Rovus keramický ohřívač a ventilátor v jednom – recenze

Petra Lyžičiarová Recenze 15. září 2021 0
Rovus keramický ohrievač
 • zařazení: keramický elektrický ohřívač, vertikální
 • Výkon: od 1000 do 1800 W
 • Možnost nastavení teploty: ano
 • Dálkový ovladač: ne
 • Časovač: ano
 • Dostupnost: Vyprodáno
Zařazeno do: Ohřívače
PRODUKT JE NEDOSTUPNÝ

Keramický ohřívač Rovus je užitečné zařízení, které oceníte v případě, že se venku už ochladilo, ale topná sezóna se ještě nezačala. Pokud chcete během chladných dní rychle zahřát a nechcete zapínat topení a čekat na to, až se rozehřeje radiátor, toto zařízení jistě oceníte. Své využití najde nejen v bytech a rodinných domech, ale i na chatě, v garáži, dílně či ve vaší pracovně a kanceláři. Použít jej můžete například i ve sklepě.

Výkon ohřívače se pohybuje v rozmezí od 1000 do 1800 W a vybaven je manuálně nastavitelným termostatem, který umožňuje nastavit si teplotu od 10 až do 35 stupňů. Keramický ohřívač Rovus je cenově dostupný a za celkem nízkou cenu jeho koupí získáte zařízení s možností nastavení ohřívání ve vámi určeném čase. Kromě toho je zařízení maximálně bezpečné a lze jej bezstarostně používat i v přítomnosti dětí. Velmi vhodný je například i pro seniory, kteří mohou často pociťovat chlad například na nohách.

Rovus keramický ohřívač - navigace v článku

Základní informace

Keramický ohřívač Rovus má jednoduchý design, je pevný a disponuje výkonným topným zařízením s výkonem až 1800 W. Ohřívač je vybaven manuálním termostatem, pomocí kterého si můžete upravit nastavení teploty v rozmezí od 10 do 35 °C. Teplotu ohřívání můžete měnit na dotykově ovládaném displeji, který nabízí množství různých režimů a nastavení.

Keramický ohřívač Rovus, mama suší dítě

Keramický ohřívač Rovus je maximálně bezpečný

Ohřívač Rovus můžete použít nejen ve vašem bytě nebo domě, ale je vhodný i pro použití na chatě, v dílně, v garáži či ve sklepě nebo v kancelářských prostorách. Už za 30 sekund můžete pomocí ohřívače vyhřát koupelnu a během několika minut obývák či dílnu.

Důležité parametry keramického ohřívače Rovus:

Výkon1000 nebo 1800 W
Nastavení teplotyod 10 do 35 °C
Nastavení proudění chladného vzduchuano
Programovatelný časovačano

 

Funkce a vybavení

Keramický ohřívač Rovus umožňuje ohřát se prakticky okamžitě, takže nemusíte čekat na to, až se rozehřejí radiátory. Ohřívač je vybaven integrovanou ergonomickou rukojetí umožňující snadné přenášení. Proto můžete pohodlně přenést ohřívač prakticky kdekoliv.

Rukojeť keramického ohřívače

Keramický ohřívač Rovus je vybaven praktickou rukojetí

Teplotu si můžete kdykoli přizpůsobit podle toho, jaká vám vyhovuje. Nastavit teplotu je možné velmi jednoduše pomocí dotykově ovládaného displeje. Ten umožňuje i nastavení různých režimů:

 • 2 stupně nastavení teploty (teplý a horký vzduch)
 • ventilátor bez ohřevu – proudění studeného vzduchu
 • 12 hodinový programovatelný časovač, ohřívač se automaticky vypne v nastaveném čase
 • možnost manuálního nastavení teploty od 10 do 35 °C

Keramický ohřívač Rovus je také vybaven několika bezpečnostními prvky, díky kterým se nemusíte obávat jeho používání v přítomnosti dětí nebo domácích zvířat. Rovněž se nemusíte bát ani toho, že byste zapomněli před odchodem z domu ohřívač vypnout.

Bezpečnostní prvky:

 • tepelně izolovaný kryt – díky němuž je ohřívač bezpečný na dotyk během provozu
 • ochrana proti převrácení – ohřívač při převrácení vypne
 • ochrana proti přehřátí – zařízení automaticky vypne v případě přehřátí

 

Použití

Keramický ohřívač Rovus se velmi snadno používá. Stačí jej zapojit do sítě a pomocí manuálního termostatu si nastavíte teplotu až do 35 stupňů. Kromě toho si můžete vybrat ze dvou režimů – buď si zvolíte 1000-wattový úsporný režim nebo výkonný 1800-wattový silný ohřev. Pomocí časovače víte nastavit ventilátor tak, aby se vypnul ve vámi stanoveném čase, a to až osm hodin dopředu.

Když chcete vidět, jak funguje keramický ohřívač Rovus – video:

Keramický ohrievač Rovus

 

Shrnutí na závěr

Keramický ohřívač Rovus je jednoduché a cenově dostupné zařízení, pomocí kterého si ohřejete svou domácnost i jakýkoliv jiný prostor během několika minut. Můžete si na něm zvolit dva režimy, buď šetřící 1000-wattový nebo výkonný 1800-wattový. Ohřívač lze nastavit na teplotu od 10 do 35 stupňů a pomocí časovače si můžete zvolit, kdy se ohřívač vypne. Výhodou je, že ho lze používat i v létě jako ventilátor.

Ohřívač je kompaktní a lehký, takže se dobře přenáší a navíc má integrovanou ergonomickou rukojeť, která vám přenášení ještě zjednoduší. Oceňujeme i množství bezpečnostních prvků, a tak můžete ohřívač klidně používat i při dětech či domácích mazlíčcích. Ohřívač je výborný například i pro seniory, protože se snadno ovládá a prostor vyhřeje téměř okamžitě. V případě, že byste chtěli výkonnější ohřívač, doporučujeme Rovus s oscilací, který vyhřeje i větší prostory a je vybaven i dálkovým ovladačem.

Výhody

 • kompaktní
 • přenosný
 • bezpečný
 • můžete jej používat i jako ventilátor

Nevýhody

 • nemá dálkový ovladač

Závěr recenze: Cenově dostupný, kompaktní a výkonný ohřívač, který během několika minut vyhřeje jakýkoliv prostor.

Hodnocení autora
 • výkon
 • účinnost
 • bezpečnost
 • cena

Souhrn

Cenově dostupný, kompaktní a výkonný ohřívač, který během několika minut vyhřeje jakýkoliv prostor.

4.3

Rovus keramický ohrievač

✅ Cena: 1 299 Kč

Chci Rovus keramický ohřívač Rovus.cz
Vývoj ceny Rovus keramický ohřívač


Autor článku
Petra Lyžičiarová

Redaktorka magazínu Cestakbydleni.cz. Mám ráda přírodu, zvířata a ráda tvořím. Kreativní se realizuji nejen při psaní, ale i v domácnosti, zahradě a v kuchyni, a tak věřím, že mé články budou pro vás zajímavé, užitečné a přínosné.

Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.