Fitbit Versa - krátká recenze

30. září 2020 0
Fitbit Versa
 • úložiště: 2,5 GB
 • NFC: ano
 • pohotovostní doba: neudává
 • funkce: GLONASS, Snímač tepové frekvence, akcelerometr, gyroskop
 • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Chytré hodinky
5 190 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Heureka.cz

Kromě toho, že jsou hodinky fitbol Versa skvělým společníkem během vašich sportovních aktivit, protože vám poskytnou přehled o vaší aktuální fyzické kondici, nabízejí vám i dostatečnou kapacitu paměti pro uložení vaší oblíbené hudby, kterou si můžete vychutnávat prostřednictvím bezdrátových Bluetooth sluchátek. Hodinky dokáží monitorovat různé sportovní režimy, tepovou frekvenci i váš spánkový režim. Hodinky se synchronizují bezdrátově a jsou kompatibilní s iOS, Android a Windows. Upozorní vás na příchozí hovory, sms a notifikace jiných oblíbených aplikací.

Výhody

 • různé režimy monitorování
 • fitbol aplikace
 • kvalitní, robustní provedení
 • různé možnosti náramků

Nevýhody

 • chybí GPS
 • omezené možnosti notifikací

Závěr recenze: Silný „smartwatch” zaměřený především na fitness. Krásnější, levnější verze prvních skutečně inteligentních hodinek této značky - Ionic.

Co o Fitbit Versa píše eshop

Hodinky, které vás systematicky povedou k vašemu tréninkovému cíli, bez ohledu na vaši výkonnost. Díky údajům o rychlosti, vzdálenosti a dalším datům budete mít dokonalý přehled o vaší současné kondici. Nepřetržité měření tepové frekvence i spánkových cyklů poskytne cenné údaje o vašem zdraví. Lehkou a zároveň odolnou konstrukci a vyměnitelné pásky si jistě zamilujete. Bezdrátová synchronizace s vašim smartphonem nebo počítačem je jednoduchá a rychlá. Skvělým bonusem je i velká paměť, kam si můžete nahrát spoustu hodin vaší oblíbené hudby, a tu následně poslouchat bezdrátově, pomocí synchronizace s Bluetooth sluchátky.

Dokonalý trenér

S dobrým trenérem budete jen překvapeně koukat, jak se zlepšujete! Ať už plavete, běháte nebo vás baví jízda na kole, na hodinkách si jednoduše nastavíte odpovídající režim a na displeji si můžete prohlédnout svoje aktuální hodnoty. Podrobné statistiky své pohybové aktivity pak uvidíte v aplikaci Fitbit.

Hlídají vás na každém kroku

Důkladný přehled o vaší celkové fyzické kondici, i to mohou tyto hodinky nabídnout. Nepřetržitě měří vaši tepovou frekvenci, hlídají počty nachozených metrů, převýšení nebo cykly vašeho spánku. To vše vám pomůže k sestavení ideálního tréninkového plánu.

Kvalitní provedení

Díky super lehké konstrukci je na ruce nebudete téměř cítit, takže je můžete nosit nepřetržitě celý den i noc. Tomu napomůže i velká výdrž baterie. A případného deště nebo pádu do bazénu se bát nemusíte. Voděodolnost do 50 metrů zajistí, že už vás nic nezastaví.

Vzhled podle vašich představ

Tyto hodinky vás nebudou nikdy nudit ! Klasické kožené, elegantní kovové, tkané sportovní. Změňte vzhled hodinek podle vaší nálady, nebo třeba podle toho, co máte zrovna na sobě.

Bezdrátová synchronizace

Neztrácejte zbytečně svůj čas. Synchronizujte automaticky, rychle a bezdrátově se zařízeními iOS, Android a Windows.

Čas na hudbu

Zpříjemněte si tréninkový čas poslechem dobré hudby. Uložte si až 300 hodin hudby přímo do hodinek, nebo si stáhněte oblíbené stanice. Poté se připojíte k bezdrátovým bluetooth sluchátkům a své oblíbené melodie si můžete vychutnat bez kabelů, a bez omezení.

Chytré hodinky

Oznámení o volání, sms, kalendář nebo upozornění dalších oblíbených aplikací. To vše se může na displeji hodinek zobrazovat, pokud je váš smartphone poblíž. Takže už nemusíte tréninkový čas přerušovat kvůli každému pípnutí.

Parametry produktu

Souhrn
VýrobceFitbit
Typ displejeLCD
Úhlopříčka displeje1.34 palce
Velikost uložiště2.5 GB
Pohotovostní doba96 hod
Hmotnost330 g
Slot pro SIMne
NFCano
Funkce
GPSne
Gyroskopano
Akcelerometrano
Snímač tepové frekvenceano
Vestavěný mikrofonne
Zabudovaný reproduktorne
Barometrne

Vývoj ceny Fitbit Versa


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*