Rotační zametač Rovus Swivel – recenze na bezdrátový ergonomický zametač

Petra Lyžičiarová Recenze 26. listopadu 2021 0
Rotační zametač Rovus Swivel
 • Výkon baterie: 7,2 V
 • Výdrž baterie: 45 minut
 • Rychlost otáček: 2000 / minuta
 • Dostupnost: Vyprodáno
Zařazeno do: Mopy
PRODUKT JE NEDOSTUPNÝ

Rotační zametač Rovus je šikovný pomocník do domácnosti, se kterým bude úklid jednoduchý a rychlý. Zametač je bezšňůrový, dobře se s ním manipuluje a je lehký, takže práce s ním nebude namáhavá. Je vybaven čtyřmi speciálně navrženými kartáči, které rotují rychlostí až 2000 otáček za minutu a zachytí i drobné částečky prachu.

Baterie vydrží na jedno nabití v provozu až 45 minut, což je dostatečně dlouhá doba na dokonalý úklid vaší domácnosti. Rotační zametač Rovus můžete použít na zametání každé místnosti a dokáže vás zbavit i drobků z gauče či nečistot v koupelně. Jeho cena není vysoká a protože se jednoduše ovládá a je lehký, ocení ho při úklidu i senioři.

Základní informace

Rotační zametač Rovus je jednoduché zařízení, které je poháněno dobíjecí baterií s výdrží 45 minut. Jeho předností je kromě vysokého výkonu i nízká hmotnost, díky které se s ním dobře manipuluje. Jelikož je tento zametač bezšňůrový, nijak vás neomezuje v pohybu, jak to může být například při vysavačích.

Čištění pomocí rotačního zametače Rovus

Rotační zametač značky Rovus má nízký profil, díky čemuž budete mít snadný přístup i na místa, na které byste se s vysavačem dostat nemuseli. Vybaven je čtyřmi speciálně navrženými kartáči rotujícími rychlostí 2000 otáček za minutu, díky čemuž zachytí i nejmenší částečky prachu.

rotační zametač Rovus při úklidu

 

Vybavení

Součástí zařízení rotačního zametače Rovus je:

 • tělo rotačního zametače
 • dobíjecí baterie
 • nabíječka
 • návod k použití

 

Použití

Rotační zametač Rovus můžete použít k odstranění nepořádku po snídani, ale zbaví vás i drobků na gauči, či běžného nepořádku v koupelně a na chodbě. Využívat ho můžete na každodenní udržování pořádku ve vaší domácnosti, a to bez větší námahy.

Poradí si i se zvířecími chlupy a je vhodný pro použití na jakékoliv podlahové ploše. Zvládne nejen dlažbu, ale i plovoucí podlahu, koberce či vinylové podlahy.

 

💡 TIP: Pro dokonalou čistotu ve vaší domácnosti doporučujeme i parní čistič Rovus, který vaši domácnost zbaví bakterií. Více informací o něm najdete v naší recenzi.

 

Jak funguje

Tajemství efektivního úklidu s pomocí rotačního zametače Rovus spočívá v jeho výkonné 4-stranné rotační kartáči, která je složena ze čtyř speciálně navržených kartáčů. Kartáče při úklidu rotují vysokou rychlostí až 2000 otáček za minutu, díky čemuž se na ně zachytí i ty nejmenší nečistoty. Čištění domácnosti s rotačním zametačem Rovus je proto ve srovnání s běžnými bezšňůrovými zametacími metlami mnohem efektivněji.

Fungování rotačního zametače Rovus

Efektivnost čištění pomocí tohoto šikovného pomocníka spočívá také v tom, že je vybaven rohovými kartáči, které vyhledají drobky a prach i v hůře dostupných místech. Pomocí všech čtyř stran hlavy zametače se jich zbavíte jednoduše a bez velké námahy.

Rotačná hlava se otáčí v 360 stupních a speciální běžec se pohybuje ve všech směrech, a tak je dosaženo velmi dobré manipulace a flexibility se zametačem.

Detailní pohled na kartáče - Rovus zametač

 

Výhody používání

Používání rotačního zametače Rovus s sebou přináší různé výhody. Jednou z největších je to, že jde o bezkabelové zařízení, a tak vám při čištění nebudou překážet žádné kabely. Oceníte i dostatečně dlouhou výdrž baterie, která je 45 minut, a po vybití ji můžete dobít pomocí dodané nabíječky.

Manipulace s rotačním zametačem Rovus

Senioři, no nejen oni, ocení i nízkoprofilový design. Díky němu se dostanete bez ohýbání a bolestí páteře. Výhodou rotačního zametače Rovus je také to, že nepotřebujete žádné kapsy na prach ani lopatku. Po skončení úklidu stisknete tlačítko a nahromaděné nečistoty vysypete rovnou do koše.

Čištění - Rovus rotační zametač

Praktické je také to, že po ukončení zametání můžete zametač jednoduše složit. Magnetická pojistka se postará o to, aby zůstal zametač složený. Smyčka na zavěšení nacházející se na vrchní části zametače vám umožní praktické skladování i v těsných prostorech.

Takto vypadá používání rotačního zametače Rovus v praxi:

Električni čistač Rovus Swivel Sweeper 360

 

Rotační zametač Rovus – naše doporučení na závěr

Jaký je tedy náš verdikt? Pokud hledáte cenově dostupného pomocníka, který vám rychle, jednoduše, efektivně a bez větší námahy pomůže udržet čistotu v domácnosti, Rovus rotační zametač je výbornou investicí. Je lehký a velmi ohebný, takže se s ním dostanete i na obtížněji dostupná místa. Líbí se nám, že je bezdrátový, a tak se můžete s ním pohybovat prakticky bez omezení. Je poháněn baterií, která má výdrž přibližně 45 minut, což je na jeden úklid tak akorát.

Oceňujeme, že zametač můžete používat nejen na tvrdé povrchy, ale i na koberce či na gauč. Poradíte si s drobky, ale i se zvířecími chlupy. Menší nevýhodou je, že velké nečistoty nemusí uspokojivě uklidit. Líbí se nám také jednoduchá údržba a čištění, které spočívá ve vysypání obsahu nádoby přímo do koše. Díky jednoduché manipulaci a ergonomii zařízení je tento zametač výborný pro seniory či lidi s bolestmi zad.

Výhody

 • bezkabelový
 • lehký
 • jednoduše se používá
 • vyčistíte i těžko dostupná místa
 • skladnost
 • nízká cena

Nevýhody

 • s velkými nečistotami si nemusí dokonale poradit

Závěr recenze: Ergonomický, cenově dostupný a dobře manipulovatelný bezdrátový zametač, se kterým bude čištění domácnosti rychlé a efektivní.

Hodnocení autora
 • výdrž baterie
 • snadnost použití
 • provedení
 • cena

Souhrn

Cenově dostupný, lehký a ergonomický bezdrátový zametač, se kterým bude čištění domácnosti rychlé a efektivní.

4.2

Rotační zametač Rovus Swivel

✅ Cena: 1 199 Kč

Chci Rovus Swivel sweeper rotační zametač Rovus.cz
Vývoj ceny Rovus Swivel sweeper rotační zametač


Autor článku
Petra Lyžičiarová

Redaktorka magazínu Cestakbydleni.cz. Mám ráda přírodu, zvířata a ráda tvořím. Kreativní se realizuji nejen při psaní, ale i v domácnosti, zahradě a v kuchyni, a tak věřím, že mé články budou pro vás zajímavé, užitečné a přínosné.

Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.