TrueCam A4 - krátká recenze

20. dubna 2021 0
TrueCam A4
 • rozlišení: 1920 x 1080
 • pozorovací úhel: 130 stupňů
 • GPS: ne
 • WiFi: ne
 • noční režim: ano
 • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Kamery do auta
1 503 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Heureka.cz

Kamera z řady TrueCam s označením A4 nabízí výstup videa i fotografií ve FULL HD rozlišení 1080p a detaily zachytí i za zhoršených podmínek viditelnosti nebo v noci. Nahrávat můžete i v takzvané časové smyčce, aby se nestalo, že se přeplní paměť karty a vy nemůžete dále nahrávat. Všechny funkce jsou dostupné pouze stlačením knoflíku a také instalace kamery je stejně jednoduchá. Kamera je vybavena i G-senzorem, funkcí uzamčení videa a detekce pohybu. LCD displej i zvuk můžete kdykoliv vypnout.

Výhody

 • velmi dobrá cena
 • kvalitní nahrávky
 • nenáročné ovládání
 • české menu

Nevýhody

 • nekvalitní návod
 • paměťovou kartu a GPS třeba dokoupit

Závěr recenze: Kamera, která funguje jak má a ani nezruinuje rozpočet.

Přečtěte si více...

kde koupit
Heureka.cz ⭐️ srovnání cen ve všech dostupných eshopech
⭐️ možnost bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkem"
1 503 Kč Do obchodu Heureka.cz

Co o TrueCam A4 píše eshop

Pro všechny řidiče, kteří chtějí mít v případě nehody v rukou kvalitní důkazní materiál za dobrou cenu, je tu série autokamer TrueCam, jež přichází v čele se základní verzí A4. Ta poskytne detailní Full HD obraz v širokém zorném úhlu s dobrou světelností i pro noční záznam. Díky širokému kontrastnímu poměru je postaráno také o hladký přechod mezi světlými a tmavými částmi snímané scény, takže se nesetkáte s přesvícenými nečitelnými místy. Kromě kvality obrazu plné detailů výrobce nezapomněl ani na praktické funkce usnadňující každodenní používání, kterým vévodí přehledný LCD displej s českým menu a snadným ovládáním s plnou přizpůsobitelností vašim potřebám. Dále se můžete těšit na režim cyklického záznamu či například senzor přetížení, který při nárazu zamkne aktuální záznam.

Obraz plný důležitých detailů

U nahrávky, která má sloužit jako důkazní materiál, jistě oceníte vysokou kvalitu obrazu v rozlišení Full HD se spoustou detailů, jako jsou tváře účastníků nehody či SPZ. Snímač kamery se chlubí kvalitní optikou se 130stupňovým zorným úhlem.

Snadné každodenní používání

Po produktech, s nimiž manipulujeme na každodenní bázi, požadujeme, aby bylo jejich používání co nejsnadnější a nejpohodlnější. Proto je otočný kloub a konektor pro napájecí kabel součástí pevného držáku. Zároveň je držák opatřen dokovací paticí, do níž kameru jedním pohybem nacvaknete a můžete vyrazit. Stejně snadno ji z držáku také vyjmete.

Nekonečné nahrávání

Paměťová karta formátu Micro SDHC pojme videozáznam velký až 32 GB. Díky funkci cyklického nahrávání se však v případě nedostatku paměti začne automaticky odzadu odmazávat nejstarší neuzamčený záběr, takže vám nikdy nebude scházet místo na aktuální natáčení.

Snímač přetížení a zamykání záběrů

Zásluhou G-senzoru snímajícího míru přetížení se v případě nehody či intenzivnějšího brzdění aktuální záznam automaticky uzamkne proti náhodnému přepsání, abyste měli danou nahrávku později k dispozici. Uzamčení lze v případě potřeby učinit i manuálně pomocí speciálního tlačítka - a to během nahrávání i u již pořízených záběrů či fotografií..

Přehledné ovládání v češtině

Pro váš dokonalý přehled je připraven 2,7 palců velký LCD displej, ze kterého můžete kontrolovat právě zaznamenávaný záběr, pořizovat fotografie, zamykat vámi zvolené záznamy a volitelně - pokud si dokoupíte GPS modul, také sledovat aktuální polohu, rychlost či upozornění na radary. Vše přehledně a kompletně v češtině. Displej je možné po dobu jízdy vypnout, aby vás jeho podsvícení nerušilo. Stejně tak lze jednoduše vypnout nahrávání zvuku.

Zaznamená podezřelý pohyb

Kromě G-senzoru, který se stará o detekci přetížení z nárazu či prudkého brzdění, je kamera pro jistotu vybavena ještě pokročilou analýzou obrazu. Vyhodnotí-li pohyb jako podezřelý - např. nebezpečně couvající vozidlo či vandal - záznam uzamkne pro pozdější uchování.

Pro noční jízdy

Autokamery by měly být schopné kvalitního záznamu za jakýchkoliv světelných podmínek. Proto černé skříňky TrueCam nepostrádají funkci nočního režimu, díky níž můžete nahrávat či fotografovat i po setmění. Umožňuje to vysoká světelnost a prémiová optika.

Vyvážený obraz

Vysoké kvality obrazu, na níž výrobce klade veliký důraz, je dosaženo kromě zmíněné optiky a světelnosti také cestou tzv. širokého dynamického rozsahu. V praxi tuto funkci pocítíte zejména u záběrů, které zahrnují velmi tmavá a zároveň vysoce světlá místa. Kamera scénu jednoduše zaznamená v celé její šíři.

Volitelná GPS s detekcí radarů

Model A4 lze pořídit i v sadě s GPS modulem, nebo si daný modul můžete dokoupit zvlášť. Po jeho připojení ke kameře získáte navíc informace o přesné poloze a rychlosti a detekci rychlostních radarů.

Parametry produktu

Souhrn
VýrobceTruecam
Pozorovací úhel130 °
Rozlišení videa1920 x 1080
G-senzorano
Menu v češtiněano
Automatické zapnutíano
Podporované paměťové kartyMicro SDHC
Maximální velikost paměťové karty32 GB
Kapacita baterie250 mAh
Detekce pohybuano
Wi-Fine
Noční režimano

Vývoj ceny TrueCam A4


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.