Klarstein Skyscraper 3G - krátká recenze

3. března 2021 0
Klarstein Skyscraper 3G
  • Hlučnost: 58,7 dB
  • Příkon: 50 W
  • Počet rychlostí: 3
  • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Ventilátory
2 699 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Heureka.cz

Sloupový ventilátor Klarstein Skyscraper 3G je nejen designově zajímavým kouskem, ale také kouskem, který zaujme funkcemi. Úzká konstrukce připomínající mrakodrap zajišťuje proudění chladného a svěžího vánku. Jelikož má v nejširším místě ventilátor jen 24 cm, klidně jej můžete umístit i do rohu místnosti. K dispozici máte tři rychlostní stupně a také zapínatelné oscilaci v úhlu 90 stupňů.

Za zmínku stojí určitě i možnost nočního režimu a také režimu přírodního vánku. Funkce časovače umožní automatické vypnutí ventilátoru po čase, jaký si vy určíte. Za výhodu považuje i to, že ventilátor disponuje filtrem na čištění vzduchu, který můžete snadno vyjmout a umýt pod tekoucí vodou. Součástí ventilátoru je i dálkový ovladač pro maximální komfort při používání.

Výhody

  • filtr na čištění vzduchu
  • noční režim a režim přírodního vánku

Nevýhody

  • hlučnost

Závěr recenze: Designově poutavý stojící ventilátor vybaven i filtrem na čištění vzduchu, jehož nevýhodou může pro někoho být vyšší hlučnost.

Co o Klarstein Skyscraper 3G píše eshop

Věžový ventilátor Skycraper 3G od výrobce Klarstein předbíhá svým výkonem i designem jiné ventilátory a přináší do místnosti čerstvý vzduch. Úzká konstrukce ve stylu moderních mrakodrapů produkuje chladný, svěží vzduch i osvěžující vánek. Nejširší místo konstrukce měří pouze 24 cm a ventilátor se bez problémů vejde do rohů každého pokoje. Moderní design skvěle vynikne v kancelářích i obývacích pokojích, ale zároveň je dostatečně neutrální na umístění do různě zařízených místností.

Ventilátor pohání vzduch 3 rychlostními stupni (rychlý, střední, pomalý) pro optimální nastavení osvěžení. Zapínatelná funkce oscilace umožňuje natáčení ventilátoru o 180° horizontálně. To zajišťuje proudění vzduchu po celé místnosti. Ventilátor disponuje nočním režimem i režimem přírodního vánku. Noční režim nastaví ventilátor na nejnižší rychlost po dobu 30 minut, přičemž postupně snižuje rychlost a nakonec se ventilátor sám vypne.

Zabudovaná funkce časovače (Timer) umožňuje automatické vypnutí ventilátoru po vymezené době. Nastavení času probíhá po půlhodinových intervalech, přičemž maximální hranice představuje 8 hodin odloženého vypnutí. Ventilátor zlepšuje kvalitu vzduchu díky integrovanému filtru, který čistí vzduch od prachu a nečistot. Filtr je snadno vyjímatelný a omyvatelný pod tekoucí vodou.

Ventilátor lze ovládat horním dotykovým panelem nebo celkem pohodlně dálkovým ovladačem. Podsvícený displej informuje o stavu zvoleného nastavení. Další displej v horní části zobrazuje aktuální teplotu v místnosti. 4 protiskluzové gumové nožičky zajišťují stabilitu, zadní rukojeť zase usnadňuje přemisťování ventilátoru.

Dostupné barvy: stříbrná, červená (produkt č. 10027943), bílá (10027939), černá (10027942)

Parametry produktu

Souhrn
ZařazeníSloupový ventilátor
VýrobceKlarstein
Provedenísloupové
Hlučnost58.5 dB
Příkon50 W
Dálkové ovládáníano
Hmotnost4.3 kg
Počet rychlostí3
BarvaStříbrná

Vývoj ceny Klarstein Skyscraper 3G


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.