Klarstein VTSA2-Summerjam-B - krátká recenze

26. února 2021 0
Klarstein VTSA2-Summerjam-B
  • Hlučnost: -
  • Příkon: 50 W
  • Počet rychlostí: 3
  • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Ventilátory
1 599 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Electronic-star.cz

Stojanový ventilátor Klarstein VTSA2-Summerjam-B je cenově dostupnou volbou. Vybaven je rotorem s pěti lopatkami, 80-stupňovou oscilací, 3 rychlostními stupni a také má funkci časovače. Je vhodný jak do kanceláří jako i do obytných prostor. S příkonem 50 W je úsporný a zároveň je jeho výkon dostačující. Hlavici ventilátoru víte podle potřeby naklonit o 20 stupňů.

Přestože jsme nenašli informaci o hlučnosti tohoto ventilátoru, výrobce i zákazníci uvádějí, že je jeho chod mimořádně tichý. To je zajištěno díky speciálně vyvinutým lopatkám ventilátoru. Mřížka je dostatečně hustá, a tak nehrozí, že by mohlo dojít k úrazu. Oceňujeme možnost ovládání dálkovým ovladačem.

Výhody

  • výškově nastavitelný stojan
  • 5 lopatek na vrtuli pro vyšší průtok vzduchu
  • tichý chod

Nevýhody

  • nic jsme nenašli

Závěr recenze: Tichý, cenově dostupný stojanový ventilátor s dálkovým ovládáním je skutečně zlatou střední cestou.

Přečtěte si více...

Klarstein VTSA2-Summerjam-B - ve kterých eshopech nakupovat
Electronic-star.cz ⭐️ elektro, spotřebiče a fitness německé kvality
⭐️ akciové produkty → naleznete zde
1 599 Kč Do obchodu Electronic-star.cz
Klarstein.cz ⭐️ elektro, spotřebiče a fitness německé kvality
1 599 Kč Do obchodu Klarstein.cz

Co o Klarstein VTSA2-Summerjam-B píše eshop

Léto - slunce - Summerjam: stojící ventilátor Klarstein přivádí čerstvý vzduch v horkých dnech a zchladí pocit přehřátí na příjemnou teplotu.

Svůj chladící výkon předává stojící ventilátor díky speciálně navrženým lopatkám rotoru, které jsou nejen tiché, ale také velmi účinně zajišťují vysoké proudění vzduchu. Takto cirkuluje vzduch s průtokem 69,18 m³ / min. ve 3 volitelných rychlostech bez otravného hluku motoru. Stojící ventilátor je proto vhodný i pro použití v prostředích citlivých na hluk, jako jsou kancelářské prostory a ložnice. S příkonem 50 W je stojící ventilátor při tvorbě příjemného prostředí mimořádně úsporný.

Pro cílené nasměrování proudění vzduchu lze horizontální dosah otáčení zvětšit na 80 ° a hlavici ventilátoru lze naklonit o 20 °. Štíhlý design výškově nastavitelného stojícího ventilátoru je vhodný i na omezené plochy pro vytvoření chladného proudu vzduchu. Zařízení Summerjam vždy stojí pevně na svém stabilním podstavci.

Zvláště praktická je funkce nastavitelného časovače. V závislosti na nastavení se postará zařízení Klarstein Summerjam o osvěžující cirkulaci vzduchu v pevně stanoveném časovém rozsahu. Všechny funkce lze pohodlně ovládat pomocí dálkového ovladače.

Se stojícím ventilátorem Klarstein Summerjam fouká svěží vánek v přehřátých místnostech a slunečné dny tak dělají dvojitou radost.

Dostupné barvy: černá, bílá (produkt 10031452), šedá (produkt 10031532).

Parametry produktu

Souhrn
VýrobceKlarstein
Provedenístojanové
Příkon50 W
Dálkové ovládáníano
Průměr vrtule41 cm
Počet rychlostí3

Vývoj ceny Klarstein VTSA2-Summerjam-B


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.