Niceboy PILOT Q8 - krátká recenze

29. listopadu 2020 0
Niceboy PILOT Q8
  • rozlišení: 2304x1296
  • pozorovací úhel 170 stupňů
  • GPS: ano
  • WiFi: ne
  • noční režim: ano
  • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Kamery do auta
1 990 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Heureka.cz

Kamera Niceboy PILOT Q8 nabízí záznam ve vysokém rozlišení super Full HD (2304×1296p), vestavěný GPS modul, který detekuje rychlostní radary, funkci asistenčních služeb ADAS, LDWS, FCWS. G-senzor, časovou smyčku i nahrávání ve tmě. Vysoké rozlišení vám bez problémů umožní rozeznat poznávací značky, nebo obličeje řidiče. Nahrané záběry si můžete přehrát přímo v kameře na 2,7 palcovém displeji. Kamera nahrává až v 170 stupňovém úhlu. Rozměry tohoto modelu jsou kompaktní, nezasahují do zorného pole řidiče. Součástí balení je i autonabíječka.

Výhody

  • real Full HD
  • široký úhel záběru
  • bohaté funkce

Nevýhody

  • těžší se odebírá z držáku

Závěr recenze: Model, který až na zanedbatelný detail, dokonale plní svůj účel.

Přečtěte si více...

Niceboy PILOT Q8 - ve kterých eshopech nakupovat
Heureka.cz ⭐️ srovnání cen ve všech dostupných eshopech
⭐️ možnost bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkem"
1 990 Kč Do obchodu Heureka.cz
Muziker.cz ⭐️ cena dopravy 89 Kč, nad 3000 Kč je cena dopravy zdarma
⭐️ držitel evropských certifikátů kvality (od SAEC, APEK, TRUSTED SHOPS)
⭐️ aktuální probíhající slevy → naleznete zde
zjistit cenu Do obchodu Muziker.cz

Co o Niceboy PILOT Q8 píše eshop

Klíčové vlastnosti: palubní kamera PILOT Q8; vysoké rozlišení v super Full HD (2304x1296p); rychlá každodenní instalace; GPS modul s detekcí rychlostních radarů; sofistikované asistenční systémy ADAS (LDWS, FCWS a další); aktuální informace o rychlosti a poloze; zaznamenávání trasy; G-senzor; nahrávání ve smyčce; noční vidění; až 128GB paměťová karta (není součástí balení).

PILOT Q8 je připravený na vše!

Autokamera PILOT Q8 nadchne i ty nejnáročnější uživatele. Kvalitní a detailní záběry ve vysokém super Full HD rozlišení, GPS modul, asistenční systémy ADAS, úžasná kvalita záběrů v noci, detekce radarů, či spousta dalších moderních technologií, to vše definuje autokameru Niceboy PILOT Q8 jako skvělého pomocníka pro monitoring vaší jízdy.

Super detailní rozlišení

Kamera PILOT Q8 nahrává v super Full HD rozlišení (2304x1296p), díky čemuž ze záznamu bez problému získáte čitelnou SPZ, nebo identifikujete obličeje řidičů. O perfektní kvalitu a ostrost záběrů se stará výkonný čip Ambarella A7 a kvalitní celoskleněná optika s 170° úhlem záběru. Díky těmto kvalitním komponentům dosahuje Q8 PILOT úžasných výsledků i při pořizování záznamu v noci. Pořízené záběry si můžete přehrát rovnou v kameře, na velkém 2,7 palcovém displeji.

GPS modul a hlídání rychlosti

Kamera je vybavena GPS modulem, který po celou dobu jízdy zachycuje aktuální rychlost i projížděnou trasu na paměťovou kartu. Díky funkci GPS přehrávače si pak můžete vše zpětně prohlédnout na Google Maps. Kamera také umožňuje aktivovat funkci, která Vás bude upozorňovat na překročení zadané rychlosti a disponuje i detekcí radarů a úsekových měření.

Detekce rychlostních radarů

PILOT Q8 je vybavena detekcí rychlostních radarů i úsekových měření, na které Vás s dostatečným předstihem upozorní. Velice praktické je také měření průměrné rychlosti přímo v průběhu úsekového měření. Pro kameru PILOT Q8 je pravidelně vydávaná aktualizace těchto dat, díky čemuž budete mít vždy aktuální upozornění.

Asistenční systémy ADAS

Asistenční systémy ADAS, byly vyvinuty pro větší bezpečnost řidičů v silničním provozu. Tyto sofistikované asistentské systémy Vás upozorní na opuštění jízdního pruhu (LDWS), na riziko čelního střetu (FCWS) nebo i na to, že se vozidlo před Vámi právě rozjelo.

G-senzor, ochrana proti přemazání

Kromě již zmíněných funkcí nechybí ve výbavě kamery ani citlivý G-senzor, který zaznamená náhlou změnu pohybu a nahrávanou sekvenci uzamkne. Tím dojde k ochránění nahrávky s nehodou před jejím nechtěným přemazáním. Neuzamčené záznamy se, díky funkci nahrávaní ve smyčce, při zaplnění karty začnou automaticky přetáčet novými. Kamera tak nahrává nepřetržitě, bez nutnosti ručního vymazání paměťové karty (možnost použít kartu s kapacitou až 128GB, není součástí balení).

Pohodlné každodenní používání

Díky svým kompaktním rozměrům PILOT Q8 nijak neomezuje zorné pole řidiče a jednoduchým pootočením madla přísavného držáku (součástí balení) se připevní na sklo kteréhokoliv vozu. Každodenní používání je velmi pohodlné, protože přísavný držák, do kterého vede 3m napájecí kabel (je součástí balení), může zůstat ve voze na pevno a manipulovat můžete jen se samotnou kamerkou. Tu z držáku jednoduše vycvaknete a následně opět zacvaknete. Součástí balení je také autonabíječka do zapalování.

Parametry produktu

Souhrn
VýrobceNiceboy
Pozorovací úhel170 °
G-senzorano
GPS modulano
Automatické zapnutíano
Podporované paměťové kartyMicro SD/SDHC/SDXC
Maximální velikost paměťové karty128 GB
Detekce rychlostních radarůano
Detekce vozidelano
Detekce jízdních pruhůano
Detekce pohybuano
Noční režimano

Vývoj ceny Niceboy PILOT Q8


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.