Apple Watch Series 3 38mm - krátká recenze

17. září 2020 0
Apple Watch Series 3 38mm
  • úložiště: 8 GB
  • NFC: ano
  • pohotovostní doba: 18 hodin
  • funkce: GPS, GLONASS, Snímač tepové frekvence, Akcelerometr, Gyroskop
  • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Chytré hodinky
5 690 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Datart.cz

Apple Watch Series 3 38 mm je voděodolný model (do 50 metrů), který je vybaven GPS, výškoměrem a mnoha funkcemi a aplikacemi, které k vašim sportovním aktivitám můžete potřebovat. Hodinky zaznamenají každý důležitý údaj, ať už je to vzdálenost, rychlost nebo trasa. K dispozici je vám hudba z Apple Music. Vaši tepovou frekvenci udrží pod kontrolou aplikace Srdeční tep a funkce SOS může zachránit i život. Hodinky jsou vybaveny operačním systém WatchOS čtvrté generace. Jsou k dispozici v různých designových i barevných provedeních, každý si najde ty své.

Výhody

  • přesné hodnoty
  • jednoduché ovládání
  • design
  • dobrá výdrž baterie

Nevýhody

  • cena

Závěr recenze: Apple je Apple.

Přečtěte si více...

Apple Watch Series 3 38mm - ve kterých eshopech nakupovat nejvýhodnější
Datart.cz ⭐️ možnost nákupu na splátky
⭐️ časté akce a výprodeje (aktuálně probíhající → zde)
5 690 Kč Do obchodu Datart.cz
Heureka.cz ⭐️ srovnání cen ve všech dostupných eshopech
⭐️ možnost bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkem"
5 606 Kč Do obchodu Heureka.cz

Co o Apple Watch Series 3 38mm píše eshop

Každý trénink je výzva, na kterou byste neměli být sami! A právě proto jsou tu voděodolné sportovní hodinky s GPS a výškoměrem - Apple Watch Series 3, které potěší vaše tělo i duši – skvěle totiž vypadají, udrží vás v kontaktu s okolím a především budou inteligentně sledovat vaši aktivitu a pomohou vám dosahovat lepších výsledků.

Kvalita uvnitř i na povrchu

Skvěle vypadají, mají prvotřídní displej, ze kterého nespustíte oči a jsou voděodolné (do 50 metrů), takže si je bez výčitek můžete vzít do sprchy či do bazénu. Vnitřní baterie má v závislosti na používání výdrž až 18 hodin. K dostání jsou s pohodlným řemínkem v několika barevných odstínech.

Efektivní trénink

Tyto hodinky se zabudovanou GPS a výškoměrem budou pečlivě hlídat každý váš trénink a dokonce vás v něm podpoří. Apple Watch Series 3 zaznamenají všechny důležité údaje (vzdálenost, trasu i rychlost) a spolu s hudbou z Apple Music vytvoří ideální podmínky pro maximálně efektivní trénink. A to nejen na suchu, ale i ve vodě.

Mějte svou aktivitu pod kontrolou

Můžete se dřít v posilovně, pobíhat kolem dětí, nebo třeba vyrazit na procházku – každý krok se počítá! Kroužky Aktivity vám každý den ukážou, jak jste aktivní a jak se zlepšujete. Hodinky Watch Series 3 se stanou vaším osobním trenérem, který vás pochválí za každý pokrok a tím vás motivuje k ještě lepším výsledkům. Ty potom můžete dále sdílet a porovnávat s ostatními.

Dbejte o své zdraví

Nezapomínejte na to, že zdraví máte pouze jedno. Aplikace Srdeční tep, kterou jsou tyto chytré hodinky vybaveny, ohlídá vaši tepovou frekvenci a s aplikací Dýchání se naučíte, jak odbourávat každodenní stres. Všechny naměřené údaje, které využijete nejen při tréninku, se vám navíc budou ukládat v telefonu, takže není problém nahlédnout do nich i zpětně. Za zmínku stojí také funkce SOS, která vám sežene pomoc, budete-li ji potřebovat.

Každodenní asistent

Nezdržujte se věčným hledáním telefonu. Vše podstatné, od volání až po zprávy, vyřídíte během okamžiku ze svého zápěstí. Jednoduše a přehledně. Apple Watch Series 3 dostaly do vínku operační systém WatchOS čtvrté generace, se kterým zvládnete mnohem víc. Získáte rychlejší přístup k oblíbeným aplikacím, budete mít možnost přizpůsobit si ciferník podle aktuální nálady a stejně snadné bude i sdílení svých aktivit s přáteli.

Parametry produktu

Souhrn
VýrobceApple
Typ displejeAMOLED
Úhlopříčka displeje1.5 palce
Velikost uložiště8 GB
Pohotovostní doba18 hod
Hmotnost26.7 g
NFCano
Slot pro SIMne
Funkce
GPSano
GLONASSano
Gyroskopano
Akcelerometrano
Snímač tepové frekvenceano
Vestavěný mikrofonano
Snímač okolního osvětleníano
Zabudovaný reproduktorano
Barometrano

Vývoj ceny Apple Watch Series 3 38mm


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*