Wellneo Fén na vlasy 2v1 AirPro – recenze na fén i pro ty nejnáročnější

Petra Lyžičiarová Recenze 25. ledna 2021 0
Wellnea Fén na vlasy 2v1 AirPro
 • Příkon: 2000 W
 • Počet rychlostí: 2
 • Počet teplot: 3
 • Délka kabelu: 1,6 m
 • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Fény na vlasy
1 599 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Heureka.cz

Wellneo Fén na vlasy 2v1 AirPro přináší nový a jedinečný způsob sušení vlasů, který umožňuje personalizovanou a navíc velmi jemnou péči o vaše vlasy. Pokud patříte k ženám, které si rady a často fénuj vlasy, určitě víte, že častým fénováním si vlasy můžete poškodit. Proto je důležité vlasy před fénováním ošetřovat, ale také používat kvalitní vysoušeč vlasů. No a právě Wellneo Fén na vlasy 2v1 AirPro je takovým produktem.

Vyniká ergonomickým designem a několika možnostmi nastavení sušení, ale také vysokým výkonem až 2000 W. Zaujme však i ionizační technologií, která se postará o lesklé a vyživené vlasy. No a v nabídce má dokonce až dva způsoby sušení vlasů, a to klasické a tunelové. Za zmínku také stojí, že motor tohoto fénu je profesionální a jeho životnost je v porovnání s běžnými sušiči vlasů až třikrát delší. Cena fénu Wellneo je sice v porovnání se sušiči vlasů jiných značek o něco vyšší, ale vzhledem k množství funkcí je adekvátní.

Základní informace

Fén Wellneo® 2v1 AirPro je velmi výkonným vysoušečem vlasů -- pochlubit se může výkonem až 2000 W.profesionální AC motor, který má vysokou výdrž a ve srovnání s jinými běžnými motory je jeho životnost až 3 krát delší. Kromě toho má originální ergonomický design, díky čemuž se s fénem dobře manipuluje. K jednoduché manipulaci přispívá i dostatečně dlouhý přívodní kabel s délkou 1,6 metru, což je na běžné domácí použití zcela dostačující.

Fén Wellnea 2v1 AirPro - sušení vlasů tunelovým způsobem

Parametry fénu Wellneo AirPro:

Výkon220-240 V
Napětí1800-2000 W
Délka přívodního kabelu1,6 m

 

Funkce a vybavení

Fén Welleno AirPro 2v1 v sobě ukrývá inovativní technologii, která vysuší vaše vlasy až o 70% rychleji. To znamená, že vaše vlasy budou suché již během p≠ár sekund, a to bez použití horkého vzduchu, který by vaše vlasy mohl poškodit. Vysoušeč zanechá vlasy hladké, lesklé a zdravé. Kromě možnosti klasického sušení vám také nabízí možnost vlasy vyrovnávat, a tak nepotřebujete používat žehličku na vlasy.

Detailní pohled na fén Wellnea AirPro

 

Klasické i tunelové sušení

Fén má několik nastavení sušení vlasů, které umožňují personalizovanou a velmi jemnou péči o vlasy. Při sušení si můžete zvolit dva způsoby -- klasické nebo tunelové sušení vlasů.

 • klasické sušení je vhodné pro kratší i delší vlasy
 • tunelové sušení je určeno pro dlouhé vlasy, přičemž poslouží i na vyrovnání vlasů

Fén Wellneo můžete použít jako klasický fén na sušení vlasů, ale také na styling vašeho účesu. Způsob sušení si můžete zvolit velmi jednoduše pootočením nástavce. Inovativní systém tunelového sušení vlasů fouká vzduch rovnoměrně a suší vrchní i spodní část vlasů rovnoměrně. Režim tunelového sušení suší vlasy v přirozeném směru jejich růstu, takže jejich fénování nepoškozuje.

Žena si suší vlasy fénem Wellneo 2v1 AirPro

 

Ionizátor

Fén Wellneo® 2v1 AirPro disponuje i ionizační funkcí. Ta pomáhá zjemnit vlasy, a tak jsou po vysušení hladší, ale také lesklejší a působí uhlazenějším dojmem. Ionizátor se navíc postará o to, aby byly vlasy chráněny před statickou elektřinou. Funguje to tak, že negativní ionty nasytí proudící vzduch a tak pomáhají rychlejšímu sušení vlasů a dosažení lepších výsledků. Technologie ionizace vlasů během sušení uzavírá, takže jsou hladké a nepůsobí rozcuchaně.

Vlasové kutikuly - srovnání sušení běžným fénem a Wellnea AirPro

Vlevo je vlas sušený běžným fénem a vpravo vlas sušený fénem Wellneo

 

Nastavení teploty a rychlosti

Fén Wellnea AirPro přináší tři nastavení teploty a dva rychlostní stupně. Kromě toho si můžete vybrat i možnost foukání studeného proudu vzduchu pro finální styling vašeho účesu. Studený vzduch totiž účes jednoduše a rychle zafixuje. Jelikož si můžete vybrat teplotu i rychlost sušení, můžete mít jistotu, že vlasy nejsou zbytečně vystavovány příliš silnému a horkému vzduchu. No a v případě, že se někam spěcháte, na fén AirPro od Wellnea se můžete spolehnout, protože dokáže vaše vlasy vysušit velmi efektivně a rychle.

Vlevo jsou vlasy sušené běžným fénem, vpravo vlasy sušené fénem Wellnea

Vlevo jsou vlasy sušené běžným fénem, vpravo vlasy sušené fénem Wellneo

 

Použití fénu Wellneo

Fén AirPro 2v1 od Wellnea je jednoduchý na používání a velmi praktický. Díky ergonomickému designu a dostatečně dlouhému přívodnímu kabelu se s ním dobře manipuluje. Rychlost proudění vzduchu a jeho teplotu si zvolíte jednoduše přepnutím tlačítka. No a režim foukání vzduchu z tunelového na klasické a naopak si přepnete pootočením nástavce.

Pokud chcete vidět, jak vypadá používání fénu Wellneo AirPro, zde je video:

Fén na vlasy Airpro 2v1

 

Zkušenosti zákazníků

Zajímalo nás, jaké mají s fénem Wellnea AirPro zkušenosti zákazníci, a tak jsme se podívali na několik recenzí (není jich moc). Zákaznice si v nich pochvalují hlavně rychlé sušení a uhlazený efekt, ale také zajímavý design. 

Fén Wellneo AirPro - recenze zákazníků

 

Fén Wellnea AirPro -- ano nebo ne?

Fén na vlasy Wellneo AirPro 2v1 je vysoušeč vlasů, který uspokojí i ty náročnější dámy. Cena zařízení je sice vyšší (1 599 Kč), ale vzhledem k funkcím je přiměřená. Fén je velmi výkonný a můžete si na něm nastavit tři různé teploty a dva rychlostní stupně proudění vzduchu. Kromě toho je vybaven inovativní funkcí tunelového sušení vlasů, které krásně a rovnoměrně vysuší i dlouhé vlasy, a to bez poškození. Navíc jejich během sušení také vyrovná.

Oceňujeme také ionizační funkci, díky ní jsou vaše vlasy po vysušení vyživené, hladké a zároveň zbavené nepříjemné statické elektřiny. Fén je na první pohled větší, což může někoho odrazovat. Na druhé straně se s ním snadno manipuluje a dobře se ovládá. Velkou výhodou je efektivní a rychlé sušení vlasů, které je ve srovnání s běžnými sušiči vlasů až o 70% rychleji. Pokud tedy hledáte fén, který vaše vlasy vysuší rychle a bez poškození, Wellneo AirPro 2v1 je pro vás tou pravou volbou.

Výhody

 • vysoký výkon
 • technologie tunelového sušení
 • ionizační funkce
 • ergonomický tvar
 • zajímavý design

Nevýhody

 • vyšší cena

Závěr recenze: Fén s inovativní technologií tunelového sušení, která vlasy nejen vysuší, ale i vyrovná. Vlasy suší ve srovnání s běžnými fény až o 70% rychleji.

Hodnocení autora
 • Výkon
 • Funkce
 • Jednoduchost použití
 • Cena

Souhrn

Fén s inovativní technologií tunelového sušení, která vlasy nejen vysuší, ale i vyrovná. Vlasy suší ve srovnání s běžnými fény až o 70% rychleji.

4.4

Wellnea Fén na vlasy 2v1 AirPro

✅ Cena: 1 599 Kč

Chci Vysoušeč vlasů AirPro 2v1
Heureka.cz
Vývoj ceny Vysoušeč vlasů AirPro 2v1


Autor článku
Petra Lyžičiarová

Redaktorka magazínu Cestakbydleni.cz. Mám ráda přírodu, zvířata a ráda tvořím. Kreativní se realizuji nejen při psaní, ale i v domácnosti, zahradě a v kuchyni, a tak věřím, že mé články budou pro vás zajímavé, užitečné a přínosné.

Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.