Lamax C3 - krátká recenze

29. listopadu 2020 0
LAMAX C3
 • rozlišení: 1920 x 1080
 • pozorovací úhel: 140 stupňů
 • GPS: ne
 • WiFi: ne
 • noční režim: ano
 • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Kamery do auta
690 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Heureka.cz

Kamera do auta LAmax C3 má mimořádně příznivou cenu a navzdory ní nabízí videozáznam ve Full HD rozlišení a také parkovací, resp. noční režim s detektorem pohybu. Záznamy lze nahrávat v časové smyčce - to znamená, že při přeplnění paměťové karty kamera nahrává na nejstarší záznamy. 2,4 palcový displej lze vypnout kdykoliv a české menu dělá ovládání opravdu jednoduchým. Osvětlovací LED dioda umožní lepší viditelnost při zhoršených světelných podmínkách a kamera nabízí i funkci sériového fotografování.

Výhody

 • české menu
 • mimořádně příznivá cena
 • malý rozměr
 • jednoduché ovládání

Nevýhody

 • podpora karet jen do 32 GB
 • noční záběry nejsou top
 • někdy svévolně zamyká záběry

Závěr recenze: Kamera, která v dané cenové hladině poskytuje celkem slušný výkon.

Co o Lamax C3 píše eshop

Důkazů není nikdy dost! Pro to i pro váš dobrý pocit je tu záznamová kamera Lamax C3, která se stane šikovným pomocníkem na každé vaší cestě. Nejen, že natáčí ve vysokém rozlišení - zvládne ještě mnohem víc! Do vínku dostala optiku s dobrou světelností a přisvětlovací LED diodou, parkovací režim s detekcí pohybu pro záznam vandalství, snadnou manipulaci včetně ovládání v českém jazyce. Model C3 je zkrátka parťák, kterého se vyplatí mít po ruce!

Záznam ve vysokém rozlišení

Zaznamenejte svou jízdu v interpolovaném Full HD rozlišení v plynulých 30 snímcích za vteřinu a s úhlem záběru 140° - nejen ve dne, ale díky nočnímu režimu i v noci. Budete tak mít detailní záznam, který můžete v případě nehody použít jako důkazní materiál.

Spolehlivý záznam

Autokamera nahrává záznam ve smyčce, což znamená, že si místo na kartě průběžně vytváří odmazáváním nejstarších (a nezamčených) záznamů. Nikdy se tak nestane, že by vám došlo místo na kartě a vy nemohli svou jízdu natočit. V případě kolize automaticky uzamkne aktuální záznam, abyste o něj nepřišli. Zamčení záznamu můžete v případě potřeby provést i ručně jediným tlačítkem.

Hlídá váš vůz

Díky parkovacímu režimu budete mít jistotu, že je vaše auto pod neustálou kontrolou. Kamera C3 pomocí G-senzoru zaznamená jakýkoliv náraz a začne nahrávat, aniž by rozsvítila displej, takže pachatel není nijak varován. Na rozdíl od konkurenčních modelů, které vyžadují neustálé napájení, v tomto režimu kamera vydrží pracovat až 24 hodin bez nabíjení.

Snadné používání

Zapomeňte na každodenní zdlouhavou manipulaci a nastavení. Model C3 má intuitivní ovládání a snadnou instalaci pomocí nacvaknutí. Vybrat si můžete ze dvou vyladěných držáků – klasického s přísavkou nebo nalepovacího s 3M samolepkou. Kameru do nich nacvaknete pouhými dvěma prsty.

Nic jí neunikne

Kamera disponuje detekcí pohybu, která zaznamená každý pohyb v záběru kamery. Stačí ponechat při zaparkování kameru v napájení a i ve vaší nepřítomnosti tak pořídí záznam vandalů ničících vaše auto nebo nešikovného řidiče, který při parkování vedle vás nedával pozor.

Chytrý displej s českým menu

S kamerou C3 si budete rozumět! Nabízí totiž české menu a přehledný 2,4“ displej ve vysokém rozlišení. Obrazovku lze ručně vypnout stiskem jediného tlačítka, nebo využít její automatické vypínaní po určitě době, aby vás nerušila při řízení.

Funkce navíc

Díky přisvětlovací LED diodě můžete místo nehody zdokumentovat i ve špatných světelných podmínkách a v noci. K dokumentaci můžete využít i funkci sériové foto, která po stisknutí spouště pořídí 5 fotografií.

Parametry produktu

Souhrn
VýrobceLamax
Pozorovací úhel140 °
Rozlišení videa1280 x 720
G-senzorano
GPS modulne
Menu v češtiněano
Automatické zapnutíano
Podporované paměťové kartyMicro SDHC
Maximální velikost paměťové karty32 GB
Optický stabilizátorne
Magnetický držákne
Detekce rychlostních radarůne
Detekce pohybuano
Wi-Fine
Noční režimano

Vývoj ceny Lamax C3


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.