Sencor SFN 9011SL - krátká recenze

20. dubna 2021 0
Sencor SFN 9011SL
  • Hlučnost: 66 dB
  • Příkon: 110 W
  • Počet rychlostí: 3
  • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Ventilátory
2 899 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Heureka.cz

Moderní a designově zajímavý ventilátor Sencor SFN 9011SL s množstvím užitečných funkcí, který poslouží nejen na ochlazení vzduchu, ale i na jeho zvlhčení. Disponuje třemi rychlostními stupni a třemi provozními módy, ale také funkcí časovače a automatickým vypnutím. Vybaven je i praktickými kolečky s postranními držadly.

Ventilátor má LED displej s modrým podsvícením a jeho součástí je i dálkové ovládání. Inteligentní režim Sleep je vhodný pro použití v noci, kdy vás nebude proudění vzduchu rušit. Čelní mřížka se může otáčet až o 360 stupňů a součástí ventilátoru je i prachový filtr.

Výhody

  • zvlhčovač
  • prachový filtr
  • vysoký výkon
  • noční režim
  • praktické kolečka na přemisťování

Nevýhody

  • vyšší cena

Závěr recenze: Designově poutavý ventilátor s funkcí zvlhčování vzduchu a s prachovým filtrem.

Přečtěte si více...

kde koupit
Heureka.cz ⭐️ srovnání cen ve všech dostupných eshopech
⭐️ možnost bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkem"
2 899 Kč Do obchodu Heureka.cz

Co o Sencor SFN 9011SL píše eshop

Praktický a moderní ochlazovač vzduchu se stane vaší nejlepší podporou především v horkých dnech. Díky několika funkcím ho můžete využít nejen jako ochlazovač, ale také zvlhčovač vzduchu nebo letní ventilátor. Přístroj je vybaven třemi rychlostmi, třemi provozními módy a časovačem s automatickým vypnutím. Jedinečný design je nejen příjemný na pohled, ale díky kolečkům a postranním madlům i vysoce praktický. Zařízení je doplněno o dálkové ovládání a LED displej s modrým podsvícením.

Vícefunkční pomocník (nejen) do horkých dnů

Vysoce kvalitní přístroj značky Sencor v sobě kombinuje hned několik funkcí – slouží jako letní ventilátor, zvlhčovač či ochlazovač vzduchu. Díky časovači si můžete na zařízení nastavit automatické vypnutí.

Rychlost a režim dle vašich potřeb

Ochlazovač vzduchu je vybaven třemi rychlostmi ventilátoru, ze kterých si vždy vyberete tu, která zrovna bude nejvíce potřeba. Nastavit si taktéž můžete jeden ze tří provozních módů. Chytrý režim Sleep se vám bude hodit především v noci, neboť se dokáže sám automaticky přepnout z vyšší rychlosti na nižší, abyste měli zajištěnou optimální teplotu v průběhu svého spánku.

Praktický, mobilní i elegantní

Na první pohled vás zaujme moderní a elegantní design, který je zhotoven z kvalitních materiálů. Díky pojezdovým kolečkům a postranním madlům přístroj snadno přemístíte a oceníte i praktické držáky pro navinutí síťového kabelu. Kromě toho na zařízení najdete prostor pro uložení dálkového ovládání a podsvícený LED displej.

Přizpůsoben pro vaši radost

Čelní mřížku přístroje je možné nastavit tak, aby se automaticky otáčela až o 360 stupňů. Vyjímatelná nádržka na vodu disponuje objemem 5,5 litru a vodní hladinu můžete snadno sledovat na ukazateli. V případě, že bude nádržka prázdná, přístroj zvlhčování automaticky vypne. Součástí je taktéž prachový filtr, který je jednoduše omyvatelný.

Parametry produktu

Souhrn
VýrobceSencor
Hlučnost vnitřní jednotky66 dB
Hmotnost7.2 kg
Dálkové ovládáníano
Počet rychlostí3
Energetické údaje
Příkon110 W
Rozměry
Výška88.9 cm
Šířka40.8 cm
Hloubka28.2 cm
Funkce
Časovačano

Vývoj ceny Sencor SFN 9011SL


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.