Tefal AH 960830 - krátká recenze

20. dubna 2021 0
Tefal AH 960830
 • Objem: 1,7 l
 • Vyjímatelná nádoba: ano
 • Možnost mýt v myčce: ano
 • Příkon: 1500 W
 • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Fritézy
5 999 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Heureka.cz

Fritéza Tefal AH960830 Actifry Genius XL je ideální přístroj pro všechny, kteří chtějí zdravé pokrmy bez velké množství tuku. Zajistí to hlavně patentovaná technologie Dual Motion, která spočívá v kombinaci optimalizovaného proudění horkého vzduchu a míchání surovin. Díky přednastaveným programům a receptům, které jsou k dispozici v aplikaci My ActiFry, využijete tento spotřebič na 100%.

Kapacita fritézy až 1,7 kg dostačuje pro přípravu 5 porcí hlavního jídla nebo na přípravu 8 porcí přílohy. Inteligentní nastavení umožňuje připravit různé suroviny současně, čímž ušetříte váš drahocenný čas a usnadníte si také celé vaření. Rozměrný praktický dotykový displej umožňuje široké nastavení včetně odloženého startu. Odnímatelné části (víko, mísu a hnětač) lze mýt v myčce, což také významně šetří váš čas i síly.

Výhody

 • průhledné víko pro větší kontrolu během přípravy jídel
 • exkluzivní technologie Dual Motion
 • připravuje pokrmy na malém množství oleje nebo zcela bez oleje
 • 9 automatických nastavení +2 inovativní nastavení pro jednorázovou přípravu pokrmů

Nevýhody

 • krátký přívodní kabel
 • drahý model

Závěr recenze: Rychle, snadno a zdravě připravované pokrmy ve výkonné a velké fritéze s různými programy pro snadné použití.

Přečtěte si více...

kde koupit
Heureka.cz ⭐️ srovnání cen ve všech dostupných eshopech
⭐️ možnost bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkem"
5 999 Kč Do obchodu Heureka.cz

Co o Tefal AH 960830 píše eshop

Geniální každodenní vaření s fritézou ActiFry! Inteligentní a všestranná zdravá fritéza ActiFry Genius XL nabízí 9 automatických nastavení pro nejrůznější smažené pokrmy a dokáže s minimem oleje, případně zcela bez oleje připravit zdravé a chutné pokrmy. Díky exkluzivní technologii Dual Motion tato vzduchová fritéza zaručuje bezproblémové vaření, které nevyžaduje žádné zásahy ani hlídání pokrmu.

Zdravá fritéza ActiFry Genius XL zajišťuje mimořádnou všestrannost při přípravě zdravých smažených pokrmů v libovolném množství. Tato fritéza s velkou kapacitou 1,7 kg dokáže připravit hlavní jídlo až pro 5 osob a přílohy až pro 8 osob, takže je ideální pro všechny příležitosti od běžných rodinných večeří po slavnostní chvíle s přáteli. Díky 9 inteligentním nastavením a více než 300 receptů dostupných prostřednictvím mobilní aplikace My ActiFry vám nikdy nedojdou nápady, co uvařit k večeři nebo co nabídnout pozvaným hostům. Tato zdravá fritéza poskytuje naprostou kontrolu a pohodlí díky exkluzivní technologii Dual Motion, která kombinací horkého vzduchu a automatického jemného míchání zajišťuje rovnoměrnou přípravu jídel bez zásahů a nutnosti hlídat pokrm, takže pokaždé získáte dokonale křupavý výsledek.

* Řada pokrmů nevyžaduje přípravu na oleji.

Parametry produktu

Souhrn
ZařazeníHorkovzdušný fritovací hrnec
VýrobceTefal
Hmotnost4.8 kg
Rozměry47.6 x 32.8 x 26.3 cm
Vyjimatelná nádobaano
Objem nádoby1.7 l
Možnost mytí v myčceano
Časovačano
Pachový filtrano
Displejano
Regulace teplotyano
Horkovzdušnéano
Energetické údaje
Příkon1500 W

Vývoj ceny Tefal AH 960830


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.