Leader Fox Altar 2018 (pánský) - krátká recenze

29. září 2020 0
Leader Fox Altar 2018
  • určení: pánský
  • maximální dojezd: 120 km
  • průměrný dojezd: 80 km
  • nominální výkon motoru: 250W
  • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Elektrokola
35 890 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Heureka.cz

Leader Fox Altar 2018 je vylepšená verze již existujícího modelu. Přichází s odpruženou přední vidlicí a lehkým, ale odolným hliníkovým rámem a kotoučovými brzdami. Středový motor s vysokým točivým momentem je napájen rychlonabíječ baterií značky LG. Kromě toho motor disponuje tzv. torzním snímačem síly, který reguluje otáčky v závislosti na šlapání do pedálů. O všech aktuálních nastaveních vás informuje barevný LCD displej. Praktickým detailem je USB vstup, pomocí kterého si můžete nabít telefon, nebo navigaci. Kolo nabízí 5 režimů elektronické asistence.

Výhody

  • dobrý dojezd
  • silný motor
  • sportovní design

Nevýhody

  • pomalý start systému

Závěr recenze: Designově povedený kolo s výkonnou baterií, vhodný na vozovku i do terénu.

Co o Leader Fox Altar 2018 (pánský) píše eshop

Altar 2018 představuje letošní model horského elektrokola z dílny českého výrobce Leader Fox, který nezahálel a svůj předchozí model opět o něco vylepšil. Konkrétně se můžete těšit na kvalitní základ z horského kola s odpruženou přední vidlicí, hliníkovým rámem, který je zároveň pevný a lehký, nebo na bezpečné kotoučové brzdy. Vylepšení pak doznala baterie, jíž výrobce odebírá od společnosti LG a která nabídne úctyhodnou kapacitu, podporu rychlodobíjení a výkon postačující i na strmější svahy či až 120kilometrové vzdálenosti. Srdcem elektrokola je však silný středový motor s vysokým kroutícím momentem a tzv. torzním snímačem síly, jenž dovoluje adaptivní regulaci otáček v závislosti na vašem šlapání. Třešničkou na dortu je barevný LCD displej nabízející množství praktických informací.

Základem je dobré kolo

Elektrokolo je pouze tak dobré, jak dobrý je jeho základ bez motoru a baterie. V případě Leader Fox Altar 2018 je jím kvalitní horské kolo s lehkým, hliníkovým rámem, odpruženou přední vidlicí, bezpečnými kotoučovými brzdami a líbivým sportovním designem, který je k dostání hned v několika barvách.

Nová, lepší baterie

Baterie tvoří v rámci elektrokol jeden z nejdůležitějších prvků vůbec. Proto výrobce přichází s výkonným vícečlánkovým zdrojem energie značky LG, který lze rychle dobít a který při nízké hmotnosti nabídne obrovskou kapacitu umožňující dojezd až 120 kilometrů. Velmi praktický je také USB konektor, pomocí něhož můžete nabít například svůj mobilní telefon či navigaci.

Výkonný motor

Další důležitou komponentou elektrokola je bezpochyby motor, kterým je v tomto případě Bafang Max Drive s maximálním výkonem až 350 wattů a překvapivě tichým chodem. Je schopen dodat vysoký kroutící moment a jeho výhodou je také tzv. torzní snímač síly, který motoru umožňuje upravovat výkon v závislosti na vašem šlapání. Vše lze pozorovat skrze LCD displej s tachometrem a upravovat ovladačem na řidítkách. Zde si můžete vybrat rovnou z pěti režimů asistence.

Parametry produktu

Souhrn
Typ kolahorská
Určenípánská
VýrobceLeader Fox
Modelový rok2018
Dojezd120 km
Umístění baterierámová baterie
Umístění motorustředový

Vývoj ceny Leader Fox Altar 2018 (pánský)


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*