Kterou dětskou chůvičku koupit? Porovnali jsme 7 nejprodávanějších za rok 2021

Redakce CestakBydlení.cz Test 0

Celkoví víťezové testu

TrueLife NannyCam V24 (video chůvička) Motorola MBP16 Motorola MBP55 (video chůvička) TrueLife NannyCam H32 (video chůvička)
Vítěz testu Lidová volba Pro náročné Zlatá střední cesta
TrueLife NannyCam V24
Motorola MBP16
Motorola MBP55
TrueLife NannyCam H32
 1. přenos videa ve vysokém rozlišení
 2. cena
 3. mnoho funkci - budík, teploměr, přehrávač
 4. dlouhá výdrž baterie na jedno nabití
 1. dlouhá výdrž baterie
 2. cena
 3. aktivace světla na dálku
 4. jednoduchá obsluha
 1. čistota a kvalita obrazu
 1. využijte přenosu obrazu
 2. noční vidění na 5 m
 3. možnost napájení přes USB
 4. různé funkce (budík, teploměr, připevnění na stěnu)
 1. krátký dosah
 2. horší kvalita signálu
 3. slabší konstrukce
 1. dlouhé nabíjení
 2. nepřesnost teplotního čidla
 3. melodie nelze vypnout / zapnout na dálku, přičemž světlo ano
 1. slabá výdrž baterie na kameře
 2. vyšší cena
 1. vyšší cena
Cena, za kterou výrobce nabízí tuto video chůvu s množstvím praktických funkcí, je velmi výhodná. Má však i svá kvalitativní mouchy. Za dobrou cenu dobrá kvalita. Pokud si tuto chůvu od Motoroly koupíte pro její schopnosti jako vysílačky a ne jako pokojový teploměr, tak litovat nebudete. Drahá elektronická chůva funguje jak má, avšak se svými limity. Technická vyspělost této Motoroly naráží v realitě na těžší podmínky, takže s tím třeba počítat. Cenově dražší, ale za to slušně vybavená video chůvička. Už to není jen o vysílání zvuku, ale o množství přidaných funkcí.
1 790 Kč 1 249 Kč 4 747 Kč 2 690 Kč
Ukázat nabídku
Heureka.cz
Ukázat nabídku
Heureka.cz
Ukázat nabídku
Heureka.cz
Ukázat nabídku
DrMax.cz
Asi každý rodič chce pro své dítě jen to nejlepší, a to už od narození, a tak se součástí výbavy stávají i dětské chůvičky nazývané také baby vysílačky. Zorientovat se v jejich nabídce na trhu může být docela náročné, protože nabídka je široká a parametry, kterými jednotlivé chůvičky disponují, jsou různé. Nejdůležitějším z nich je samozřejmě spolehlivost baby vysílačky, ale při koupi tohoto zařízení natrefíte i na různé funkce.

V naší recenzi jsme hodnotili  7 nejlepších dětských chůviček za rok 2021 a vybrali jsme vysílačky přenášející jen zvuk, ale i video chůvičky, díky kterým můžete své děťátko i vidět. V článku vám poradíme, co všechno byste si při koupi dětské chůvičky měli všímat a dozvíte se i to, s jakými různými typy těchto zařízení se můžete setkat. Dětské chůvičky jsme vybírali na základě oblíbenosti u zákazníků a samozřejmě jsme zohledňoval i funkce, jakými disponují. V našem testu dětských chůviček se nejlépe umístili TrueLife, Motorola a Philips.

Podle čeho vybírat nejlepší dětské chůvičky?

Při výběru dětského chůvičky byste měli zohledňovat několik parametrů. Tady je máme:

 • typ chůvičky – na trhu najdete audio chůvičky, které přenášejí pouze zvuk, video chůvičky s přenosem obrazu i zvuku, ale také  smart chůvičky,  které lze propojit s tabletem nebo mobilem
 • dosah – tento parametr je udáván v případě volného prostranství bez jakýchkoli překážek, a tak počítejte s tím, že pokud má chůvička uvedený dosah 300 metrů, v budově to bude méně
 • signál  – většina dětských chůviček je dnes vybavena digitálním signálem, starší zařízení disponují signálem analogovým
 • způsob napájení –  to může být buď pomocí baterií či přímo ze sítě, nebo kombinovaně
 • přídavné funkce – sem patří možnost  měřit teplotu či dokonce vlhkost v místnosti, no a nechybí ani ty, které pustí vašemu dítěti ukolébavku. Užitečnou funkcí je rozhodně oboustranná komunikace.

Nejlepší Dětské chůvičky na základe porovnávacího testu 2021

1. místo 2. místo 3. místo 4. místo 5. místo 6. místo 7. místo
Vítěz testu 2021 Lidová volba Zlatá střední cesta Pro náročné
TrueLife NannyCam V24 (video chůvička) Motorola MBP16 Philips Avent SCD501/00 TrueLife NannyCam H32 (video chůvička) Motorola MBP55 (video chůvička) Philips Avent SCD506/52 Motorola MBP482 (video chůvička)
TrueLife NannyCam V24 Motorola MBP16 Philips Avent SCD501/00 bílá/modrá TrueLife NannyCam H32 Motorola MBP55 Philips Avent Chůvička SCD506/52 Motorola MBP482
1 790 Kč 1 249 Kč 1 799 Kč 2 690 Kč 4 747 Kč 1 999 Kč 2 499 Kč
Ukázat nabídku
Heureka.cz
Ukázat nabídku
Heureka.cz
Ukázat nabídku
Heureka.cz
Ukázat nabídku
DrMax.cz
Ukázat nabídku
Heureka.cz
Ukázat nabídku
Heureka.cz
Ukázat nabídku
Heureka.cz

4 nejlevnější kvalitní Dětské chůvičky do 1999 Kč

Recenze 7 nejlepších dětských chůviček pro rok 2021

1. TrueLife NannyCam V24 (video chůvička)

Oboustranná komunikace: ano ● Dosah: 300 m ● Video: ano

TrueLife NannyCam V24

Za relativně nízkou cenu je na trhu s dětskými chůvou designově zajímavé zařízení TrueLife NannyCam V24, které kromě zvuku přenáší i video. Z toho důvodu je rodičovská jednotka vybavena 2,4 “LCD displejem a automatickým nočním režimem. S frekvencí 2,4 GHz je digitální signál zařízení stabilní a kvalitní. Po zapojení obou jednotek do elektrické sítě se zařízení automaticky spáruje a vy máte možnost hned vidět jak tvrdě vaše dítě spí.

Rodičovská jednotka je také vybavena bateriemi, takže si ji můžete všude vzít s sebou. Výrobce uvádí výdrž baterie až 24 hodin. Dobu bez dosahu elektrické sítě lze prodloužit pokud využijete nabíjení přes USB v PowerBank. Zařízení má také funkci budíku.

Máte možnost nastavit až 5 upozorněni, což je zajímavý nápad využitelný v případě, pokud máte například nemocného člena rodiny s pravidelným užíváním léků i během noci. Vysílačka slouží také jako interiérový teploměr. Vždy máte zobrazený aktuální stav teploty v pokoji vašeho dítěte na obrazovce. Mezi další funkce patří přehrávání 8 melodií a oboustranná komunikace.

Výhody

 • přenos videa ve vysokém rozlišení
 • cena
 • mnoho funkci – budík, teploměr, přehrávač
 • dlouhá výdrž baterie na jedno nabití

Nevýhody

 • krátký dosah
 • horší kvalita signálu
 • slabší konstrukce

Verdikt: Cena, za kterou výrobce nabízí tuto video chůvu s množstvím praktických funkcí, je velmi výhodná. Má však i svá kvalitativní mouchy.

Naše hodnocení:

Cena: 1 790 Kč

Ukázat nabídku
Heureka.cz


2. Motorola MBP16

Oboustranná komunikace: ano ● Dosah: 300 m ● Video: ne

Motorola MBP16

Tato dětská chůvička disponuje možností oboustranného komunikace. Díky technologii DECT má až 10 komunikačních kanálů. Zařízení má k dispozici čidlo teploty v pokoji dítěte a vysoce citlivý mikrofon. Nemusíte se bát, že moderní technologie selže, protože pokud by se signál přerušil, budete o tom informováni vysvícený kontrolkou.

Abyste dětskou jednotku věděli ve tmě najít, a přitom nerušila spánek dítěte, využívá noční svícení. Nemusíte se obávat, že se jednotka vybije, protože funguje pouze po zapojení do elektrické sítě. Pro lepší čitelnost údajů na rodičovské jednotce je displej podsvícený a díky klipu ji lze umístit za opasek. Nic vám v tom nebrání protože je přenosná a baterie jsou dobíjecí. Mezi “bonusové” funkce chůvy patří možnost přehrání 5 ukolébavek.

Výhody

 • dlouhá výdrž baterie
 • cena
 • aktivace světla na dálku
 • jednoduchá obsluha

Nevýhody

 • dlouhé nabíjení
 • nepřesnost teplotního čidla
 • melodie nelze vypnout / zapnout na dálku, přičemž světlo ano

Verdikt: Za dobrou cenu dobrá kvalita. Pokud si tuto chůvu od Motoroly koupíte pro její schopnosti jako vysílačky a ne jako pokojový teploměr, tak litovat nebudete.

Naše hodnocení:

Cena: 1 249 Kč

Ukázat nabídku
Heureka.cz

Lidová volba


3. Philips Avent SCD501/00

Oboustranná komunikace: ne ● Dosah: 30 0m ● Video: ne

Philips Avent SCD501/00 bílá/modrá

Philips Avent Dect SCD 501 patří mezi nejstarší v našem testu, ale stále s jistou pozicí na trhu. Cena se pohybuje na minimální hranici, za kterou se elektronické chůvy nabízejí. Phillips garantuje čistou a ničím nerušenou komunikaci mezi přijímačem a vysílačem. Zabezpečený dosah mezi zařízeními je v interiéru, kde je množství rušivých elementů, 50 m a v otevřeném prostoru 300 m.

Příjemnou snovou atmosféru navodí noční osvětlení pomocí monitoru. Ukazatel hlasitosti zvuku na straně dětské jednotky je i formou světelné signalizace, takže hlasitost zvuku v rodičovské jednotce můžete regulovat. Nesmí přirozeně chybět nejzákladnější prvek bezpečnosti, kterým je kontrolka spojení. Přijímač má možnost napojení přes 2 x 1,5V R6 AA nebo 2 x 1,2V dobíjecí R6 AA.

Výhody

 • čistý zvuk
 • stabilní signál
 • cena

Nevýhody

 • rodičovská jednotka není s dobíjecími bateriemi
 • nemá sponu na opasek

Verdikt: Pokud se smíříte s tím, že dětská jednotka musí být stále připojena do elektrické sítě a v rodičovské vám nevadí dokupovat tužkové baterie nebo externí nabíječku, bude to správná volba.

Naše hodnocení:

Cena: 1 799 Kč

Ukázat nabídku
Heureka.cz


4. TrueLife NannyCam H32 (video chůvička)

Oboustranná komunikace: ano ● Dosah: 300 m ● Video: ano

TrueLife NannyCam H32

Druhá nabídka z řady NannyCam od společnosti TrueLife. Toto zařízení funguje na vlnách s frekvencí 2,4GHz, což umožňuje stabilní kvalitu signálu. Od předchozí verze má H32 větší LCD displej (3,2 “). Pokud chcete monitor a kameru spustit, stačí jen obě zařízení připojit do elektrických zástrček a po stlačení knoflíku jste online. Žádné zdlouhavé nastavení na spárování zařízení vám nehrozí. Dosah signálu je v exteriéru 300 m a v bytě či domě, prostoru je plný různých překážek, až 100 m.

Zařízení vydrží k dispozici bez připojení do elektrické sítě až 24 hodin, protože využívá šetření baterie požitím technologie VOX – což znamená, že zařízení se aktivuje ze spícího režimu hned, jak na to dostane impuls ze strany dětské jednotky. Kamera disponuje čidlem pro měření interiérové ​​teploty, která se zobrazuje na LCD obrazovce s vysokým rozlišením. Oboustranná komunikace zařízení umožňuje ukolébat vaše dítě v polospánku zpět do říše snů.

Výhody

 • využijte přenosu obrazu
 • noční vidění na 5 m
 • možnost napájení přes USB
 • různé funkce (budík, teploměr, připevnění na stěnu)

Nevýhody

 • vyšší cena

Verdikt: Cenově dražší, ale za to slušně vybavená video chůvička. Už to není jen o vysílání zvuku, ale o množství přidaných funkcí.

Naše hodnocení:

Cena: 2 690 Kč

Ukázat nabídku
DrMax.cz

Zlatá střední cesta


5. Motorola MBP55 (video chůvička)

Oboustranná komunikace: ano ● Dosah: 300 m ● Video: ano

Motorola MBP55

Tato dětská vysílačka využívá bezdrátovou komunikaci na úrovni 2,4 GHz. Mezi standardní schopnosti tohoto výrobku patří mimo jiné bezpečnost šifrování dat, zda vysoká citlivost mikrofonu. Obousměrná komunikace také není výjimkou a model MBP ní disponuje.

Mezi chůvy, které umožňují přenos obrazu, má výsostné postavení díky zajímavosti, která ji odlišuje od konkurence a tou je 5 “obrazovka. Vysoké rozlišení vám umožní sledovat klidný spánek vašeho potomka s infračerveným nočním viděním. Obraz a zvuk dokáže odeslat na vzdálenost v otevřeném prostranství až na 300 m. Obě jednotky, přijímací jednotka s displejem, stejně jako kamera se snímáním tepla v pokoji, jsou bezdrátové a dobíjecí.

Výhody

 • čistota a kvalita obrazu

Nevýhody

 • slabá výdrž baterie na kameře
 • vyšší cena

Verdikt: Drahá elektronická chůva funguje jak má, avšak se svými limity. Technická vyspělost této Motoroly naráží v realitě na těžší podmínky, takže s tím třeba počítat.

Naše hodnocení:

Cena: 4 747 Kč

Ukázat nabídku
Heureka.cz

Pro náročné


6. Philips Avent SCD506/52

Oboustranná komunikace: ano ● Dosah: 330 m ● Video: ne

Philips Avent Chůvička SCD506/52

Chůvy od Phillips lze označit za spolehlivé. Orientace výrobce na kvalitu a citlivost přeneseného zvuku ze zařízení, které monitoruje vaše dítě, mluví za vše. Máte také možnost komunikovat opačným směrem, tedy můžete začít tišit vaši ratolest jakmile jen uslyšíte náznak pláče. Při uspávání vám SCD506 / 52 bude nápomocný. Umí vytvořit atmosféru ideální na příjemný a klidný spánek, protože umožňuje nastavení nočního světla a přehrávání ukolébavek.

Standardní vlastností zařízení je indikaci hlasitosti zvuku na straně dítěte pomocí LED diod. Stejným vizuálním způsobem jste informováni o stavu spojení mezi jednotkami. S 50-metrovým dosahem uvnitř domu, či bytu máte také možnost obousměrné komunikace. Smart ECO mód umožňuje přístroji být k dispozici na jedno nabití až 24 hodin.

Výhody

 • čistota zvuku a spolehlivost signálu
 • ukolébavky a noční světlo
 • cena

Nevýhody

 • delší aktivace rodičovské jednotky
 • hlasitost ukolébavek se může zdát příliš vysoká

Verdikt: Cenově dostupná a přitom kvalitní chůva, která slouží přesně na to, na co má, spolu s pěkným bonusem přehrávání ukolébavek.

Naše hodnocení:

Cena: 1 999 Kč

Ukázat nabídku
Heureka.cz


7. Motorola MBP482 (video chůvička)

Oboustranná komunikace: ano ● Dosah: 300 m ● Video: ano

Motorola MBP482

Tato Motorola s označením MBP 482 je cenově dostupnou video chůvou. Úroveň ceny je nízko, a to patrný na první pohled na rodičovské jednotce, která má 2,4 “displej, ale to nemusí být vůbec na škodu oproti její funkčnosti. Protože stejně jako její dražší verze, disponuje kamerou s infračerveným nočním viděním a teploměrem pro sledování teploty v dětském pokoji. Prostřednictvím rodičovské jednotky víte regulovat i zoom kamery.

V otevřeném prostoru má signál dosah 300 m s funkcí šifrování dat, což v praxi znamená, že nikdo nemůže napojit náhodou či záměrně mezi komunikaci rodičovské a dětské jednotky. Mikrofon je podle standardu citlivý a hlasitost zvuku můžete regulovat, přičemž výrobce nezapomněl na indikaci intenzity zvuku v pokoji dítěte i LED světly.

Výhody

 • cena
 • kamera má možnost měnit zoom

Nevýhody

 • nic jsme nenašli

Verdikt: Video chůva v dostupné ceně a slušné kvalitě. Nabízí všechny základní možnosti, jaké jen může v dané třídě výrobků.

Naše hodnocení:

Cena: 2 499 Kč

Ukázat nabídku
Heureka.cz


Co je vlastně dětská chůvička?

Dětská pečovatelka, baby vysílačka, či elektronická chůvička – pod těmito názvy se ukrývá zařízení, které slouží rodičům k tomu, aby měli neustále své dítě pod dohledem, a to i bez toho, aby nad ním stáli, zatímco spí v postýlce. Během spánku dítěte se tak můžete klidně a bez obav z toho, že by se vašemu děťátku něco mohlo stát, věnovat domácím pracím či odpočinku. Nabídka dětských chůviček je poměrně široká, a tak se podíváme na to, s jakými typy těchto zařízení se můžete setkat a jaké mohou mít funkce.

Dětská vysílačka - přijímač, vysílač

Dětská vysílačka sestává z přijímače a vysílače

 

Nejprve se však podíváme na samotné zařízení. To je tvořeno dvěma částmi – vysílačem a přijímačem, přičemž se můžete setkat is názvy dětská a rodičovská jednotka. Dětská jednotka baby monitoru je umístěna v blízkosti dítěte, no a přijímač nebo rodičovskou jednotku máte vy. Vzhled dětské jednotky může být různý – může vypadat jako vysílačka, ale i jako kamera. Rodičovská jednotka může také vzhled vysílačky, ale také může mít podobu tabletu a obvykle je možné zavěsit si ji na krk nebo připnout si ji na oblečení, abyste ji měli s sebou všude, kam se pohnete.

 

💡  Pokud hledáte dětskou vysílačku spolu s monitorem dechu, podívejte si ➡️ naši recenzi nejlepších monitorů dechu, ve které jsme se těmto zařízením podrobně věnovali.

 

Audio nebo i video, či dokonce smart?

Při výběru elektronické chůvičky se můžete setkat s různými typy, a tak kromě klasiky v podobě audio chůvičky najdete i video chůvičku či dokonce smart chůvičky, které však fungují na jiném principu než klasické dětské chůvičky.

 

 

Audio chůvičky

Elektronické chůvičky přenášející pouze zvuk patří k nejoblíbenějším, protože v sobě spojují cenovou dostupnost a kvalitu signálu, a tedy i spolehlivost. Jsou jednoduché na obsluhu a také jejich instalace je jednoduchá, protože nemusíte nic nastavovat.

Audio chůvičky jsou nejspolehlivější

 

Video chůvičky

Tento typ zařízení je ve srovnání s audio chůvička o něco dražší, protože kromě zvuku přenáší i obraz. Video se zobrazuje buď v rodičovské jednotce nebo na displeji tabletu či mobilu. Jejich nevýhodou může být o něco náročnější instalace a potřeba nastavení kamery. Kromě toho, signál není takový stabilní a je náchylnější na rušení. Na druhé straně však můžete sledovat své dítě i jeho okolí i vizuálně.

Video chůvička je finančně náročnější

Video chůvička je finančně náročnější

 

Smart chůvičky

Tento typ baby vysílaček  má jen vysílač a jako přijímač vám poslouží buď smartphone nebo tablet, no a na přenos signálu vám slouží internet. Tyto moderní přístroje jsou však trošku náročnější na instalaci a je zde také velké riziko, že se při přenosu něco pokazí a vy o tom ani nebudete vědět. Spolehlivost při tomto typu elektronických chůviček je tedy menší než u těch klasických.

Smart chůvičky

Smart chůvičky jsou paradoxně nejméně spolehlivé

 

Způsob přenosu signálu

Při výběru nejlepší elektronické chůvičky se můžete setkat s různými způsoby, jakými zařízení přenáší signál. No a jak to už bývá, každý z nich má svá pro i proti. Pojďme se na ně tedy podívat lépe.

 

Analogový signál

Toto je starší a jednodušší signál, který funguje na krátkých vlnách, tedy FM. Využívá dva kanály a má velký dosah. Nevýhodu však je, že signál může být snadno narušen, a tak analogové dětské vysílačky jsou pomalu, ale jistě nahrazovány digitálními.

 

Digitální signál

Mnohem častěji se při výběru baby vysílačky můžete setkat s digitálním signálem označovaným jako DECT. Jeho výhodou je, že je méně náchylný na rušení, ale nevýhodou je kratší dosah signálu. Technologie DECT signál šifruje, a tak se nemůže stát, že by zvuk vaší vysílačky zachytil i někdo jiný.

 

Hrozí ztráta signálu?

Jak jsme již zmínili, spolehlivost je základní vlastností, kterou byste si při výběru elektronické pečovatelky měli všímat. Kvalitní dětská chůvička má stabilní spojení av případě ztráty signálu vás na tuto skutečnost včas upozorní. Může se to stát například tehdy, když se vzdálíte příliš daleko od dětské jednotky. Praktické také je zvukové upozornění na vybitou baterii v rodičovské jednotce.

 

Na baterky či v síti?

Při otázce napájení dětských chůviček se můžete setkat s více možnostmi. Některá zařízení mají možnost vyměnitelných tužkových baterek, jiné mají zase dobíjecí baterie a najdete i takové, které fungují pouze v případě zapojení do sítě. U nových modelů není výjimkou ani USB připojení, které umožňuje dobíjení například i přes notebook či PowerBank.

Obvykle platí, že právě rodičovská jednotka je napájena bateriemi, přičemž dětská je nejčastěji zapojena přímo do sítě. Najít však můžete i takové dětské chůvičky, které umožňují provoz na baterie při obou jednotkách.

dětské chůvičky - baterky, síť

 

Dosah a počet kanálů

Dnes v nabídce dětských chůviček hrají prim ty s digitálním signálem, které mají signál stabilnější, ale dosah je menší. Při dosahu je třeba poznamenat, že čím více překážek je mezi vysílačem a přijímačem signálu, tím se jeho dosah zkracuje. Na volném prostranství tedy může mít chůvička dosah 60 metrů, ale v patrovém domě se tento dosah výrazně sníží.

Zajímavým parametrem týkajícím se kvality signálu je také počet kanálů. Jde tu totiž o to, že v případě nevhodných podmínek na jednom kanále dokáže přístroj sám mezi kanály přepínat. Čím má dětská chůvička vyšší počet kanálů, tím je nižší riziko jeho ztráty a vyšší možnost najít nějaký silný, při kterém bude signál bezproblémový.

 

Funkce dětské chůvičky

V nabídce dětských chůviček najdete i takové, které disponují více funkcemi než jen přenosem zvuku či obrazu. Pojďme se tedy podívat na to, jaké další funkce mohou mít tato zařízení.

 

Nastavení hlasitosti

Pokud patří vaše děťátko k těm tišším, určitě oceníte možnost nastavení mikrofonu na vyšší citlivost, při které uslyšíte už i to, jak se dítě v posteli přehazuje. Některé chůvičky mají i diody, které vás upozorní vizuálně na intenzitu zvuku.

 

Obousměrná komunikace

Tato funkce umožňuje nejen slyšet vaše dítě, ale se mu také promluvit. Otázkou však je, na kolik je to užitečné, protože malé miminko bude zřejmě vaši přítomnost při probuzení potřebovat více než jen váš hlas z vysílačky.

 

Uspávací režim

Některé propracovanější modely elektronických chůviček mají možnost pustit dítěti ukolébavky případně nějaké uklidňující zvuky. Najdete dokonce i takové, které jsou schopny promítat dítěti na strop například obraz noční oblohy. To, zda to vašemu dítěti pomůže usnout nebo ne, je však individuální.

 

Noční světlo

Toto oceníte také spíše při větších dětech, které se bojí tmy. No stejně může být funkce noční lampičky užitečná i během nočního krmení miminka.

 

Senzory

Některé propracovanější modely dětských chůviček disponují i senzory teploty, kvality ovzduší či vlhkosti. Dokonce jsou i takové, které mají senzor na škodlivé látky v ovzduší.

 

Upevnění

Při rodičovských jednotkách je velmi praktické, pokud je můžete nosit na krku nebo jejich připnout k oblečení. Co se týče dětské jednotky, vhodné je, pokud také disponuje stojanem, případně možností připevnění na stěnu.

 

Noční vidění

Pokud je vaším cílem dětská vysílačka s kamerou, určitě si vyberte takovou, která má možnost nočního vidění a disponuje infračervenou diodou.  Ta vám umožní vidět vaše dítě i během nočního spánku.

 

Jaké jsou ceny?

Ceny dětských chůviček se pohybují přibližně od 30 eur a šplhají se až částce 400 eur. Samozřejmě, že cena je závislá na typu chůvičky a funkcích, jakými disponuje.

➡️ Do 1300 Kč

V případě, že nejste náročným zákazníkům, v této cenové relaci naleznete klasickou dětskou vysílačku vybavenou už i digitálním signálem. Obvykle však jde jen o modely s jednostranným komunikací.

➡️ Od 1300 Kč do 2500 Kč

Pokud hledáte kvalitnější audio chůvičku, případně baby vysílačku s videem, koupit ji můžete i do sto eur. Některé z modelů v této ceně jsou vybaveny i noční lampičkou a oboustranným přenosem zvuku.

➡️ Od 2500 Kč do 5000 Kč

V případě, že si přejete dětskou pečovatelku s množstvím funkcí av bohaté výbavě, budete muset sáhnout hlouběji do vaší peněženky. V této cenové relaci je nabídka elektronických chůviček skutečně široká.

➡️ 5000 Kč a více

Pokud pro vás peníze nehrají roli, můžete mít doma dětskou chůvičku vybavenou různými senzory s možností propojení na smartphone či tablet.

 

Oblíbené značky

Mezi oblíbené značky baby vysílaček patří jednoznačně dvě značky, a to Philips Avent a Motorola.

Philips Avent

Philips

Značka Philips je už léta zvučným jménem na poli elektroniky av portfoliu má celkkom bohatou nabídku produktů, přičemž nechybí ani dětská chůvička Avent. Na trhu najdete hned několik modelů dětských chůviček Philips Avent a je jen na vás, zda si vyberete model jednodušší nebo propracovanější a vybaven více funkcemi.

 

Motorola

Motorola

Velké oblibě mezi rodiči se těší i dětské chůvičky Motorola. Přestože se tato značka mnohým spojuje především s mobilními telefony, ve své nabídce má také několik modelů baby vysílaček.

 

Zdroje informací:

Do testu jsme vybrali Dětské chůvičky pouze z ověřených eshopů

Ohodnoťte náš test:

Dětské chůvičky v našem katalogu

Autor článku
Redakce CestakBydlení.cz

Tento článek pro vás připravili redaktoři magazínu CestakBydlení.cz. Testujeme a porovnáváme vše, co patří do domu, bytu, zahrady, či dílny. Obsah připravujeme tak, aby odpovídal na všechny důležité otázky, týkající se tématu.

Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.