Rovus keramický ventilátor ohřívač s oscilací za dobrou cenu (recenze)

Petra Lyžičiarová Recenze 15. září 2021 0
Rovus keramický ventilátor ohřívač s oscilací
 • zařazení: teplovzdušný ohřívač, keramický, vertikální
 • výkon: 2000 W
 • počet stupňů vytápění: 2
 • dálkové ovládání: ano
 • Dostupnost: Vyprodáno
Zařazeno do: Ohřívače
PRODUKT JE NEDOSTUPNÝ

Keramický ohřívač Rovus s oscilací je vhodný na vytopení větších prostor a téměř okamžitě zajistí teplo. Jde o výkonné zařízení s výkonem 2000 W, které díky velké topné ploše a širokoúhlé oscilaci, rychle a rovnoměrně vyhřeje i velké místnosti. Kromě vytápění ho můžete použít i jako ventilátor, který zajistí svěží vzduch.

Rovus keramický ohřívač s oscilací je vybaven praktickým dálkovým ovladačem pro pohodlné nastavení teploty. Jeho součástí je i digitální displej s digitálním termostatem umožňujícím regulaci a nastavení teploty v rozmezí od 10 do 35 stupňů. Keramický ohřívač Rovus s oscilací využijete nejen u vás doma, ale i ve sklepě, garáži či na koleji. Ohřívač je výborný například i pro seniory, protože se snadno ovládá a prostor vyhřeje téměř okamžitě. Je cenově dostupný, a tak o něm můžeme říci, že v sobě spojuje dobrý poměr ceny a kvality.

Rovus otočný keramický ohřívač - navigace v článku

Základní informace

Keramický ohřívač Rovus s oscilací má nenápadný jednoduchý design, který nebude u vás doma působit rušivým dojmem. Vybaven je topným zařízením s výkonem, který si můžete nastavit na 1100 nebo 2000 W. Ohřívač disponuje digitálním displejem a digitálním termostatem. Pomocí něj si můžete upravit nastavení teploty v rozmezí od 10 až po 35 °C.

Keramický ohřívač Rovus s oscilací

Předností ohřívače Rovus je možnost oscilace

Ohřívač s oscilací Rovus můžete použít k vyhřátí prostorů ve vaší domácnosti, ale poslouží i ve sklepě, garáži či na chatě nebo na koleji. Jeho velkou předností je to, že je otočný, čili má možnost oscilace, díky čemuž vyhřeje prostory rychle a rovnoměrně.

Důležité parametry keramického ohřívače Rovus s oscilací:

Výkon1100 nebo 2000 W
Nastavení teplotyod 10 do 35 °C
Nastavitelný časovačano
Funkce ventilátoruano
Dálkový ovladačano

 

Funkce a vybavení

Keramický ohřívač Rovus s oscilací vyhřeje prakticky okamžitě i větší prostory. Teplotu vytápění nebo chlazení si umíte nastavit přesně podle vašich požadavků. Nastavení teploty na zařízení je jednoduché – můžete tak učinit pomocí dálkového ovládání nebo tlačítka na digitálním displeji.

K přednostem tohoto topidla patří širokoúhlá oscilace zabezpečující rovnoměrné vyhřívání větších prostor. Rotační pohyb z jedné strany na druhou vyhřívá nebo osvěžuje všechny části místnosti, takže již během několika minut vám bude teplo a příjemně. Součástí zařízení je i prachový filtr, který se postará o čistší vzduch.

Keramický ohřívač Rovus s oscilací s dálkovým ovládáním

Díky dálkovému ovladači se zařízení jednoduše a pohodlně nastavuje

Při nastavení ohřívače si můžete zvolit:

 • ventilátor bez ohřevu – proudění studeného vzduchu
 • 8-hodinový programovatelný časovač, ohřívač se automaticky vypne v nastaveném čase
 • možnost nastavení teploty od 10 do 35 °C

Rovus keramický ohřívač s oscilací disponuje i několika prvky, díky kterým je jeho používání bezpečné.

Bezpečnostní prvky:

 • ochrana proti převrácení – ohřívač při převrácení automaticky vypne
 • ochrana proti přehřátí – ohřívač s oscilací se v případě přehřátí automaticky vypne

 

Použití

Rovus keramický ohřívač s oscilací se používá jednoduše, a to i díky praktickému dálkovému ovladači. Pomocí digitálního termostatu si na něm víte nastavit teplotu chlazení nebo ohřívání a můžete si vybrat dva režimy – buď úspornější 1100-wattový nebo výkonný 2000-wattový. Časovač umožňuje nastavit ventilátor tak, aby se automaticky vypnul ve vámi určeném čase.

 

Shrnutí na závěr

Otočný keramický ohřívač Rovus je praktické zařízení určené pro rychlé a rovnoměrné vytopení či ochlazení i větších prostor. Pomocí digitálního termostatu na něm můžete nastavit teplotu v rozmezí od 10 do 35 stupňů a díky nastavitelnému časovači si víte určit, kdy se má zařízení vypnout. Oceňujeme, že jej můžete využít i jako ventilátor.

Ohřívač je vybaven i několika bezpečnostními prvky, které zařízení vypnou v případě přehřátí nebo převrácení. Jeho používání je proto maximálně bezpečné. Líbí se nám také, že jeho součástí je dálkový ovladač pro pohodlné ovládání. Ohřívač Rovus je cenově dostupný a spojuje v sobě dobrý výkon a rozumnou cenu.

Pokud hledáte méně výkonný ohřívač, kterým byste mohli vytopit i koupelnu, doporučujeme keramický ohřívač Rovus s výkonem 1800 W a s funkcí ventilátoru. Pro náročné zákazníky bude zajímavou volbou Rovus Smartair, který v sobě spojuje až 5 různých funkcí.

Výhody

 • keramické topné těleso
 • malé rozměry
 • nenápadný design
 • poměrně dobrá účinnost
 • prachový filtr
 • digitální displej, termostat, časovač

Nevýhody

 • někomu bude vadit hlučnější ventilátor
 • mohl být stabilnější

Závěr recenze: Malý, ale výkonný. I takto lze shrnout vše podstatné o tomto ohřívači. Přesvědčí vás výkon 2000 W a komfort ovládání.

Hodnocení autora
 • výkon
 • účinnost
 • bezpečnost
 • cena

Souhrn

Výkonný otočný ohřívač, který můžete použít zároveň i jako ventilátor v sobě spojuje dobrou cenu, praktické použití a vysoký výkon.

4.5

Rovus keramický ventilátor ohřívač s oscilací

✅ Cena: 1 599 Kč

Chci Rovus keramický ohřívač s oscilací Rovus.cz
Vývoj ceny Rovus keramický ohřívač s oscilací


Autor článku
Petra Lyžičiarová

Redaktorka magazínu Cestakbydleni.cz. Mám ráda přírodu, zvířata a ráda tvořím. Kreativní se realizuji nejen při psaní, ale i v domácnosti, zahradě a v kuchyni, a tak věřím, že mé články budou pro vás zajímavé, užitečné a přínosné.

Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.