Eltrinex LS500 GPS - krátká recenze

16. května 2021 0
Eltrinex LS500 GPS
 • rozlišení: 2560 x 1080
 • pozorovací úhel 170 stupňů
 • GPS: ano
 • WiFi: ne
 • noční režim: ano
 • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Kamery do auta
4 490 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Heureka.cz

Kamera do auta Eltrinex LS500 GPS, kromě nahrávání vašich jízd, funguje i jako asistent a upozorní vás na vybočení z jízdního pruhu. Kromě toho speciální noční režim pořizuje záznam i za zhoršených podmínek viditelnosti a během noci. Záznamy se nahrává v 2K kvalitě. Kamera nabízí také funkci takzvané časové smyčky. V nouzové situaci ji lze použít i jako fotoaparát. Disponuje i GPS senzorem, který informuje o aktuální rychlosti, směru jízdy a policejních kontrolách. Paměťová karta má kapacitu až 64 GB.

Výhody

 • praktický držák - jednoduché vkládání a vyjímání
 • funkční výbava
 • polarizační filtr

Nevýhody

 • paměťová karta není součástí
 • absence pouzdra
 • při nižších teplotách se opakovaně restartuje

Závěr recenze: Tento model sice také není dokonalý, ale jeho nedostatky kompenzuje kvalita záznamu.

Přečtěte si více...

porovnání cen
Heureka.cz ⭐️ srovnání cen ve všech dostupných eshopech
⭐️ možnost bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkem"
4 490 Kč Do obchodu Heureka.cz
OKAY.cz ⭐️ sítě 90 prodejen elektra v celé ČR
⭐️ výnos do patra a zprovoznění / odvoz starého spotřebiče
⭐️ doprava od 99 Kč
4 590 Kč Do obchodu OKAY.cz

Co o Eltrinex LS500 GPS píše eshop

Kamera do auta, která poslouží jako cenná černá skříňka v případě nehody. Kromě klasického nahrávání záznamů jízdy s vámi také komunikuje! Upozorní například na vybočení z jízdního pruhu při podezření, že řidiče za volantem přepadl mikrospánek, což bývá častou příčinnou dopravních nehod v noci. V tuto dobu a za zhoršených podmínek viditelnosti (při průjezdu do tunelu nebo v dešti) pořizuje záznam ve speciálním nočním režimu. Všechna videa se nahrávají ve skvělé 2K kvalitě a na SD kartu se do přístroje mohou ukládat za sebou ve smyčce (nejstarší záznamy jsou vždy přepsány novými) a vy si tak nemusíte dělat starost s promazáváním dat. Napájení je nainstalováno přímo v držáku, kam kameru snadno nacvaknete díky magnetickému nástavci.

Obejde se bez kabelu

Doby, kdy jste museli ke kameře neustále připojovat napájecí kabel, jsou už dávno pryč! Tato verze modelu Eltrinex má napájení zabudováno přímo v držáku. Do něho pak kameru snadno a rychle nasunete díky spolehlivému magnetickému nástavci. Jakmile z vozu odcházíte, kameru prostě jen odepnete z držáku a pečlivě uschováte. Nebudete tak zbytečně lákat zloděje.

Kvalitní 2K záznam

Málokterá auto kamera umí zaznamenat jízdu tak precizně, jako právě Eltrinex LS500. Na ostrý 2K obraz a perfektní zvuk se můžete spolehnout i při zhoršené viditelnosti. Přístroj totiž nabízí kromě standardního režimu také funkci „noční vidění“, kterou oceníte nejen v noci, ale také při projíždění tunelem nebo za deště. V případě vzniku dopravní nehody se kamera promění v cennou černou skříňku a poskytne vám tak důležité důkazy pro policisty. V těchto situacích ji můžete nouzově využít i jako fotoaparát.

Váš hlasitý český spolujezdec

Nesedí sice na sedadle vedle vás, i přesto bude perfektně hlídat vaše řízení. Díky zabudované detekci jízdních pruhů neustále kontroluje jízdu, a pokud byste náhodou upadli do mikrospánku, zvukovým signálem upozorní na vybočení z jízdního pruhu. GPS senzor informuje o aktuální rychlosti, směru jízdy a policejních kontrolách, a vy se tak nemusíte bát dopravních přestupků. Všechny tyto pokyny samozřejmě sděluje v českém jazyce.

Neomezené nahrávání s detekcí pohybu

Počet nahraných videí vždy závisí na kapacitě paměťové karty, kterou v tomto zařízení můžete mít až ve velikosti 64 GB. Záznamy mohou být nahrávány za sebou a po zaplnění karty jsou postupně automaticky přepisovány od nejstarších videí. Režim „detekce pohybu“ také pozná, pokud vozidlo na delší dobu zastaví. Během této doby záznam nepořizuje a ušetří tak místo na paměťové kartě.

Parametry produktu

Souhrn
VýrobceEltrinex
Pozorovací úhel170 °
Rozlišení videa2560 x 1080
G-senzorano
GPS modulano
Menu v češtiněano
Automatické zapnutíano
Podporované paměťové kartyMicro SD / Micro SDHC
Magnetický držákano
Detekce rychlostních radarůano
Detekce jízdních pruhůano
Detekce pohybuano
Wi-Fine

Vývoj ceny Eltrinex LS500 GPS


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.