pro děti, ale díky své maximální nosnosti 150 kilogramů ji mohou používat i dospělí. Konstrukce je velmi kvalitní a pevná. Balení obsahuje také přídavnou krycí plachtu proti dešti a samozřejmostí je i žebřík ke trampolíně pro pohodlný výstup. A na konec vás určitě zajímá i cena této trampolíny, která se pohybuje kolem 5 399 Kč. Během různých akcí eshopů můžete však natrefit i na zvýhodněnou cenu. Objednejte si trampolínu z pohodlí vašeho domova přes internet.

💡 TIP: Pro zajímavost si můžete prohlédnout i další trampolíny a jejich porovnání v našem testu Vybíráme nejlepší trampolíny.

Výhody

 • stabilní 250 cm trampolína s max. nosností 150 kg
 • vylepšené bezpečnostní prvky
 • krycí plachta proti dešti
 • vestavěná bezpečnostní síť s černými polstrovanými tyčemi
 • vstupní žebřík s protiskluzovými, extra širokými plastovými schůdky

Nevýhody

 • trochu nesrozumitelný manuál
 • vyšší cena

Závěr recenze: Kvalitní trampolína v bezpečném provedení za rozumnou cenu.

Hodnocení autora
 • Vezpečnost
 • Velikost skákací plochy
 • Konstrukce
 • Obsah balení
 • Cena

Souhrn

Kvalitní trampolína v bezpečném provedení za rozumnou cenu.

4.5
Vývoj ceny Klarfit Rocketstart 250cm + vnitřní ochranna síť + žebřík


Autor článku
Veronika Štrbová

Rada píšu články, které jsou zajímavé a mají přidanou hodnotu. Praktické rady do domácnosti, návody či nápady, které využijí mnozí z vás v každodenním životě. Věřím, že i mé články vám pomohou najít odpověď na různé, dosud nevyřešené otázky.

Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.